Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2022
Trasa:
Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - Lysá hora
Datum:
27. 11. 2021, 10:00
Délka:
8,0 km
Převýšení:
922 m
Teplota:
-6 °C
Množství sněhu:
14 cm
Rychlost větru:
18 km/h

Porovnat s etapou 8.2.2020 | 30.11.2019 | 10.2.2019 | 18.11.2018 | 6.1.2018 | 11.11.2017 | 21.1.2017 | 10.12.2016 |

Tisk
Aktualizováno: 1.1.2022, 16:16:41
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Paulen Andrej sk Manín Považská Bystrica 450 00:48:34 9,88 1.139
2 Helcel Martin ml. cz MH bike - někdy prostě musíš 445 00:49:35 9,68 1.116
3 Otevřel Vít cz AVA 440 00:50:09 9,57 1.103
4 Žídek Jan cz Pivovar Koníček 435 00:50:40 9,47 1.092
5 Hudeček Petr cz Opavské dupy 432 00:50:41 9,47 1.091
6 Horák Ondřej cz AVA 430 00:51:46 9,27 1.069
7 Cieslar Jakub cz 428 00:52:05 9,22 1.062
8 Grün Vojta cz fKlidu sport team 426 00:52:18 9,18 1.058
9 Škuca Zbyněk cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 424 00:52:31 9,14 1.053
10 Ceniga Peter sk Manín Považská Bystrica 422 00:52:57 9,07 1.045
11 Pytlík Jiří cz Jump Sport 420 00:53:37 8,95 1.032
12 Lysák Vlastimil cz fKlidu sport team 419 00:53:45 8,93 1.029
13 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 418 00:54:13 8,85 1.020
14 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 417 00:54:31 8,80 1.015
15 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 416 00:54:55 8,74 1.007
16 Martin Gogela cz AVA 415 00:54:57 8,74 1.007
17 Obšivač Matěj cz TeddyBeer team 414 00:55:36 8,63 995 PB
18 Flaša David cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 413 00:55:53 8,59 990
19 Sejkora David cz X-Trail Orlová 412 00:56:02 8,57 987
20 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 411 00:56:08 8,55 986
21 Fierla Ondřej cz Team Forman Cinelli 410 00:56:14 8,54 984
22 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 409 00:56:18 8,53 983
23 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 408 00:56:26 8,51 980
24 Krhut Martin cz Neběžecký kroužek 407 00:57:31 8,35 962
25 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 406 00:58:07 8,26 952
26 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 405 00:58:09 8,25 951
27 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 404 00:58:19 8,23 949
28 Květoň Jiří cz SK ZaFaR Frenštát p.R 403 00:58:44 8,17 942
29 Vlach Martin cz JAPAsport.cz 402 00:58:49 8,16 941 PB
30 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 401 00:59:03 8,13 937
31 Věnsek Tomáš cz PřeciFyzio 400 00:59:07 8,12 936
32 Blažek Jiří cz TOBI Sport Frenštát p.R. 399 00:59:18 8,09 933
33 Ručka Richard cz Jump Sport 398 00:59:26 8,08 931
34 Rymer Collin us Team International!!! 397 00:59:31 8,06 929
35 Hořínek Martin cz SK Oceláci Ostrava 396 00:59:40 8,04 927
36 Bordovský Lukáš cz TOBI Sport Frenštát p.R. 395 00:59:41 8,04 927 PB
37 Pěgřím Filip cz PřeciFyzio 394 00:59:41 8,04 927
38 Jasinski Martin cz 393 00:59:43 8,04 926
39 Hlavatík Jan cz Jump Sport 392 00:59:56 8,01 923
40 Výduch Luděk cz Tři křížky 391 00:59:58 8,00 923
41 Říha Pavel cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 390 01:00:08 7,98 920
42 Blabla Tomáš cz Olympáci 389 01:00:10 7,98 919
43 Jašek Radovan cz 388 01:00:11 7,98 919
44 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 387 01:00:13 7,97 919
45 Vojtek Jan cz JAPAsport.cz 386 01:00:15 7,97 918 PB
46 Košut Filip cz Jahůdky 385 01:00:16 7,96 918
47 Krajča Stanislav cz AVA 384 01:00:19 7,96 917 CR
48 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 383 01:00:25 7,94 916
49 Šindelek Vladan cz Olympáci 382 01:00:54 7,88 908
50 Votýpka Antonín cz Hasiči Kopřivnice 381 01:00:59 7,87 907 PB
51 Cienciala Filip cz Splašení goroli 380 01:01:10 7,85 904
52 Kaniová Eliška cz Team LightBIKE 379 01:01:21 7,82 902 PB
53 Gula Roman cz Tymphany 378 01:01:26 7,81 900
54 Capek Martin sk Čadečka v pohybe 377 01:01:28 7,81 900
55 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 376 01:01:35 7,79 898
56 Přikryl Roman cz fKlidu sport team 375 01:01:41 7,78 897
57 Olajoš Dušan cz KPNP Rybí 374 01:01:43 7,78 896
58 Drechsel Danny cz VZS Ostrava 373 01:01:46 7,77 896
59 Schüler Petr cz Tři křížky 372 01:01:49 7,76 895
60 Trojanovská Stařešina cz Lokomotiva Trojanovice 371 01:01:54 7,75 894 PB
61 Lauterbach David cz Tymphany 370 01:02:00 7,74 892
62 Dohnal Petr cz ŠANTÁNEK 369 01:02:09 7,72 890 PB
63 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 368 01:02:12 7,72 889
64 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 367 01:02:19 7,70 888
65 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 366 01:02:26 7,69 886
66 Kolář Jakub cz Tři křížky 365 01:02:38 7,66 883
67 Křenek Radek cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 364 01:02:54 7,63 879
68 Baláž Roman cz SK ZaFaR Frenštát p.R 363 01:03:02 7,62 878
69 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 362 01:03:08 7,60 876
70 Škrabánek Petr cz Jump Sport 361 01:03:21 7,58 873
71 Hradil Pavel cz Neběžecký kroužek 360 01:03:21 7,58 873
72 Misiarz Petr cz Trek 1324 359 01:03:25 7,57 872
73 Kučera Vojtěch cz forman cinelli 358 01:03:33 7,55 870
74 Tuharský Erik cz SALOMON-RUN 357 01:03:43 7,53 868
75 Kimla Martin cz Olympáci 356 01:03:47 7,53 867 PB
76 Badač Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 355 01:04:00 7,50 864
77 Rett Tom cz SK Oceláci Ostrava 354 01:04:04 7,49 863
78 Lach Tomáš cz Beskydský pivovárek Ostravice 353 01:04:07 7,49 863
79 Sasín Martin cz Cyklosport Martin Přikryl… 352 01:04:11 7,48 862
80 Šimonová Elen cz 351 01:04:14 7,47 861 PB
81 Zeman Marek cz Beskydské Bestie 350 01:04:21 7,46 860
82 Kimla Jan cz Olympáci 349 01:04:23 7,46 859
83 Frank Pavel cz AVA 348 01:04:32 7,44 857
84 Linhart Jiří cz Atletický klub Emila Zátopka… 347 01:04:34 7,43 857
85 Swaczyna Patrik cz Gruppo Compatto 346 01:04:37 7,43 856
86 Skopalík Zbyněk cz AVA 345 01:04:42 7,42 855 PB
87 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 344 01:04:59 7,39 851
88 Přibylka Tomáš cz KILPI RACING TEAM 343 01:04:59 7,39 851 PB
89 Slivka Milan sk Čadečka v pohybe 342 01:05:29 7,33 845 PB
90 Nekarda Dominik cz Třanovičtí přespolní žraloci 341 01:05:32 7,32 844 PB
91 Pospíšil Daniel cz BESKYD-NATURAL 340 01:05:38 7,31 843
92 Ševčík Ondřej cz Beskydské Bestie 339 01:05:40 7,31 842
93 Bernard Adam cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 338 01:05:41 7,31 842
94 Kopeček Matěj cz Jump Sport 337 01:05:43 7,30 842
95 Melnar Alois cz 336 01:05:44 7,30 842 PB
96 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 335 01:05:46 7,30 841
97 Glůza Roman cz RUBIC 334 01:05:47 7,30 841
98 Svoboda Tomáš cz Olympáci 333 01:05:50 7,29 840
99 Vorková Daniela sk Čadečka v pohybe 332 01:05:53 7,29 840
100 Tyleček Václav cz Neběžecký kroužek 331 01:06:02 7,27 838
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...