Ostravice, hřiště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2022
Trasa:
Ostravice, hřiště - Lysá hora
Datum:
16. 1. 2022, 10:00
Délka:
8,8 km
Převýšení:
890 m
Teplota:
0 °C
Množství sněhu:
24 cm
Rychlost větru:
0 km/h

Porovnat s etapou 21.12.2019 | 22.12.2018 | 16.12.2017 | 31.12.2016 | 31.12.2015 | 14.2.2015 | 31.12.2014 | 8.2.2014 | 31.12.2013 | 31.12.2012 | 31.12.2011 | 29.1.2011 | 31.12.2010 | 20.2.2010 | 28.11.2009 | 7.2.2009 | 13.12.2008 | 2.2.2008 |

Tisk
Aktualizováno: 19.1.2022, 19:29:40
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Chrascina Marek cz Splašení goroli 450 00:46:16 11,41 1.154 TR CR PB
2 Helcel Martin ml. cz MH bike - někdy prostě musíš 445 00:49:20 10,70 1.082 PB
3 Petr Jiří cz SALOMON/SUUNTO 440 00:49:36 10,65 1.077 CR
4 Žídek Jan cz Pivovar Koníček 435 00:50:22 10,48 1.060 PB
5 Horák Ondřej cz AVA 432 00:50:24 10,48 1.060 PB
6 Otevřel Vít cz AVA 430 00:52:01 10,15 1.027
7 Hudeček Petr cz Opavské dupy 428 00:52:20 10,09 1.020
8 Pytlík Jiří cz Jump Sport 426 00:52:35 10,04 1.016
9 Ceniga Peter sk Manín Považská Bystrica 424 00:52:52 9,99 1.010 PB
10 Ponek Tibor sk Čadečka v pohybe 422 00:53:25 9,88 1.000
11 Gregor František cz Matrix Team 420 00:54:01 9,77 989 PB
12 Cieslar Jakub cz 419 00:54:48 9,64 974
13 Vyvijal Tadeáš cz Beskydští nomádi 418 00:54:52 9,62 973 PB
14 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 417 00:54:54 9,62 973 PB
15 Tretera Marek cz Salomon Beskydy Fanclub 416 00:54:56 9,61 972
16 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 415 00:55:43 9,48 958 PB
17 Valošek Jan cz 414 00:55:56 9,44 955 PB
18 Martin Gogela cz AVA 413 00:56:11 9,40 950
19 Goláň Vojtěch cz Salomon Beskydy Fanclub 412 00:56:31 9,34 945 PB
20 Dvořák Pavel cz AVA 411 00:56:41 9,31 942
21 Ručka Richard cz Jump Sport 410 00:56:53 9,28 939
22 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 409 00:57:05 9,25 935
23 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 408 00:57:08 9,24 935 PB
24 Flaša David cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 407 00:57:15 9,22 933
25 Květoň Jiří cz SK ZaFaR Frenštát p.R 406 00:57:24 9,20 930 PB
26 Bukovjan Filip cz KESBUK 405 00:57:41 9,15 926
27 Šindelek Vladan cz Olympáci 404 00:57:59 9,11 921
28 Věnsek Tomáš cz PřeciFyzio 403 00:58:01 9,10 920
29 Říha Pavel cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 402 00:58:09 9,08 918
30 Lachnit Jan cz AVA 401 00:58:19 9,05 916
31 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 400 00:58:27 9,03 914
32 Sejkora David cz X-Trail Orlová 399 00:58:35 9,01 912 PB
33 Hlavatík Jan cz Jump Sport 398 00:58:56 8,96 906
34 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 397 00:58:57 8,96 906
35 Krajča Stanislav cz AVA 396 00:59:20 8,90 900 CR
36 Krnac Radek cz Beskydské Bestie 395 00:59:31 8,87 897 PB
37 Macurová Barča cz BUFF/Pivovar Koníček 394 01:00:02 8,80 890 PB
38 Kvita Jiří cz CK Frenštát p.R. 393 01:00:03 8,79 889
39 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 392 01:00:10 8,78 888
40 Cienciala Filip cz Splašení goroli 391 01:00:51 8,68 878
41 Gula Roman cz Tymphany 390 01:00:52 8,67 877 PB
42 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 389 01:00:54 8,67 877 CR
43 Votýpka Antonín cz Hasiči Kopřivnice 388 01:00:57 8,66 876 PB
44 Košut Lukáš cz Jahůdky 387 01:01:09 8,63 873
45 Glogar Jaroslav cz 386 01:01:11 8,63 873
46 Drechsel Danny cz VZS Ostrava 385 01:01:15 8,62 872 PB
47 Hořínek Martin cz SK Oceláci Ostrava 384 01:01:30 8,59 868 PB
48 Hejneš Leopold cz SK Bagbike 383 01:01:37 8,57 867
49 Blabla Tomáš cz Olympáci 382 01:01:47 8,55 864
50 Jašek Radovan cz SK ZaFaR Frenštát p.R 381 01:01:50 8,54 864
51 Výduch Luděk cz Tři křížky 380 01:01:59 8,52 862 PB
52 Vojtek Jan cz JAPAsport.cz 379 01:02:02 8,51 861
53 Vorková Daniela sk Čadečka v pohybe 378 01:02:03 8,51 861
54 Dohnal Petr cz ŠANTÁNEK 377 01:02:18 8,48 857 PB
55 Skopalík Zbyněk cz AVA 376 01:02:19 8,47 857
56 Jurč Michal cz MOUNTAINTIME team 375 01:02:22 8,47 856
57 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 374 01:02:24 8,46 856 PB
58 Martínek Tomáš cz Kunčice pod Ondřejníkem 373 01:02:33 8,44 854 PB
59 Košut Filip cz Jahůdky 372 01:02:44 8,42 851
60 Jasinski Martin cz 371 01:02:51 8,40 850
61 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 370 01:02:55 8,39 849
62 Škrabánek Petr cz Jump Sport 369 01:03:10 8,36 845 CR
63 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 368 01:03:36 8,30 840
64 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 367 01:03:38 8,30 839
65 Lauterbach David cz Tymphany 366 01:03:39 8,30 839 PB
66 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 365 01:03:41 8,29 839
67 Kučera Roman cz Team LightBIKE 364 01:03:52 8,27 836
68 Martínek Jaroslav cz AVA 363 01:03:57 8,26 835
69 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 362 01:04:03 8,24 834
70 Rymer Collin us Team International!!! 361 01:04:09 8,23 832 PB
71 Baláž Roman cz SK ZaFaR Frenštát p.R 360 01:04:23 8,20 829
72 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 359 01:04:27 8,19 829
73 Kaniová Eliška cz Team LightBIKE 358 01:04:35 8,18 827 PB
74 Kolář Jakub cz Tři křížky 357 01:04:42 8,16 825 PB
75 Kimla Jan cz Olympáci 356 01:04:44 8,16 825
76 Oswald Vít cz Matrix Team 355 01:04:46 8,15 824
77 Szturc Andrzej cz simple running 354 01:04:53 8,14 823
78 Capek Martin sk Čadečka v pohybe 353 01:04:57 8,13 822
79 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 352 01:05:01 8,12 821
80 Smreček Tomáš sk PřeciFyzio 351 01:05:11 8,10 819 PB
81 Němec Jakub cz Team International!!! 350 01:05:16 8,09 818 PB
82 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 349 01:05:21 8,08 817
83 Přibylka Tomáš cz KILPI RACING TEAM 348 01:05:44 8,03 812 PB
84 Ševčík Ondřej cz Beskydské Bestie 347 01:05:46 8,03 812
85 Pivoňka Martin cz RuMMM 346 01:05:54 8,01 810
86 Ďurica Michal cz PřeciFyzio 345 01:06:00 8,00 809
87 Nadymáček Tomáš cz SPK Český Těšín 344 01:06:03 7,99 808
88 Frank Pavel cz AVA 343 01:06:12 7,98 807
89 Swaczyna Patrik cz Gruppo Compatto 342 01:06:40 7,92 801
90 Šimonová Elen cz 341 01:06:49 7,90 799 PB
91 Mráz Jan cz Jump Sport 340 01:07:00 7,88 797
92 Levinský Lukáš cz Matrix Team 339 01:07:03 7,87 796
93 Šindelek Daniel cz Olympáci 338 01:07:10 7,86 795
94 Rett Tom cz SK Oceláci Ostrava 337 01:07:17 7,85 794 PB
95 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 336 01:07:22 7,84 793
96 Mazur Martin cz Jump Sport 335 01:07:27 7,83 792
97 Petrová Vlaďka cz TOBI Sport Frenštát p.R. 334 01:07:28 7,83 792 PB
98 Richter Ondřej cz AVA 333 01:07:30 7,82 791
99 Kuchař Michal cz Pivovar Koníček 332 01:07:45 7,79 788 PB
100 Pražák Petr cz Iz 40,31 331 01:07:47 7,79 788
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...