Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2022
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
22. 1. 2022, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m
Teplota:
-10 °C
Množství sněhu:
51 cm
Rychlost větru:
22 km/h

Porovnat s etapou 25.1.2020 | 19.1.2019 | 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 23.1.2022, 05:34:52
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Helcel Martin ml. cz MH bike - někdy prostě musíš 450 00:44:18 9,21 1.191
2 Otevřel Vít cz AVA 445 00:45:12 9,03 1.167
3 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 440 00:45:17 9,01 1.165
4 Horák Ondřej cz AVA 435 00:45:27 8,98 1.160
5 Žídek Jan cz Pivovar Koníček 432 00:46:00 8,87 1.147
6 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 430 00:46:21 8,80 1.138
7 Pytlík Jiří cz Jump Sport 428 00:46:31 8,77 1.134
8 Maceček Tomáš cz SALOMON/SUUNTO 426 00:46:37 8,75 1.131
9 Ponek Tibor sk Čadečka v pohybe 424 00:47:06 8,66 1.120
10 Hudeček Petr cz Opavské dupy 422 00:47:25 8,60 1.112
11 Kubičík Tomáš cz Scott 420 00:47:27 8,60 1.111
12 Cieslar Jakub cz 419 00:48:27 8,42 1.089
13 Martin Gogela cz AVA 418 00:48:28 8,42 1.088 PB
14 Gregor František cz Matrix Team 417 00:48:29 8,42 1.088 PB
15 Vyvijal Tadeáš cz Beskydští nomádi 416 00:48:33 8,40 1.086
16 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 415 00:49:19 8,27 1.069
17 Swaczyna Petr cz Gruppo Compatto 414 00:49:46 8,20 1.060
18 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 413 00:49:56 8,17 1.056
19 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 412 00:50:02 8,15 1.054
20 Flaša David cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 411 00:50:08 8,14 1.052
21 Květoň Jiří cz SK ZaFaR Frenštát p.R 410 00:50:34 8,07 1.043
22 Valošek Jan cz 409 00:50:47 8,03 1.039
23 Říha Pavel cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 408 00:51:08 7,98 1.031
24 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 407 00:51:12 7,97 1.030
25 Fierla Ondřej cz Team Forman Cinelli 406 00:51:15 7,96 1.029
26 Kvita Jiří cz CK Frenštát p.R. 405 00:51:17 7,96 1.028
27 Šindelek Vladan cz Olympáci 404 00:51:19 7,95 1.028
28 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 403 00:51:21 7,95 1.027
29 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 402 00:51:24 7,94 1.026
30 Krajča Stanislav cz AVA 401 00:51:26 7,93 1.025 CR
31 Ručka Richard cz Jump Sport 400 00:51:32 7,92 1.023
32 Lachnit Jan cz AVA 399 00:51:34 7,91 1.023
33 Věnsek Tomáš cz PřeciFyzio 398 00:51:50 7,87 1.017
34 Bukovjan Filip cz KESBUK 397 00:51:54 7,86 1.016
35 Krnac Radek cz Beskydské Bestie 396 00:52:10 7,82 1.011 PB
36 Sejkora David cz X-Trail Orlová 395 00:52:29 7,77 1.005
37 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 394 00:52:40 7,75 1.001 CR
38 Glogar Jaroslav cz 393 00:52:49 7,72 999
39 Pěgřím Filip cz PřeciFyzio 392 00:52:53 7,72 997 PB
40 Bystřičan Lukáš cz FC-B7 TÝM!!! 391 00:53:08 7,68 993
41 Drechsel Danny cz VZS Ostrava 390 00:54:00 7,56 977
42 Rymer Collin us Team International!!! 389 00:54:07 7,54 975
43 Hořínek Martin cz SK Oceláci Ostrava 388 00:54:22 7,50 970
44 Hejneš Leopold cz SK Bagbike 387 00:54:25 7,50 969
45 Macurová Barča cz BUFF/Pivovar Koníček 386 00:54:45 7,45 963
46 Dohnal Petr cz ŠANTÁNEK 385 00:54:46 7,45 963
47 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 384 00:54:47 7,45 963
48 Votýpka Antonín cz Hasiči Kopřivnice 383 00:55:04 7,41 958
49 Kučera Roman cz Team LightBIKE 382 00:55:18 7,38 954
50 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 381 00:55:19 7,38 953
51 Blabla Tomáš cz Olympáci 380 00:55:21 7,37 953
52 Kaniová Eliška cz Team LightBIKE 379 00:55:23 7,37 952
53 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 378 00:55:24 7,36 952
54 Tuharský Erik cz SALOMON-RUN 377 00:55:25 7,36 952
55 Jasinski Martin cz 376 00:55:29 7,35 951
56 Píša Martin vk TOBI Sport Frenštát p.R. 375 00:55:52 7,30 944
57 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 374 00:55:55 7,30 943
58 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 373 00:56:09 7,27 939
59 Gula Roman cz Tymphany 372 00:56:11 7,26 939 PB
60 Kimla Jan cz Olympáci 371 00:56:12 7,26 938
61 Škrabánek Petr cz Jump Sport 370 00:56:14 7,26 938
62 Vorková Daniela sk Čadečka v pohybe 369 00:56:15 7,25 938
63 Capek Martin sk Čadečka v pohybe 368 00:56:19 7,24 936
64 Košut Lukáš cz Jahůdky 367 00:56:24 7,23 935
65 Skopalík Zbyněk cz AVA 366 00:56:26 7,23 935 PB
66 Vojtek Jan cz JAPAsport.cz 365 00:56:41 7,20 930 PB
67 Frank Pavel cz AVA 364 00:57:00 7,16 925
68 Otevřelová Kristýna cz Columbia Montrail 363 00:57:10 7,14 923
69 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 362 00:57:12 7,13 922
70 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 361 00:57:24 7,11 919
71 Javorek Petr cz www.masazprozeny.cz 360 00:57:32 7,09 917
72 Lach Tomáš cz Beskydský pivovárek Ostravice 359 00:57:41 7,07 914
73 Martínek Tomáš cz Kunčice pod Ondřejníkem 358 00:57:48 7,06 912
74 Kolář Jakub cz Tři křížky 357 00:57:51 7,05 912 PB
75 Cienciala Filip cz Splašení goroli 356 00:57:54 7,05 911
76 Holoubková Hana cz Beskydští nomádi 355 00:57:56 7,04 910
77 Košut Filip cz Jahůdky 354 00:57:57 7,04 910
78 Swaczyna Patrik cz Gruppo Compatto 353 00:58:04 7,03 908
79 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 352 00:58:09 7,02 907
80 Kuchař Michal cz Pivovar Koníček 351 00:58:12 7,01 906 PB
81 Levinský Lukáš cz Matrix Team 350 00:58:16 7,00 905
82 Lauterbach David cz Tymphany 349 00:58:21 6,99 904
83 Oswald Vít cz Matrix Team 348 00:58:30 6,97 902
84 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 347 00:58:33 6,97 901
85 Baláž Roman cz SK ZaFaR Frenštát p.R 346 00:58:36 6,96 900
86 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 345 00:58:38 6,96 899
87 Ďurica Michal cz PřeciFyzio 344 00:58:40 6,95 899
88 Šindelek Daniel cz Olympáci 343 00:58:55 6,93 895
89 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 342 00:59:01 6,91 894
90 Přibylka Tomáš cz KILPI RACING TEAM 341 00:59:06 6,90 892 PB
91 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 340 00:59:11 6,89 891
92 Pivoňka Martin cz RuMMM 339 00:59:14 6,89 890
93 Petrová Vlaďka cz TOBI Sport Frenštát p.R. 338 00:59:26 6,86 887 PB
94 Konvička Adam cz 337 00:59:27 6,86 887
95 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 336 00:59:40 6,84 884
96 Smreček Tomáš sk PřeciFyzio 335 00:59:45 6,83 883
97 Mazur Martin cz Jump Sport 334 00:59:48 6,82 882
98 Hradil Pavel cz Neběžecký kroužek 333 00:59:50 6,82 881
99 Pospíšil Daniel cz BESKYD-NATURAL 332 00:59:52 6,82 881
100 Němeček Martin cz Salomon Beskydy Fanclub 331 00:59:54 6,81 880
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...