Malenovice, Rajská bouda - finále - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2007
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
24. 2. 2007, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m

Porovnat s etapou 23.2.2019 | 31.12.2018 | 24.2.2018 | 31.12.2017 | 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 25.2.2007, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Kauer Adam cz Elitní Vrchaři 240 00:00:00
2 Hudeček Petr cz Elitní Vrchaři 230 00:00:00
3 Knébel Radim vk 1.FC Mošting 220 00:00:00
4 Figura Michal cz Elitní Vrchaři 210 00:00:00
5 Šplíchal Jan cz CK Frenštát p.R. 204 00:00:00
6 Baláž Roman cz Baláž- extreme team 200 00:00:00
7 Kacíř Vlastimil cz Olympáci 196 00:00:00
8 Bohatý Tomáš cz X-AIR Ostrava 192 00:00:00
9 Šindelek Daniel cz Olympáci 188 00:00:00
10 Repaň Pavel cz X-AIR Ostrava 184 00:00:00
11 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 180 00:00:00
12 Blahut Radek cz Gruppo Compatto 178 00:00:00
13 Kacíř Zdeněk cz Olympáci 176 00:00:00
14 Šindelek Vladan cz Olympáci 174 00:00:00
15 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 172 00:00:00
16 Trávníček Rostislav cz Olympáci 170 00:00:00
17 Tešnar Hynek cz Kyslíkový dluh 168 00:00:00
18 Jeřábek Kamil cz VK Perun 166 00:00:00
19 Čer Tomáš cz Gruppo Compatto 164 00:00:00
20 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 162 00:00:00
21 Malošík Jan cz MHC Karviná 160 00:00:00
22 Zeman Marek cz X-AIR Ostrava 158 00:00:00
23 Kolouch David cz Horolezci FM 156 00:00:00
24 Ševčíková Jana cz Bike One 154 00:00:00
25 Choleva Petr cz Utíkejte, bo Vás chytíme 152 00:00:00
26 Rozkydal Martin cz X-AIR Ostrava 150 00:00:00
27 Pešat Jan cz VK Perun 148 00:00:00
28 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 146 00:00:00
29 Chrobok Richard es Džoko sú Kamarati 144 00:00:00
30 Groš Štefan vk CK Frenštát p.R. 142 00:00:00
31 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 140 00:00:00
32 Mindek Tomáš cz Marathon Team Klimkovice 138 00:00:00
33 Holášek Marek cz TJ- Kozlovice 136 00:00:00
34 Koukal Jan cz MHC Karviná 134 00:00:00
35 Franer Kuba cz SUNDANCE 132 00:00:00
36 Krkoška Václav cz Utíkejte, bo Vás chytíme 130 00:00:00
37 Wzientek Tomáš cz MHC Karviná 128 00:00:00
38 Ryšková Barbora cz X-AIR Ostrava 126 00:00:00
39 Dudis cz Vortex Bike Team 124 00:00:00
40 Raška František cz CK Frenštát p.R. 122 00:00:00
41 Ryška Filip cz Gruppo Compatto 120 00:00:00
42 Konečný František cz SUNDANCE 118 00:00:00
43 Novotný Jiří cz Umpa Lumpa Uf Uf 116 00:00:00
44 Bortel Jaroslav cz Frýdek 114 00:00:00
45 Balko Peter cz SK Ostrý Malenovice 112 00:00:00
46 Kalina Marek cz Marathon Team Klimkovice 110 00:00:00
47 Nováková Pavla cz Gruppo Compatto 108 00:00:00
48 Kapler Radim cz Race Bike 106 00:00:00
49 Klimánek Petr cz Utíkejte, bo Vás chytíme 104 00:00:00
50 Kacířová Svatoslava cz Olympáci 102 00:00:00
51 Řepecký Tomáš cz Vortex Bike Team 100 00:00:00
52 Mrůzek Michal cz SUNDANCE 98 00:00:00
53 Vilhelm Václav vk Olympáci 96 00:00:00
54 Čupová Jana cz CK Frenštát p.R. 94 00:00:00
55 Šostý Roman cz Marathon Team Klimkovice 92 00:00:00
56 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 90 00:00:00
57 Konečná Veronika cz SUNDANCE 88 00:00:00
58 Braš Petr cz Džoko sú Kamarati 86 00:00:00
59 Mrázek Jiří cz UFO Bike 84 00:00:00
60 Lacek Jiří cz Crashers Opava 82 00:00:00
61 Groš Jakub cz CK Frenštát p.R. 80 00:00:00
62 Friedel Jan cz Marathon Team Klimkovice 78 00:00:00
63 Hüner Ondřej cz MTB 76 00:00:00
64 Šostá Martina cz Cinelli Morning Sky 74 00:00:00
65 Hudeček Nikola cz UFO Bike 72 00:00:00
66 Kaplerová Marcela cz Race Bike 70 00:00:00
67 Greipel Tomáš cz Elitní Vrchaři 68 00:00:00
68 Váleček Kamil cz UFO Bike 66 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...