Malenovice, Rajská bouda - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2022
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
30. 1. 2022, 17:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
-5 °C
Množství sněhu:
67 cm
Rychlost větru:
32 km/h

Porovnat s etapou 26.2.2022 | 22.2.2020 | 31.12.2019 | 23.2.2019 | 31.12.2018 | 24.2.2018 | 31.12.2017 | 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 14.2.2022, 14:53:11
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Helcel Martin ml. cz MH bike - někdy prostě musíš 450 00:38:10 8,96 1.275 PB
2 Otevřel Vít cz AVA 445 00:39:10 8,73 1.242
3 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 440 00:39:54 8,57 1.220
4 Martin Gogela cz AVA 435 00:41:04 8,33 1.185
5 Kubičík Tomáš cz Scott 432 00:41:15 8,29 1.180
6 Hudeček Petr cz Opavské dupy 430 00:42:22 8,07 1.149
7 Gregor František cz Matrix Team 428 00:42:52 7,98 1.135 PB
8 Swaczyna Petr cz Gruppo Compatto 426 00:43:01 7,95 1.131 PB
9 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 424 00:43:09 7,93 1.128 PB
10 Valošek Jan cz 422 00:43:22 7,89 1.122 PB
11 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 420 00:43:30 7,86 1.119
12 Škuca Zbyněk cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 419 00:43:53 7,79 1.109
13 Fierla Ondřej cz Team Forman Cinelli 418 00:44:22 7,71 1.097
14 Květoň Jiří cz SK ZaFaR Frenštát p.R 417 00:45:01 7,60 1.081 PB
15 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 416 00:45:12 7,57 1.077
16 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 415 00:45:21 7,54 1.073 PB
17 Flaša David cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 414 00:45:27 7,52 1.071
18 Lachnit Jan cz AVA 413 00:45:35 7,50 1.067
19 Věnsek Tomáš cz PřeciFyzio 412 00:45:47 7,47 1.063
20 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 411 00:45:49 7,46 1.062
21 Ručka Richard cz Jump Sport 410 00:45:56 7,45 1.059
22 Říha Pavel cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 409 00:46:00 7,43 1.058
23 Sejkora David cz X-Trail Orlová 408 00:46:21 7,38 1.050
24 Jašek Radovan cz SK ZaFaR Frenštát p.R 407 00:46:32 7,35 1.046 PB
25 Krajča Stanislav cz AVA 406 00:46:37 7,34 1.044 CR
26 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 405 00:46:59 7,28 1.036
27 Šindelek Vladan cz Olympáci 404 00:47:12 7,25 1.031
28 Pěgřím Filip cz PřeciFyzio 403 00:47:21 7,22 1.028
29 Tuharský Erik cz SALOMON-RUN 402 00:47:30 7,20 1.024
30 Košut Filip cz Jahůdky 401 00:47:47 7,16 1.018 PB
31 Krnac Radek cz Beskydské Bestie 400 00:48:01 7,12 1.013 PB
32 Gula Roman cz Tymphany 399 00:48:04 7,12 1.012 PB
33 Blabla Tomáš cz Olympáci 398 00:48:07 7,11 1.011
34 Votýpka Antonín cz Hasiči Kopřivnice 397 00:48:16 7,09 1.008 PB
35 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 396 00:48:27 7,06 1.004 CR
36 Drechsel Danny cz VZS Ostrava 395 00:48:29 7,05 1.004
37 Vojtek Jan cz JAPAsport.cz 394 00:48:31 7,05 1.003 PB
38 Škrabánek Petr cz Jump Sport 393 00:49:08 6,96 990
39 Ševčík Ondřej cz Beskydské Bestie 392 00:49:10 6,96 990
40 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 391 00:49:17 6,94 987
41 Kolář Jakub cz Tři křížky 390 00:49:26 6,92 984 PB
42 Lach Tomáš cz Beskydský pivovárek Ostravice 389 00:49:32 6,90 982
43 Jurečka Tomáš cz 388 00:49:33 6,90 982
44 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 387 00:49:41 6,88 979
45 Kaniová Eliška cz Team LightBIKE 386 00:49:43 6,88 979 PB
46 Capek Martin sk Čadečka v pohybe 385 00:50:05 6,83 972
47 Kimla Jan cz Olympáci 384 00:50:06 6,83 971
48 Výduch Luděk cz Tři křížky 383 00:50:23 6,79 966
49 Baláž Roman cz SK ZaFaR Frenštát p.R 382 00:50:24 6,79 965
50 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 381 00:50:25 6,78 965
51 Oswald Vít cz Matrix Team 380 00:50:32 6,77 963
52 Skopalík Zbyněk cz AVA 379 00:50:47 6,73 958 PB
53 Martínek Tomáš cz Kunčice pod Ondřejníkem 378 00:50:50 6,73 957 PB
54 Lauterbach David cz Tymphany 377 00:50:59 6,71 954
55 Frank Pavel cz AVA 376 00:51:11 6,68 951
56 Olajoš Dušan cz KPNP Rybí 375 00:51:19 6,66 948
57 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 374 00:51:36 6,63 943
58 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 373 00:51:43 6,61 941
59 Melnar Alois cz CK Frenštát p.R. 372 00:51:45 6,61 940 PB
60 Nadymáček Tomáš cz SPK Český Těšín 371 00:51:51 6,60 938
61 Nohel Petr cz Beskydští nomádi 370 00:52:03 6,57 935
62 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 369 00:52:15 6,55 931
63 Sobek Jakub cz Beskydští nomádi 368 00:52:20 6,54 930 PB
64 Liška Petr cz FC-B7 TÝM!!! 367 00:52:21 6,53 930
65 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 366 00:52:23 6,53 929
66 Swaczyna Patrik cz Gruppo Compatto 365 00:52:25 6,52 928
67 Petrová Vlaďka cz TOBI Sport Frenštát p.R. 364 00:52:27 6,52 928 PB
68 Richter Ondřej cz AVA 363 00:52:30 6,51 927
69 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 362 00:52:45 6,48 922
70 Němeček Martin cz Salomon Beskydy Fanclub 361 00:52:56 6,46 919
71 Jasiok Lumír cz Trek 1324 360 00:52:58 6,46 919
72 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 359 00:53:02 6,45 918
73 Němec Jakub cz Team International!!! 358 00:53:06 6,44 916 PB
74 Hradil Pavel cz Neběžecký kroužek 357 00:53:15 6,42 914
75 Smékal Venca cz SK Černé plíce 356 00:53:21 6,41 912
76 Smreček Tomáš sk PřeciFyzio 355 00:53:29 6,39 910
77 Šimonová Elen cz 354 00:53:40 6,37 907
78 Levinský Lukáš cz Matrix Team 353 00:53:42 6,37 906
79 Kuchař Michal cz Pivovar Koníček 352 00:53:43 6,37 906
80 Böhmová Michaela cz VZS Ostrava 351 00:53:49 6,35 904
81 Pivoňka Martin cz RuMMM 350 00:54:05 6,32 900
82 Svoboda Tomáš cz Olympáci 349 00:54:08 6,32 899
83 Valová Daniela cz Hasiči Kopřivnice 348 00:54:12 6,31 898
84 Pražák Petr cz Iz 40,31 347 00:54:22 6,29 895
85 Maršálek David cz Racing Olešná 346 00:54:26 6,28 894 PB
86 Hyvnarová Zuzana cz Hasiči Kopřivnice 345 00:54:29 6,28 893 PB
87 Kulštejnová Tereza cz Jump Sport 344 00:54:44 6,25 889
88 Tyleček Václav cz Neběžecký kroužek 343 00:55:02 6,21 884
89 Perez Hector cz TOBI Sport Frenštát p.R. 342 00:55:14 6,19 881
90 Misiarz Petr cz Trek 1324 341 00:55:22 6,18 879
91 Kozelský René cz Pivovar Koníček 340 00:55:35 6,15 875
92 Fierla Jan St. cz CK FESO Petřvald 339 00:55:49 6,13 872
93 Melčák Tomáš cz Hasiči Kopřivnice 338 00:56:00 6,11 869
94 Hollá Kateřina cz KILPI RACING TEAM 337 00:56:19 6,07 864
95 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 336 00:56:27 6,06 862
96 Černoch Ondřej cz Tymphany 335 00:56:35 6,04 860
97 Marcinčák Branislav sk 334 00:56:39 6,04 859
98 Pokluda Jiří cz Beskydský pivovárek Ostravice 333 00:56:50 6,02 856
99 Cieńciała Jerzy cz Jahůdky 332 00:56:59 6,00 854
100 Viej Radomír cz Neběžecký kroužek 331 00:57:13 5,98 850
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...