Visalaje, parkoviště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2022
Trasa:
Visalaje, parkoviště - Lysá hora
Datum:
5. 2. 2022, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
577 m
Teplota:
-5 °C
Množství sněhu:
105 cm
Rychlost větru:
22 km/h

Porovnat s etapou 13.11.2021 | 1.2.2020 | 14.12.2019 | 16.12.2018 | 11.2.2018 | 10.12.2017 | 19.11.2017 | 12.2.2017 | 7.1.2017 | 20.11.2016 | 7.2.2016 | 13.12.2015 | 8.2.2015 | 13.12.2014 | 25.1.2014 | 15.12.2013 | 26.1.2013 | 1.12.2012 | 21.1.2012 | 12.11.2011 | 12.2.2011 | 11.12.2010 | 30.1.2010 | 14.11.2009 | 25.1.2009 | 9.11.2008 | 11.11.2007 |

Tisk
Aktualizováno: 5.2.2022, 18:56:49
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Helcel Martin ml. cz MH bike - někdy prostě musíš 450 00:42:58 11,03 806
2 Otevřel Vít cz AVA 445 00:43:32 10,89 795
3 Žídek Jan cz Pivovar Koníček 440 00:43:44 10,84 792
4 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 435 00:43:50 10,81 790
5 Horák Ondřej cz AVA 432 00:44:09 10,74 784
6 Hudeček Petr cz Opavské dupy 430 00:44:54 10,56 771
7 Škuca Zbyněk cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 428 00:45:06 10,51 768
8 Kubičík Tomáš cz Scott 426 00:45:26 10,43 762
9 Lysák Vlastimil cz fKlidu sport team 424 00:45:53 10,33 755
10 Gregor František cz Matrix Team 422 00:46:08 10,27 750
11 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 420 00:46:46 10,14 740
12 Martin Gogela cz AVA 419 00:46:55 10,10 738
13 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 418 00:47:26 9,99 730
14 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 417 00:47:30 9,98 729
15 Lachnit Jan cz AVA 416 00:47:35 9,96 728
16 Swaczyna Petr cz Gruppo Compatto 415 00:48:01 9,87 721
17 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 414 00:48:22 9,80 716
18 Bártek David cz Amenity extrem sport team 413 00:48:49 9,71 709
19 Hlavatík Jan cz Jump Sport 412 00:49:08 9,65 705
20 Ručka Richard cz Jump Sport 411 00:49:15 9,62 703
21 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 410 00:49:30 9,58 699
22 Krajča Stanislav cz AVA 409 00:50:01 9,48 692
23 Sejkora David cz X-Trail Orlová 408 00:50:28 9,39 686
24 Šindelek Vladan cz Olympáci 407 00:50:46 9,34 682
25 Krnac Radek cz Beskydské Bestie 406 00:50:54 9,31 680 PB
26 Kvita Jiří cz CK Frenštát p.R. 405 00:51:12 9,26 676
27 Gula Roman cz Tymphany 404 00:51:31 9,20 672
28 Výduch Luděk cz Tři křížky 403 00:51:41 9,17 670
29 Votýpka Antonín cz Hasiči Kopřivnice 402 00:52:03 9,11 665
30 Bystřičan Lukáš cz FC-B7 TÝM!!! 401 00:52:07 9,09 664
31 Přikryl Roman cz fKlidu sport team 400 00:52:11 9,08 663
32 Rymer Collin us Team International!!! 399 00:52:13 9,08 663
33 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 398 00:52:15 9,07 663
34 Glogar Jaroslav cz 397 00:52:16 9,07 662
35 Škrabánek Petr cz Jump Sport 396 00:52:25 9,04 660
36 Drechsel Danny cz VZS Ostrava 395 00:52:56 8,95 654
37 Kaniová Eliška cz Team LightBIKE 394 00:52:59 8,95 653
38 Frank Pavel cz AVA 393 00:53:08 8,92 652
39 Vojtek Jan cz JAPAsport.cz 392 00:53:20 8,89 649
40 Blabla Tomáš cz Olympáci 391 00:53:37 8,84 646
41 Olajoš Dušan cz KPNP Rybí 390 00:53:40 8,83 645
42 Lach Tomáš cz Beskydský pivovárek Ostravice 389 00:53:54 8,79 642
43 Nadymáček Tomáš cz SPK Český Těšín 388 00:53:58 8,78 642
44 Kolář Jakub cz Tři křížky 387 00:53:59 8,78 641
45 Oswald Vít cz Matrix Team 386 00:54:01 8,78 641 PB
46 Kimla Jan cz Olympáci 385 00:54:05 8,76 640
47 Baláž Roman cz SK ZaFaR Frenštát p.R 384 00:54:15 8,74 638
48 Ševčík Ondřej cz Beskydské Bestie 383 00:54:16 8,73 638
49 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 382 00:54:25 8,71 636
50 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 381 00:54:35 8,68 634
51 Vorková Daniela sk Čadečka v pohybe 380 00:54:43 8,66 633
52 Skopalík Zbyněk cz AVA 379 00:54:46 8,65 632
53 Němec Jakub cz Team International!!! 378 00:54:54 8,63 631 PB
54 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 377 00:55:01 8,62 629
55 Capek Martin sk Čadečka v pohybe 376 00:55:06 8,60 628
56 Martínek Tomáš cz Kunčice pod Ondřejníkem 375 00:55:06 8,60 628
57 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 374 00:55:07 8,60 628
58 Tuharský Erik cz SALOMON-RUN 373 00:55:08 8,60 628
59 Melnar Alois cz CK Frenštát p.R. 372 00:55:09 8,59 628
60 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 371 00:55:13 8,58 627
61 Nohel Petr cz Beskydští nomádi 370 00:55:20 8,57 626
62 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 369 00:55:33 8,53 623
63 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 368 00:55:35 8,53 623
64 Lauterbach David cz Tymphany 367 00:55:42 8,51 622
65 Hradil Pavel cz Neběžecký kroužek 366 00:55:53 8,48 620
66 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 365 00:55:54 8,48 619
67 Mazur Martin cz Jump Sport 364 00:55:58 8,47 619
68 Pražák Petr cz Iz 40,31 363 00:56:06 8,45 617
69 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 362 00:56:20 8,41 615
70 Richter Ondřej cz AVA 361 00:56:28 8,39 613
71 Levinský Lukáš cz Matrix Team 360 00:56:39 8,37 611
72 Kozelský René cz Pivovar Koníček 359 00:56:41 8,36 611
73 Pivoňka Martin cz RuMMM 358 00:56:58 8,32 608
74 Svoboda Tomáš cz Olympáci 357 00:57:05 8,30 606
75 Smreček Tomáš sk PřeciFyzio 356 00:57:09 8,29 606
76 Přibylka Tomáš cz KILPI RACING TEAM 355 00:57:13 8,28 605
77 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 354 00:57:16 8,28 605
78 Ďurica Michal cz PřeciFyzio 353 00:57:19 8,27 604
79 Petrová Vlaďka cz TOBI Sport Frenštát p.R. 352 00:57:21 8,27 604
80 Kuchař Michal cz Pivovar Koníček 351 00:57:29 8,25 602
81 Swaczyna Patrik cz Gruppo Compatto 350 00:57:42 8,21 600
82 Šimonová Elen cz 349 00:57:45 8,21 599
83 Perez Hector cz TOBI Sport Frenštát p.R. 348 00:57:52 8,19 598 PB
84 Liška Petr cz FC-B7 TÝM!!! 347 00:58:39 8,08 590
85 Hollá Kateřina cz KILPI RACING TEAM 346 00:58:56 8,04 587
86 Janko Dalibor cz SK Oceláci Ostrava 345 00:59:03 8,03 586
87 Valová Daniela cz Hasiči Kopřivnice 344 00:59:08 8,02 585
88 Czylok Pavel cz SPK Český Těšín 343 00:59:10 8,01 585 PB
89 Polášek Petr cz Hasiči Kopřivnice 342 00:59:26 7,98 583
90 Rafaj Lukáš sk Čadečka v pohybe 341 00:59:35 7,96 581
91 Černoch Ondřej cz Tymphany 340 00:59:52 7,92 578
92 Axman Marek cz 339 01:00:14 7,87 575 PB
93 Nekarda Ladislav cz Třanovičtí přespolní žraloci 338 01:00:23 7,85 573
94 Tešnar Marek cz X-Trail Orlová 337 01:00:29 7,84 572
95 Tišl Mirek cz 336 01:00:41 7,81 571
96 Nekarda Dominik cz Třanovičtí přespolní žraloci 335 01:00:48 7,80 569
97 Bernard Adam cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 334 01:00:54 7,78 568
98 Konieczny Jiří cz SPK Český Těšín 333 01:00:55 7,78 568
99 Fierla Jan St. cz CK FESO Petřvald 332 01:01:05 7,76 567
100 Melčák Tomáš cz Hasiči Kopřivnice 331 01:01:10 7,75 566
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...