Visalaje, parkoviště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2022
Trasa:
Visalaje, parkoviště - Lysá hora
Datum:
5. 2. 2022, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
577 m
Teplota:
-5 °C
Množství sněhu:
105 cm
Rychlost větru:
22 km/h

Porovnat s etapou 13.11.2021 | 1.2.2020 | 14.12.2019 | 16.12.2018 | 11.2.2018 | 10.12.2017 | 19.11.2017 | 12.2.2017 | 7.1.2017 | 20.11.2016 | 7.2.2016 | 13.12.2015 | 8.2.2015 | 13.12.2014 | 25.1.2014 | 15.12.2013 | 26.1.2013 | 1.12.2012 | 21.1.2012 | 12.11.2011 | 12.2.2011 | 11.12.2010 | 30.1.2010 | 14.11.2009 | 25.1.2009 | 9.11.2008 | 11.11.2007 |

Tisk
Aktualizováno: 5.2.2022, 18:56:49
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
101 Petr Michal cz Petrovci 330 01:01:23 7,72 564 PB
102 Pokluda Jiří cz Beskydský pivovárek Ostravice 329 01:01:34 7,70 562 PB
103 Slovák Vladimír cz EPO Machinery 328 01:01:37 7,69 562
104 Homola Filip cz VZS Ostrava 327 01:01:47 7,67 560
105 Böhmová Michaela cz VZS Ostrava 326 01:01:52 7,66 560
106 Kulštejnová Tereza cz Jump Sport 325 01:02:02 7,64 558
107 Sobek Jan cz Beskydští nomádi 324 01:02:03 7,64 558 PB
108 Bernát Mirek cz RUN99 Havířov 323 01:02:11 7,62 557
109 Chmura Petr cz Team Forman Cinelli 322 01:02:21 7,60 555
110 Collen Malcolm gb Team International!!! 321 01:02:24 7,60 555
111 Pospíšilová Pavla cz Cyklo Novák 320 01:02:39 7,57 553
112 Novák Martin cz ŠANTÁNEK 319 01:02:57 7,53 550
113 Žniva Ondřej cz Jump Sport 318 01:03:11 7,50 548
114 Marosz Vojtěch cz Jahůdky 317 01:03:38 7,45 544
115 Oswald Pavel cz Matrix Team 316 01:03:45 7,44 543
116 Cigánek Martin cz KPŠ Brušperk 315 01:03:52 7,42 542
117 Pařík Richard cz X-Trail Orlová 314 01:04:29 7,35 537
118 Říčný Petr vk SK ZaFaR Frenštát p.R 313 01:04:31 7,35 537
119 Hrnčárek Martin cz Hasiči Kopřivnice 312 01:04:31 7,35 537
120 Lorková Aneta cz FC-B7 TÝM!!! 311 01:04:37 7,34 536
121 Pliska Tadeáš cz Neběžecký kroužek 310 01:04:55 7,30 533 PB
122 Král Mirek cz FC-B7 TÝM!!! 309 01:05:00 7,29 533
123 Marek Lukáš cz PřeciFyzio 308 01:05:09 7,28 531
124 Juríčková Marta cz RuMMM 307 01:05:24 7,25 529
125 Bartalosová Věra cz Ladermon Team 306 01:05:58 7,19 525
126 Koudelka David cz VZS Ostrava 305 01:06:13 7,16 523
127 Jasiok Lumír cz Trek 1324 304 01:06:18 7,15 522
128 Ryška Martin cz Beskydské Bestie 303 01:06:22 7,14 522
129 Herda Pavel cz Xixao 1976 302 01:06:32 7,12 520
130 Sladomel Petr cz Jahůdky 301 01:06:35 7,12 520
131 Harabiš Radim vk SK Valašského království 300 01:06:46 7,10 519
132 Tomčík Petr cz BR2DY 299 01:07:01 7,07 517
133 Michalová Radmila cz Matrix Team 298 01:07:03 7,07 516
134 Pavlík Miroslav cz Team LightBIKE 297 01:07:24 7,03 514
135 Petrušková Marcela cz SK Oceláci Ostrava 296 01:07:31 7,02 513
136 Zima Arnošt cz HUHU Mega Racing Team 295 01:08:13 6,95 508
137 Grygerová Barbora cz Srnci a srnky 294 01:08:43 6,90 504
138 Denis Krupička cz Třanovičtí přespolní žraloci 293 01:10:33 6,72 491
139 Videcký Jan cz KSU 292 01:10:44 6,70 489
140 Petrová Martina cz Iz 40,31 291 01:11:06 6,67 487
141 Mudrík Martin sk Čadečka v pohybe 290 01:11:39 6,62 483
142 Stryková Tereza cz STRYK team 289 01:11:47 6,60 482
143 Urbaś Monika cz SPK Český Těšín 288 01:12:17 6,56 479
144 Tomanová Marie cz X-Trail Orlová 287 01:12:24 6,55 478 PB
145 Nosková Kateřina cz Orlík Orlová 286 01:12:26 6,54 478 PB
146 Wrona Tomáš cz For Help - Autismus 285 01:12:52 6,51 475
147 Sejkorová Nela cz X-Trail Orlová 284 01:14:58 6,32 462
148 Dovičič Radek cz Grey wolf 283 01:16:27 6,20 453
149 Strnadlová Petra cz Chaplin 282 01:16:32 6,19 452 PB
150 Faranová Eliška cz Team LightBIKE 281 01:18:51 6,01 439
151 Šokalová Ludmila cz Pepa Team F-M 280 01:21:17 5,83 426
152 Poledník Saša cz Beskydský pivovárek Ostravice 279 01:23:01 5,71 417
153 Cypra Zdeněk vk SK Valašského království 278 01:24:28 5,61 410
154 Matějů Miroslav cz AZ 41.mpr Žatec 277 01:25:56 5,52 403
155 Franerová Míša cz Hujerovi 276 chodec
155 Franer Kuba cz Hujerovi 276 chodec
155 Franerová Viktorie cz Hujerovi 276 chodec
155 Kulštejnová Ema cz 276 chodec
155 Hudeček Karel cz HUHU Mega Racing Team 276 chodec
155 Orlíková Jana cz Team LightBIKE 276 chodec
155 Morong Libor cz Beskydské Bestie 276 chodec
155 Skomorowski Stanislaw pl KB RYBNICKA KUŻNIA 276 chodec
155 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 276 chodec
155 Fierlová Jana cz Team Forman Cinelli 276 chodec
155 Šimčák Jan cz Pepa Team F-M 276 chodec
155 Vařeka Vladan cz 276 chodec
155 Klimeš Michal cz ŠANTÁNEK 276 chodec
155 Holoubková Hana cz Beskydští nomádi 276 chodec
155 Podolák Karel cz X-Trail Orlová 276 chodec
155 Juřica Pavel cz TWIKO Ostrava 276 chodec
155 Siuda Rostislav cz Třanovičtí přespolní žraloci 276 chodec
155 Bílková Zuzana cz Beskydští nomádi 276 chodec
155 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 276 chodec
155 Franer Tadeaš cz Hujerovi 276 chodec
155 Franerová Katarína cz Hujerovi 276 chodec
155 Gollová Lenka cz HUHU Mega Racing Team 276 chodec
155 Wágner Petr cz MT Klimkovice 276 chodec
155 Pešat Jan cz Veslařský klub Perun Ostrava 276 chodec
155 Faranová Tereza cz Team LightBIKE 276 chodec
155 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 276 chodec
155 Staňková Tereza cz Pivovar Koníček 276 chodec
155 Adamusová Marie cz 276 chodec
155 Martausová Vlasta cz Tři křížky 276 chodec
155 Lepšík Mirek cz MH bike - někdy prostě musíš 276 chodec
155 Bōhm Petr cz ŠANTÁNEK 276 chodec
155 Raška František cz SK ZaFaR Frenštát p.R 276 chodec
155 Ševčíková Lucy cz Jump Sport 276 chodec
155 Krupičková Andrea cz Třanovičtí přespolní žraloci 276 chodec
155 Helcel Martin st. cz MH bike - někdy prostě musíš 276 chodec
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...