Malenovice, Rajská bouda - finále - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2022
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
26. 2. 2022, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
-5 °C
Množství sněhu:
94 cm
Rychlost větru:
8 km/h

Porovnat s etapou 30.1.2022 | 22.2.2020 | 31.12.2019 | 23.2.2019 | 31.12.2018 | 24.2.2018 | 31.12.2017 | 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 26.2.2022, 20:20:09
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Chrascina Marek cz Splašení goroli 900 00:35:35 9,61 1.367 TR CR PB
2 Martin Gogela cz AVA 890 00:37:50 9,04 1.286 CR PB
3 Lichý Tomáš cz Splašení goroli 880 00:38:08 8,97 1.276 PB
4 Paulen Andrej sk Manín Považská Bystrica 870 00:38:17 8,93 1.271
5 Horák Ondřej cz AVA 864 00:38:24 8,91 1.267 CR PB
6 Lysák Vlastimil cz fKlidu sport team 860 00:38:34 8,87 1.262 PB
7 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 856 00:38:36 8,86 1.261 PB
8 Žídek Jan cz Pivovar Koníček 852 00:39:12 8,72 1.241 PB
9 Cieslar Jakub cz 848 00:39:14 8,72 1.240
10 Otevřel Vít cz AVA 844 00:39:21 8,69 1.237
11 Bukovjan Filip cz KESBUK 840 00:42:02 8,14 1.158
12 Helcel Martin ml. cz MH bike - někdy prostě musíš 838 00:40:28 8,45 1.202
13 Swaczyna Petr cz Gruppo Compatto 836 00:40:36 8,42 1.199 PB
14 Gregor František cz Matrix Team 834 00:40:45 8,39 1.194 PB
15 Maceček Tomáš cz SALOMON/SUUNTO 832 00:41:00 8,34 1.187
16 Košut Lukáš cz Jahůdky 830 00:43:44 7,82 1.113 PB
17 Hudeček Petr cz Opavské dupy 828 00:41:30 8,24 1.173
18 Flaša David cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 826 00:44:05 7,76 1.104
19 Jurečka Tomáš cz 824 00:44:13 7,73 1.100 PB
20 Kubičík Tomáš cz Scott 822 00:41:51 8,17 1.163
21 Kvita Jiří cz CK Frenštát p.R. 820 00:44:32 7,68 1.093
22 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 818 00:47:18 7,23 1.029 CR
23 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 816 00:42:22 8,07 1.149 PB
24 Sejkora David cz X-Trail Orlová 814 00:45:00 7,60 1.081 PB
25 Krajča Stanislav cz AVA 812 00:45:02 7,59 1.081 CR PB
26 Věnsek Tomáš cz PřeciFyzio 810 00:45:03 7,59 1.080 PB
27 Květoň Jiří cz SK ZaFaR Frenštát p.R 808 00:45:07 7,58 1.079
28 Blažek Jiří cz TOBI Sport Frenštát p.R. 806 00:45:10 7,57 1.077
29 Hlavatík Jan cz Jump Sport 804 00:45:13 7,56 1.076
30 Krnac Radek cz Beskydské Bestie 802 00:45:15 7,56 1.075 PB
31 Vorková Daniela sk Čadečka v pohybe 800 00:47:46 7,16 1.019
32 Hének Petr cz Klimatex Running Team 798 00:42:49 7,99 1.136
33 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 796 00:45:24 7,53 1.072
34 Ivanov Nikola bg Bulharská Národní Repre 794 00:42:55 7,97 1.134
35 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 792 00:45:32 7,51 1.069
36 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 790 00:45:37 7,50 1.067
37 Tretera Marek cz Salomon Beskydy Fanclub 788 00:43:07 7,93 1.129
38 Říha Pavel cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 786 00:45:40 7,49 1.066
39 Jašek Radovan cz SK ZaFaR Frenštát p.R 784 00:45:43 7,48 1.064 PB
40 Lachnit Jan cz AVA 782 00:43:16 7,90 1.125
41 Pěgřím Filip cz PřeciFyzio 780 00:46:00 7,43 1.058
42 Bordovský Lukáš cz TOBI Sport Frenštát p.R. 778 00:46:07 7,42 1.055 PB
43 Krhut Martin cz Neběžecký kroužek 776 00:46:11 7,41 1.054 PB
44 Macurová Barča cz BUFF/Pivovar Koníček 774 00:48:42 7,02 999
45 Vyvijal Tadeáš cz Beskydští nomádi 772 00:44:04 7,76 1.104 PB
46 Běhůnek Svatoslav cz AVA 770 00:49:06 6,97 991
47 Votýpka Antonín cz Hasiči Kopřivnice 768 00:46:37 7,34 1.044 PB
48 Ručka Richard cz Jump Sport 766 00:46:42 7,32 1.042
49 Šindelek Vladan cz Olympáci 764 00:44:14 7,73 1.100
50 Blabla Tomáš cz Olympáci 762 00:46:47 7,31 1.040
51 Výduch Luděk cz Tři křížky 760 00:46:52 7,30 1.038 PB
52 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 758 00:44:26 7,70 1.095
53 Šimonová Elen cz 756 00:49:34 6,90 982 PB
54 Přikryl Roman cz fKlidu sport team 754 00:47:06 7,26 1.033
55 Otevřelová Kristýna cz Columbia Montrail 752 00:49:42 6,88 979
56 Melnar Alois cz CK Frenštát p.R. 750 00:49:43 6,88 979 PB
57 Capek Martin sk Čadečka v pohybe 748 00:47:20 7,23 1.028
58 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 746 00:49:52 6,86 976
59 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 744 00:47:27 7,21 1.026
60 Pivoňka Martin cz RuMMM 742 00:50:09 6,82 970 PB
61 Šindelek Daniel cz Olympáci 740 00:50:12 6,81 969
62 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 738 00:45:15 7,56 1.075
63 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 736 00:47:46 7,16 1.019 PB
64 Kolář Jakub cz Tři křížky 734 00:47:51 7,15 1.017 PB
65 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 732 00:47:54 7,14 1.016 PB
66 Konvička Adam cz 730 00:50:26 6,78 965
67 Kaniová Eliška cz Team LightBIKE 728 00:48:05 7,11 1.012 PB
68 Smékal Venca cz SK Černé plíce 726 00:50:36 6,76 962 PB
69 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 724 00:48:08 7,11 1.011
70 Buba Ondřej cz SK Černé plíce 722 00:50:38 6,75 961 PB
71 Petrová Vlaďka cz TOBI Sport Frenštát p.R. 720 00:50:41 6,75 960 PB
72 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 718 00:45:43 7,48 1.064
73 Maršálek David cz Racing Olešná 716 00:50:44 6,74 959 PB
74 Belej David cz ŠANTÁNEK 714 00:50:45 6,74 959
75 Lach Tomáš cz Beskydský pivovárek Ostravice 712 00:48:17 7,08 1.008 PB
76 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 710 00:48:25 7,06 1.005
77 Tyleček Václav cz Neběžecký kroužek 708 00:50:58 6,71 955 PB
78 Škrabánek Petr cz Jump Sport 706 00:48:30 7,05 1.003
79 Pavlík Miroslav cz Team LightBIKE 704 00:51:03 6,70 953
80 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 702 00:48:38 7,03 1.001
81 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 700 00:48:42 7,02 999
82 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 698 00:48:48 7,01 997
83 Glůza Roman cz RUBIC 696 00:51:26 6,65 946
84 Olajoš Dušan cz KPNP Rybí 694 00:48:59 6,98 993 PB
85 Svoboda Tomáš cz Olympáci 692 00:51:31 6,64 945
86 Baláž Roman cz SK ZaFaR Frenštát p.R 690 00:49:12 6,95 989
87 Swaczyna Patrik cz Gruppo Compatto 688 00:51:45 6,61 940
88 Verlík Jan cz TadyVidímVelkýŠpatný 686 00:46:47 7,31 1.040 PB
89 Pražák Petr cz Iz 40,31 684 00:51:50 6,60 939
90 Hořínek Martin cz SK Oceláci Ostrava 682 00:49:21 6,93 986
91 Stražovec Tomáš cz SK ZaFaR Frenštát p.R 680 00:51:53 6,59 938
92 Kuchař Michal cz Pivovar Koníček 678 00:51:54 6,59 938
93 Hollá Kateřina cz KILPI RACING TEAM 676 00:51:57 6,58 937
94 Černoch Ondřej cz Tymphany 674 00:52:02 6,57 935
95 Cienciala Filip cz Splašení goroli 672 00:49:34 6,90 982
96 Pokluda Jiří cz Beskydský pivovárek Ostravice 670 00:52:09 6,56 933
97 Richter Ondřej cz AVA 668 00:52:10 6,56 933
98 Ševčík Ondřej cz Beskydské Bestie 666 00:49:41 6,88 979
99 Němec Jakub cz Team International!!! 664 00:49:46 6,87 978 PB
100 Smreček Tomáš sk PřeciFyzio 662 00:52:18 6,54 930
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...