Lysacup

Za 21 let jsme uběhli 406.905 km a nastoupali 47.424.737 metrů.

O nás
Janovice - Bystré - mistrovství
Ročník:
Lysacup 2023
Trasa:
Janovice - Bystré - mistrovství
Datum:
20.11.2022
Délka:
7.9 km
Převýšení:
892 m
Teplota:
-3.9 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
11 km/h
Počet závodníků/chodců:
286 / 58
Aktualizováno: 26.11.2022, 14:44:48
# Jméno Tým Body Čas Rozdíl Poměr (%) Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
51 Petr Liška cz FC-B7 TÝM!!! 264 1:08:52 0:22:57 66,7 6,88 777
52 Pavel Oswald cz Matrix Team 261 1:09:11 0:23:16 66,4 6,85 774
53 Jakub Beránek cz Janys Extreme Racing 260 1:09:19 0:23:24 66,2 6,84 772
54 Tomáš Kvíčala cz 258 1:09:26 0:23:31 66,1 6,83 771
55 Lukáš Prošek cz 255 1:09:45 0:23:50 65,8 6,80 767
56 Marek Tešnar cz X-Trail Orlová 248 1:10:29 0:24:34 65,1 6,72 759
57 Filip Rek vk TOBI Sport Frenštát p.R. 245 1:10:47 0:24:52 64,9 6,70 756
58 Michal Petr cz Petrovci 235 1:12:03 0:26:08 63,7 6,58 743
59 Pavel Šubert cz Neběžecký kroužek 231 1:12:20 0:26:25 63,5 6,55 740
60 Radek Cimala cz Smaydou 227 1:12:46 0:26:51 63,1 6,51 736
61 Filip Homola cz VZS Ostrava 226 1:12:47 0:26:52 63,1 6,51 735
62 Zbyněk Skopalík cz AVA 222 1:12:54 0:26:59 63,0 6,50 734
63 René Pĕgřìm cz SALOMON-RUN 210 1:14:32 0:28:37 61,6 6,36 718
64 Jerzy Cieńciała cz Jahůdky 208 1:15:02 0:29:07 61,2 6,32 713
65 Petr Říčný vk SK ZaFaR Frenštát p.R 206 1:15:20 0:29:25 61,0 6,29 710
66 Richard Stöcker cz LightBIKE Havířov 204 1:15:59 0:30:04 60,4 6,24 704
67 Roman Gula cz LightBIKE Havířov 197 1:17:09 0:31:14 59,5 6,14 694
68 Radek Dovičič cz Grey wolf 196 1:17:11 0:31:16 59,5 6,14 693
69 Ladislav Czylok cz SPK Český Těšín 191 1:18:21 0:32:26 58,6 6,05 683
70 Lukáš Suchánek cz KHB Radegast 190 1:18:25 0:32:30 58,6 6,04 683
71 Rostislav Farana cz LightBIKE Havířov 188 1:18:33 0:32:38 58,5 6,03 681
72 Petr Osterezy cz 183 1:19:11 0:33:16 58,0 5,99 676
73 Tomáš Svoboda cz Iz 40,31 181 1:19:20 0:33:25 57,9 5,97 675
74 Pavel Rubeš cz SK Černé plíce 179 1:19:40 0:33:45 57,6 5,95 672
75 Tomáš Knap cz V-Team 174 1:20:35 0:34:40 57,0 5,88 664
76 Radim Harabiš vk SK Valašského království 171 1:20:53 0:34:58 56,8 5,86 662
77 Pavel Herda cz Xixao 1976 167 1:22:16 0:36:21 55,8 5,76 651
78 Jan Videcký cz KSU 166 1:23:55 0:38:00 54,7 5,65 638
79 Pavel Juřica cz TWIKO Ostrava 160 1:27:09 0:41:14 52,7 5,44 614
80 Marek Holuša cz 154 1:32:41 0:46:46 49,5 5,11 577
81 Luděk Bednarz cz X-AIR Ostrava 144 chodec
81 Karel Janas cz Porubští Rafani 144 chodec
81 Rostislav Skopal cz VZS Ostrava 144 chodec
81 Richard Pařík cz X-Trail Orlová 144 chodec
81 Michael Benda cz 144 chodec
81 Martin Hrnčárek cz Hasiči Kopřivnice 144 chodec
# Jméno Tým Body Čas Rozdíl Poměr (%) Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...

Kontakty | O nás | Kalendář | Trasy | Čipiště

(c) 2007-2023 Luďa :-)