Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2006
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
12. 11. 2005, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m

Porovnat s etapou 19.1.2019 | 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 13.11.2005, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 65 00:46:13 8,83 1.141
2 Figura Michal cz Náhorní Karabach 62 00:00:00
3 Hudeček Petr cz Náhorní Karabach 60 00:00:00
4 Petráš Martin cz CKVK 1 58 00:00:00
5 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 56 00:00:00
6 Raška Zbyněk cz CKVK 1 55 00:00:00
7 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 54 00:00:00
8 Kacíř Vlastimil cz Horská Družba 53 00:00:00
9 Greipel Tomáš cz Náhorní Karabach 52 00:00:00
10 Drastich Adam cz X-AIR Ostrava 51 00:00:00
11 Litvik Miroslav sk Starci 50 00:00:00
12 Čer Tomáš cz Gruppo Compatto 49 00:00:00
13 Kacíř Zdeněk cz Český Těšín 48 00:00:00
14 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 47 00:00:00
15 Trávníček Rostislav cz Triskáči FM 1 46 00:00:00
16 Pargač Dušan cz Lysohlávky 45 00:00:00
17 Lisník Rostislav cz Gruppo Compatto 44 00:00:00
18 Kovář Tomáš cz Gruppo Compatto 43 00:00:00
19 Kuzník Rostislav cz YOGi Racing Ostrava 42 00:00:00
20 Náhlík Marek cz ZOMBIE 41 00:00:00
21 Ondřejka Míra cz CKVK 1 40 00:00:00
22 Huser Jiří cz Horská Družba 39 00:00:00
23 Groš Štefan vk FOTO Morava 38 00:00:00
24 Rozkydal Martin cz X-AIR Ostrava 37 00:00:00
25 Choleva Petr cz STS Chvojkovice-Brod 36 00:00:00
26 Fefko Miroslav cz Starci 35 00:00:00
27 Dudis cz Vortex 34 00:00:00
28 Knápek Martin cz Lysohlávky 33 00:00:00
29 Krkoška Václav cz Horská Družba 32 00:00:00
30 Velička Petr cz Náhorní Karabach 31 00:00:00
31 Malčík Petr cz Horská Družba 30 00:00:00
32 Václavek Pavel cz Horská Družba 29 00:00:00
33 Švidernoch Milan cz SK Jiří Team Ostrava 28 00:00:00
34 Ryška Filip cz Gruppo Compatto 27 00:00:00
35 Jurečka Roman cz CKVK 2 26 00:00:00
36 Letavay Filip cz Starci 25 00:00:00
37 Koukal Jan cz X-AIR Ostrava 24 00:00:00
38 Novotný Jiří cz Lysohlávky 23 00:00:00
39 Pištěk Marian cz Starci 22 00:00:00
40 Balko Peter cz Triskáči FM 1 21 00:00:00
41 Vilhelm Václav vk Triskáči FM 1 20 00:00:00
42 Horák Jiří cz Sám za sebe 19 00:00:00
43 Vávra Marek cz Cinelli Morning Sky 18 00:00:00
44 Haška Ivan cz Horská Družba 17 00:00:00
45 Bebčák Josef sk Starci 16 00:00:00
46 Bartoň Jaroslav cz CKVK 2 15 00:00:00
47 Harabiš Radim vk CKVK 2 14 00:00:00
48 Bebčák Martin cz Starci 13 00:00:00
49 Kubín Jakub cz HK Opava 12 00:00:00
50 Kubín Jiří cz HK Opava 11 00:00:00
51 Novotná Hana cz Bike One 10 00:00:00
52 Raška František cz CKVK 1 9 00:00:00
53 Pítrová Zuzana cz CKVK 2 8 00:00:00
54 Novotná Martina cz Bike One 7 00:00:00
55 Figurová Petra cz LK Mokré Lazce 6 00:00:00
56 Figura Jan cz LK Mokré Lazce 5 00:00:00
57 Kaňák Jan cz Triskáči FM 1 4 00:00:00
58 Hudeček Nikola cz UFO Bike 3 00:00:00
59 Rozkydalová Katka cz X-AIR Ostrava 2 00:00:00
60 Rozkydalová Ivet cz X-AIR Ostrava 1 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...