Lysacup

Za 22 let jsme uběhli 439.913 km a nastoupali 51.060.676 metrů.

O nás
Ostravice, Mazák
Ročník:
Lysacup 2024
Trasa:
Ostravice, Mazák
Datum:
11.2.2024
Délka:
6.5 km
Převýšení:
850 m
Teplota:
2.1 °C
Množství sněhu:
50 cm
Rychlost větru:
47 km/h
Počet závodníků/chodců:
170 / 57
Aktualizováno: 13.2.2024, 06:18:35
# Jméno Tým Body Čas Rozdíl Poměr (%) Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Ondřej Horák cz AVA 422 0:45:21 0:00:00 100,0 8,60 1.125
2 Petr Hudeček cz Yellow Project 420 0:46:24 0:01:03 97,7 8,41 1.099
3 Jan Lachnit cz AVA 417 0:47:23 0:02:02 95,7 8,23 1.076
4 Stanislav Krajča cz AVA 416 0:47:36 0:02:15 95,3 8,19 1.071 PB
5 Jan Stoszek cz VZS Ostrava 411 0:48:47 0:03:26 93,0 7,99 1.045
6 Marek Tretera cz Sportguides & Friends 409 0:48:52 0:03:31 92,8 7,98 1.044 PB
7 Radek Krnac cz Beskydské Bestie 405 0:49:46 0:04:25 91,1 7,84 1.025 PB
8 Tomáš Klášterka cz CK Frenštát p.R. 402 0:50:59 0:05:38 89,0 7,65 1.000
9 David Sejkora cz X-Trail Orlová MIX 401 0:51:14 0:05:53 88,5 7,61 995
10 Martin Krhut cz Neběžecký kroužek 399 0:51:24 0:06:03 88,2 7,59 992 PB
11 Filip Žajdlík cz Splašení goroli 397 0:51:44 0:06:23 87,7 7,54 986
12 Richard Ručka cz Jump Sport 390 0:52:18 0:06:57 86,7 7,46 975
13 David Lauterbach cz CK Frenštát p.R. 382 0:53:35 0:08:14 84,6 7,28 952 PB
14 Martin Tuharský cz SALOMON-RUN 378 0:54:29 0:09:08 83,2 7,16 936
15 Lumír Sobek cz Beskydští nomádi 372 0:55:06 0:09:45 82,3 7,08 926
16 Tomáš Blabla cz Olympáci 368 0:55:41 0:10:20 81,4 7,00 916
17 Tomáš Lach cz Beskydské Bratrstvo Chmelové… 366 0:55:57 0:10:36 81,1 6,97 912
18 Pavel Orlík cz LightBIKE Havířov 358 0:56:28 0:11:07 80,3 6,91 903
19 Dušan Olajoš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 356 0:56:51 0:11:30 79,8 6,86 897 PB
20 Lukáš Levinský cz Matrix Team 355 0:56:52 0:11:31 79,7 6,86 897
21 Jaroslav Kouřil cz Neběžecký kroužek 352 0:57:14 0:11:53 79,2 6,81 891
22 Miroslav Letko sk Manín Považská Bystrica 345 0:58:13 0:12:52 77,9 6,70 876
23 Schmidt Denis cz Sportguides & Friends 341 0:58:39 0:13:18 77,3 6,65 870
24 Petr Pražák cz Iz 40,31 334 0:59:06 0:13:45 76,7 6,60 863
25 Radomír Viej cz Neběžecký kroužek 331 0:59:31 0:14:10 76,2 6,55 857
26 Martin Mička cz Turdebir 330 0:59:45 0:14:24 75,9 6,53 854
27 Roman Michna vk Studiosolaris.cz 326 1:00:42 0:15:21 74,7 6,43 840
28 Vít Horáček cz 325 1:00:49 0:15:28 74,6 6,41 839
29 Jiří Toman cz Běhkomplex 321 1:01:20 0:15:59 73,9 6,36 832 PB
30 Ladislav Czylok cz SPK Český Těšín 313 1:02:22 0:17:01 72,7 6,25 818
31 Roman Viej cz 312 1:02:47 0:17:26 72,2 6,21 812
32 Tomáš Melčák cz Hasiči Kopřivnice 311 1:03:02 0:17:41 71,9 6,19 809
33 Radek Cimala cz Smaydou 309 1:03:33 0:18:12 71,4 6,14 803 PB
34 Pavel Czylok cz SPK Český Těšín 295 1:06:22 0:21:01 68,3 5,88 768
35 Petr Říčný vk SK ZaFaR Frenštát p.R 290 1:07:33 0:22:12 67,1 5,77 755
36 Lukáš Suchánek cz KHB Radegast 284 1:08:32 0:23:11 66,2 5,69 744
37 Jan Riegel cz Trek 1324 281 1:09:16 0:23:55 65,5 5,63 736
38 Radim Harabiš vk SK Valašského království 278 1:10:18 0:24:57 64,5 5,55 725
39 Marek Tešnar cz X-Trail Orlová 274 1:13:02 0:27:41 62,1 5,34 698
40 Radek Zela cz 268 1:15:26 0:30:05 60,1 5,17 676
41 Tomáš Genzer cz Janys Extreme Racing 265 1:18:06 0:32:45 58,1 4,99 653
42 Petr Beremlijski cz VZS Ostrava 261 1:26:49 0:41:28 52,2 4,49 587
43 Luděk Bednarz cz X-AIR Ostrava 260 chodec
43 Lukáš Podolák cz X-Trail Orlová 260 chodec
43 Aleš Mořkovský cz MobilCity 260 chodec
43 Daniel Valtr cz X-Trail Orlová 260 chodec
43 Martin Hrnčárek cz Hasiči Kopřivnice 260 chodec
43 Martin Novák cz Iz 40,31 260 chodec
# Jméno Tým Body Čas Rozdíl Poměr (%) Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...

Kontakty | O nás | Kalendář | Trasy | Čipiště

(c) 2007-2024 Luďa :-)