Lysacup

Za 22 let jsme uběhli 439.913 km a nastoupali 51.060.676 metrů.

O nás
Ostravice, Mazák
Ročník:
Lysacup 2024
Trasa:
Ostravice, Mazák
Datum:
11.2.2024
Délka:
6.5 km
Převýšení:
850 m
Teplota:
2.1 °C
Množství sněhu:
50 cm
Rychlost větru:
47 km/h
Počet závodníků/chodců:
170 / 57
Aktualizováno: 13.2.2024, 06:18:35
# Jméno Tým Body Čas Rozdíl Poměr (%) Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Anna Slívová cz CK Frenštát Wonder Women 385 0:53:11 0:00:00 100,0 7,33 959
2 Katka Klepáčová cz KILPI LC Ladies 380 0:53:43 0:00:32 99,0 7,26 949
3 Zuzana Hyvnarová cz CK Frenštát Wonder Women 373 0:55:04 0:01:53 96,6 7,08 926 PB
4 Kristýna Otevřelová cz KILPI LC Ladies 370 0:55:24 0:02:13 96,0 7,04 921
5 Eliška Kaniová cz KILPI LC Ladies 367 0:55:50 0:02:39 95,3 6,99 913
6 Veronika Siebeltová cz KILPI LC Ladies 364 0:56:03 0:02:52 94,9 6,96 910
7 Nikola Škultétyová cz Neběžecký kroužek 363 0:56:13 0:03:02 94,6 6,94 907
8 Iva Hapalová cz Sportguides & Friends 361 0:56:16 0:03:05 94,5 6,93 906
9 Jaroslava Ježková cz SALOMON 357 0:56:30 0:03:19 94,1 6,90 903
10 Adéla Tomanová cz Běhkomplex 353 0:56:58 0:03:47 93,4 6,85 895 PB
11 Marta Juríčková cz CK Frenštát Wonder Women 337 0:58:52 0:05:41 90,3 6,63 866 PB
12 Michaela Stojanović cz Beskydské Bestie 333 0:59:18 0:06:07 89,7 6,58 860 PB
13 Petra Pokorná cz PřeciFyzio 328 1:00:15 0:07:04 88,3 6,47 846 PB
14 Tereza Kulštejnová cz Jump Sport 324 1:00:50 0:07:39 87,4 6,41 838 PB
15 Věra Václavíková cz RUN99W 322 1:01:05 0:07:54 87,1 6,38 835
16 Sona Petrova cz SK ZaFaR Frenštát p.R 317 1:02:05 0:08:54 85,7 6,28 821
17 Nikola Knotek cz CK Frenštát Wonder Women 305 1:04:11 0:11:00 82,9 6,08 795
18 Lenka Stryková cz KMB team 304 1:04:29 0:11:18 82,5 6,05 791
19 Lucie Sobková cz CK Frenštát Wonder Women 302 1:05:02 0:11:51 81,8 6,00 784 PB
20 Terezie Šenková cz SK ZaFaR Frenštát p.R 298 1:06:07 0:12:56 80,4 5,90 771
21 Simona Bojtošová cz Noradrenalin 294 1:06:31 0:13:20 80,0 5,86 767
22 Martina Petrová cz Iz 40,31 293 1:06:37 0:13:26 79,8 5,85 766 PB
23 Nela Sejkorová cz X-Trail Orlová MIX 289 1:07:43 0:14:32 78,5 5,76 753 PB
24 Kateřina Mertová cz Baláž EXTREME-WOMEN'S TEAM… 286 1:07:57 0:14:46 78,3 5,74 751
25 Iveta Václavíková cz RUN99W 282 1:08:56 0:15:45 77,2 5,66 740
26 Radmila Michalová cz KMB team 280 1:09:46 0:16:35 76,2 5,59 731
27 Zuzana Lippová cz SK Černé plíce 276 1:10:54 0:17:43 75,0 5,50 719
28 Tereza Stryková cz KMB team 275 1:12:42 0:19:31 73,2 5,36 702
29 Silvia Divekyova sk Beskydští nomádi 270 1:14:49 0:21:38 71,1 5,21 682
30 Kateřina Smutná cz Malenovice 269 1:15:16 0:22:05 70,7 5,18 678
31 Tereza Hlisnikovská cz Neběžecký kroužek 267 1:15:42 0:22:31 70,3 5,15 674
32 Eva Balarynova cz Valašské království 266 1:16:40 0:23:29 69,4 5,09 665
33 Lea Holubcikova cz Mentální Běžecká 262 1:21:17 0:28:06 65,4 4,80 627
34 Lenka Hájková cz VZS Ostrava 260 chodec
34 Alžběta Dirnerová cz AVA 260 chodec
34 Pavla Orlíková cz VZS Ostrava 260 chodec
34 Ludmila Šokalová cz Pepa Team F-M 260 chodec
34 Romana Helcelová cz MH bike - někdy prostě musíš 260 chodec
34 Lucy Ševčíková cz Jump Sport 260 chodec
34 Lenka Petrová cz 260 chodec
34 Katarína Franerová cz Hujerovi 260 chodec
34 Věra Bartalosová cz Ladermon Team 260 chodec
34 Viktorie Franerová cz Hujerovi 260 chodec
34 Katarína Hatňančíková sk Manín Považská Bystrica 260 chodec
34 Zuzana Bílková cz Iz 40,31 260 chodec
34 Agáta Dubová cz synci z Kateřinek 260 chodec
34 Karolína Juřicová cz TWIKO Ostrava 260 chodec
34 Jana Lauterbachová cz CK Frenštát Wonder Women 260 chodec
34 Vladimíra Vonsová cz RUN99W 260 chodec
34 Míša Franerová cz Hujerovi 260 chodec
# Jméno Tým Body Čas Rozdíl Poměr (%) Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...

Kontakty | O nás | Kalendář | Trasy | Čipiště

(c) 2007-2024 Luďa :-)