Lysacup

Za 22 let jsme uběhli 439.913 km a nastoupali 51.060.676 metrů.

O nás
Ostravice, Mazák
Ročník:
Lysacup 2024
Trasa:
Ostravice, Mazák
Datum:
11.2.2024
Délka:
6.5 km
Převýšení:
850 m
Teplota:
2.1 °C
Množství sněhu:
50 cm
Rychlost větru:
47 km/h
Počet závodníků/chodců:
170 / 57
Aktualizováno: 13.2.2024, 06:18:35
# Jméno Tým Body Čas Rozdíl Poměr (%) Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
151 Radmila Michalová cz KMB team 280 1:09:46 0:29:10 58,2 5,59 731
152 Jiří Rabiec cz PřeciFyzio 279 1:10:13 0:29:37 57,8 5,55 726
153 Radim Harabiš vk SK Valašského království 278 1:10:18 0:29:42 57,8 5,55 725
154 Jiří Mikláš cz Mentální Běžecká 277 1:10:21 0:29:45 57,7 5,54 725
155 Zuzana Lippová cz SK Černé plíce 276 1:10:54 0:30:18 57,3 5,50 719
156 Tereza Stryková cz KMB team 275 1:12:42 0:32:06 55,8 5,36 702
157 Marek Tešnar cz X-Trail Orlová 274 1:13:02 0:32:26 55,6 5,34 698
158 Radomír Šnevajs cz KHB Radegast 273 1:13:20 0:32:44 55,4 5,32 695
159 Ondřej Pavlica cz HypeOxy 272 1:13:48 0:33:12 55,0 5,28 691
160 Pavel Slíva cz SK ZaFaR Frenštát p.R 271 1:14:14 0:33:38 54,7 5,25 687
161 Silvia Divekyova sk Beskydští nomádi 270 1:14:49 0:34:13 54,3 5,21 682
162 Kateřina Smutná cz Malenovice 269 1:15:16 0:34:40 53,9 5,18 678
163 Radek Zela cz 268 1:15:26 0:34:50 53,8 5,17 676
164 Tereza Hlisnikovská cz Neběžecký kroužek 267 1:15:42 0:35:06 53,6 5,15 674
165 Eva Balarynova cz Valašské království 266 1:16:40 0:36:04 53,0 5,09 665
166 Tomáš Genzer cz Janys Extreme Racing 265 1:18:06 0:37:30 52,0 4,99 653
167 Ondřej Černoch cz CK Frenštát p.R. 264 1:19:28 0:38:52 51,1 4,91 642
168 Josef Orság cz SK ZaFaR Frenštát p.R 263 1:20:56 0:40:20 50,2 4,82 630
169 Lea Holubcikova cz Mentální Běžecká 262 1:21:17 0:40:41 49,9 4,80 627
170 Petr Beremlijski cz VZS Ostrava 261 1:26:49 0:46:13 46,8 4,49 587
171 Lukáš Podolák cz X-Trail Orlová 260 chodec
171 Milan Švidernoch cz X-AIR Ostrava 260 chodec
171 Pavla Orlíková cz VZS Ostrava 260 chodec
171 Marie Mořkovská cz 260 chodec
171 Martin Mikloš cz Beskydští nomádi 260 chodec
171 Kateřina Svobodová cz RUN99W 260 chodec
171 Katarína Franerová cz Hujerovi 260 chodec
171 Pavel Juřica cz TWIKO Ostrava 260 chodec
171 Martin Hrnčárek cz Hasiči Kopřivnice 260 chodec
171 Štefan Groš vk SK ZaFaR Frenštát p.R 260 chodec
171 Alžběta Dirnerová cz AVA 260 chodec
171 Luděk Bednarz cz X-AIR Ostrava 260 chodec
171 Lukáš Martinka sk Manín Považská Bystrica 260 chodec
171 Emma Lauterbachová cz CK Frenštát Wonder Women 260 chodec
171 Martin Helcel st. cz Yellow Project 260 chodec
171 Petr Opolka cz 260 chodec
171 Aleš Mořkovský cz MobilCity 260 chodec
171 Daniel Valtr cz X-Trail Orlová 260 chodec
171 Jaroslav Navrátil cz Mushing team Ostrava 260 chodec
171 Vladimír Slovák cz EPO Machinery 260 chodec
171 Jan Šimčák cz Pepa Team F-M 260 chodec
171 Ludmila Šokalová cz Pepa Team F-M 260 chodec
171 Romana Helcelová cz MH bike - někdy prostě musíš 260 chodec
171 Lucy Ševčíková cz Jump Sport 260 chodec
171 Saša Poledník cz Beskydské Bratrstvo Chmelové… 260 chodec
171 Lenka Petrová cz 260 chodec
171 Karel Podolák cz X-Trail Orlová 260 chodec
171 Věra Bartalosová cz Ladermon Team 260 chodec
171 Stanislaw Skomorowski pl KB RYBNICKA KUŻNIA 260 chodec
171 Viktorie Franerová cz Hujerovi 260 chodec
# Jméno Tým Body Čas Rozdíl Poměr (%) Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...

Kontakty | O nás | Kalendář | Trasy | Čipiště

(c) 2007-2024 Luďa :-)