Malenovice, Rajská bouda - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2008
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
25. 11. 2007, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m

Porovnat s etapou 31.12.2018 | 24.2.2018 | 31.12.2017 | 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 26.11.2007, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz X-AIR Ostrava 150 00:00:00
2 Čer Tomáš cz Gruppo Compatto 145 00:00:00
3 Figura Michal cz ZHOR Team- snow face 140 00:00:00
4 Baláž Roman cz Baláž EXTREME- Salomon 135 00:00:00
5 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 132 00:00:00
6 Sventek Ladislav sk Baláž EXTREME- Salomon 130 00:00:00
7 Trebuna René cz Olympáci 128 00:00:00
8 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 126 00:00:00
9 Helcel Martin ml. cz M.H. Bike 124 00:00:00
10 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 122 00:00:00
11 Šindelek Vladan cz Olympáci 120 00:00:00
12 Bohatý Tomáš cz Horolezci FM 119 00:00:00
13 Kacíř Vlastimil cz Olympáci 118 00:00:00
14 Svoboda Tomáš cz Olympáci 117 00:00:00
15 Honěk Petr cz NO STRESS 116 00:00:00
16 Konečný Lukáš cz Gruppo Compatto 115 00:00:00
17 Kimla Jan cz NO STRESS 114 00:00:00
18 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 113 00:00:00
19 Haitl František cz Baláž EXTREME- Salomon 112 00:00:00
20 Ponek Marian sk Kysucký žabáci 111 00:00:00
21 Pavlík Víťa cz Bikemania 007 Team 110 00:00:00
22 Šindelek Daniel cz Olympáci 109 00:00:00
23 Litvik Miroslav sk Kysucký žabáci 108 00:00:00
24 Drastich Adam cz X-AIR Ostrava 107 00:00:00
25 Ondřejka Míra cz CK Frenštát p.R. 106 00:00:00
26 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 105 00:00:00
27 Šubert Michal cz SUNDANCE 104 00:00:00
28 Kacíř Zdeněk cz Olympáci 103 00:00:00
29 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 102 00:00:00
30 Rodryč Michal cz ZHOR Team- snow face 101 00:00:00
31 Greipel Tomáš cz SUNDANCE 100 00:00:00
32 Hudeček Petr cz ZHOR Team- snow face 99 00:00:00
33 Kněžík Roman cz Rubicon 98 00:00:00
34 Gladiš Tomáš cz Baláž EXTREME- Salomon 97 00:00:00
35 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 96 00:00:00
36 Zeman Marek cz X-AIR Ostrava 95 00:00:00
37 Tešnar Hynek cz YOGi Racing Ostrava 94 00:00:00
38 Malošík Jan cz MÖLNLYCKE 93 00:00:00
39 Škoda Kristián cz Příbor 92 00:00:00
40 Friedel Jan cz Marathon Team Klimkovice 91 00:00:00
41 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 90 00:00:00
42 Bebčák Josef sk Kysucký žabáci 89 00:00:00
43 Pargač Dušan cz Bikemania 007 Team 88 00:00:00
44 Mindek Tomáš cz Marathon Team Klimkovice 87 00:00:00
45 Mrůzek Michal cz SUNDANCE 86 00:00:00
46 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 85 00:00:00
47 Trávníček Rostislav cz Olympáci 84 00:00:00
48 Lipták Radim cz Midar team 83 00:00:00
49 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 82 00:00:00
50 Helcel Martin st. cz M.H. Bike 81 00:00:00
51 Zeman Radek cz Bike One 80 00:00:00
52 Labudík Miroslav sk Manín Považská Bystrica 79 00:00:00
53 Ševčíková Jana cz Bike One 78 00:00:00
54 Hurník Pavel cz Horolezci FM 77 00:00:00
55 Dudis cz Vortex Bike Team 76 00:00:00
56 Mrůzek Martin cz SUNDANCE 75 00:00:00
57 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 74 00:00:00
58 Malčík Petr cz VZS Ostrava 73 00:00:00
59 Lesák Karel cz Elitní Vrchař 72 00:00:00
60 Kolařík Pavel cz Horolezci FM 71 00:00:00
61 Koukal Jan cz MÖLNLYCKE 70 00:00:00
62 Rojíček Radim cz 69 00:00:00
63 Blahut Radek cz Gruppo Compatto 68 00:00:00
64 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 67 00:00:00
65 Wzientek Tomáš cz MÖLNLYCKE 66 00:00:00
66 Franer Kuba cz SUNDANCE 65 00:00:00
67 Herbert David cz SUNDANCE 64 00:00:00
68 Byrtus Ivo cz MADT-sport Klapka Karviná 63 00:00:00
69 Klapka Vlastík cz MADT-sport Klapka Karviná 62 00:00:00
70 Bortel Jaroslav cz Frýdek 61 00:00:00
71 Hurník Ondřej cz Jiří Team Ostrava 60 00:00:00
72 Melichárek Martin cz Jiří Team Ostrava 59 00:00:00
73 Raška František cz CK Frenštát p.R. 58 00:00:00
74 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 57 00:00:00
75 Pokluda Tomáš cz Mokrá hora 56 00:00:00
76 Balko Peter cz Lístečkar 55 00:00:00
77 Kolčárek Rostislav cz F-M 54 00:00:00
78 Dědek Beskydský cz Klub Důchodců 53 00:00:00
79 Matýsek Vlasta st. cz MTB Konečný 52 00:00:00
80 Zlý Vojtěch cz MTB Konečný 51 00:00:00
81 Koudelka David cz VZS Ostrava 50 00:00:00
82 Kacířová Svatoslava cz Olympáci 49 00:00:00
83 Čmelík Ondřej cz SUNDANCE 48 00:00:00
84 Beránek Roman cz EKOFAS Ostrava 47 00:00:00
85 Ublanský Adam cz MÖLNLYCKE 46 00:00:00
86 Žniva Ondřej cz Žniva Team 45 00:00:00
87 Tomáš Jakub cz TT Boys United 44 00:00:00
88 Novotný Jiří cz Bikemania 007 Team 43 00:00:00
89 Jurečka Roman cz CK Frenštát p.R. 42 00:00:00
90 Jurečka Vojtěch cz SUNDANCE 41 00:00:00
91 Klimánek Petr cz Utíkejte, bo Vás chytíme 40 00:00:00
92 Javorek Robin cz Dracon Team 39 00:00:00
93 Jurečka Jan cz Jurda Team 38 00:00:00
94 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 37 00:00:00
95 Matalová Jana cz Baláž EXTREME- Salomon 36 00:00:00
96 Kalina Marek cz Marathon Team Klimkovice 35 00:00:00
97 Solczyková Renata cz MÖLNLYCKE 34 00:00:00
98 Franer Juraj cz SUNDANCE 33 00:00:00
99 Grygar Jiří cz CK Otice 32 00:00:00
100 Vilhelm Václav vk Olympáci 31 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...