Malenovice, Rajská bouda - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2006
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
26. 11. 2005, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m

Porovnat s etapou 31.12.2018 | 24.2.2018 | 31.12.2017 | 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 27.11.2005, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Nycz Petr cz Bike One 79 00:00:00
2 Kopřiva Petr cz Bike One 76 00:00:00
3 Frýdl Tomáš cz AVZO Zděchov 74 00:00:00
4 Petráš Martin cz CKVK 1 72 00:00:00
5 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 70 00:00:00
6 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 69 00:00:00
7 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 68 00:00:00
8 Kacíř Vlastimil cz Horská Družba 67 00:00:00
9 Figura Michal cz Náhorní Karabach 66 00:00:00
10 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 65 00:00:00
11 Hudeček Petr cz Náhorní Karabach 64 00:00:00
12 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 63 00:00:00
13 Krpec Lukáš cz CKVK 1 62 00:00:00
14 Litvik Miroslav sk Starci 61 00:00:00
15 Groš Štefan vk FOTO Morava 60 00:00:00
16 Greipel Tomáš cz Náhorní Karabach 59 00:00:00
17 Berková Renata cz Bike One 58 00:00:00
18 Ondřejka Míra cz CKVK 1 57 00:00:00
19 Drastich Adam cz X-AIR Ostrava 56 00:00:00
20 Kacíř Zdeněk cz Český Těšín 55 00:00:00
21 Michal Robert cz Vigvam Bike 54 00:00:00
22 Rozkydal Martin cz X-AIR Ostrava 53 00:00:00
23 Choleva Petr cz STS Chvojkovice-Brod 52 00:00:00
24 Fefko Miroslav cz Starci 51 00:00:00
25 Ponek Marian sk Starci 50 00:00:00
26 Dudis cz Vortex 49 00:00:00
27 Náhlík Marek cz ZOMBIE 48 00:00:00
28 Knápek Martin cz Lysohlávky 47 00:00:00
29 Ivo Had Pítr cz Lysohlávky 46 00:00:00
30 Pištěk Marian cz Starci 45 00:00:00
31 Václavek Pavel cz Horská Družba 44 00:00:00
32 Šumbera Jan cz Vigvam Bike 43 00:00:00
33 Balko Peter cz Triskáči FM 1 42 00:00:00
34 Davídek Petr cz Triskáči FM 1 41 00:00:00
35 Koukal Jan cz X-AIR Ostrava 40 00:00:00
36 Novotný Jiří cz Lysohlávky 39 00:00:00
37 Letavay Filip cz Starci 38 00:00:00
38 Horák Jiří cz Sám za sebe 37 00:00:00
39 Vávra Marek cz Cinelli Morning Sky 36 00:00:00
40 Švidernoch Milan cz SK Jiří Team Ostrava 35 00:00:00
41 Harabiš Radim vk CKVK 2 34 00:00:00
42 Vilhelm Václav vk Triskáči FM 1 33 00:00:00
43 Raška František cz CKVK 1 32 00:00:00
44 Tkáč Petr cz Gruppo Compatto 31 00:00:00
45 Vyrobik Jan cz Starci 30 00:00:00
46 Nedopílek Vít cz BSC Opava 29 00:00:00
47 Ševčíková Jana cz Bike One 28 00:00:00
48 Turek Petr cz Vigvam Bike 27 00:00:00
49 Bebčák Martin cz Starci 26 00:00:00
50 Rechtenberg Karel cz Triskáči FM 1 25 00:00:00
51 Krejčí Lukáš cz Triskáči FM 1 24 00:00:00
52 Martiňák Zdeněk cz Triskáči FM 1 23 00:00:00
53 Cígler Jakub cz 22 00:00:00
54 Jurečka Roman cz CKVK 2 21 00:00:00
55 Bebčák Josef sk Starci 20 00:00:00
56 Řepecký Tomáš cz Vortex 19 00:00:00
57 Prašivka Míra vk Fan Club CKVK 18 00:00:00
58 Čížová Helena cz CKVK 2 17 00:00:00
59 Rábl Martin cz Zahrádkáři Kersku 16 00:00:00
60 Klímek Ondřej cz Fan Club CKVK 15 00:00:00
61 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 14 00:00:00
62 Lacek Jiří cz Štítina Crashers 13 00:00:00
63 Kubín Jakub cz HK Opava 12 00:00:00
64 Kubín Jiří cz HK Opava 11 00:00:00
65 Rozkydalová Ivet cz X-AIR Ostrava 10 00:00:00
66 Kaňák Jan cz Triskáči FM 1 9 00:00:00
67 Figurová Petra cz LK Mokré Lazce 8 00:00:00
68 Čechmánek Jiří cz LK Mokré Lazce 7 00:00:00
69 Hudeček Nikola cz UFO Bike 6 00:00:00
70 Kaňáková Věra cz Triskáči FM 1 5 00:00:00
71 Kubínová Eliška cz HK Opava 4 00:00:00
72 Kubínová Klára cz HK Opava 3 00:00:00
73 Kubínová Šárka cz HK Opava 2 00:00:00
74 Rozkydalová Katka cz X-AIR Ostrava 1 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...