Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2006
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
10. 12. 2005, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m

Porovnat s etapou 19.1.2019 | 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 11.12.2005, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Čer Tomáš cz Gruppo Compatto 53 00:53:12 7,67 991
2 Raška Zbyněk cz CKVK 1 50 00:00:00
3 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 48 00:00:00
4 Figura Michal cz Náhorní Karabach 46 00:00:00
5 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 44 00:00:00
6 Petráš Martin cz CKVK 1 43 00:00:00
7 Krpec Lukáš cz CKVK 1 42 00:00:00
8 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 41 00:00:00
9 Ponek Marian sk Starci 40 00:00:00
10 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 39 00:00:00
11 Kacíř Vlastimil cz Horská Družba 38 00:00:00
12 Jeřábek Kamil cz VK Perun 37 00:00:00
13 Rozkydal Martin cz X-AIR Ostrava 36 00:00:00
14 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 35 00:00:00
15 Greipel Tomáš cz Náhorní Karabach 34 00:00:00
16 Groš Štefan vk FOTO Morava 33 00:00:00
17 Kacíř Zdeněk cz Český Těšín 32 00:00:00
18 Ondřejka Míra cz CKVK 1 31 00:00:00
19 Lisník Rostislav cz Gruppo Compatto 30 00:00:00
20 Velička Petr cz Náhorní Karabach 29 00:00:00
21 Pargač Dušan cz Lysohlávky 28 00:00:00
22 Vávra Marek cz Cinelli Morning Sky 27 00:00:00
23 Fefko Miroslav cz Starci 26 00:00:00
24 Ryška Filip cz Gruppo Compatto 25 00:00:00
25 Trávníček Rostislav cz Triskáči FM 1 24 00:00:00
26 Knápek Martin cz Lysohlávky 23 00:00:00
27 Horák Jiří cz Sám za sebe 22 00:00:00
28 Koukal Jan cz X-AIR Ostrava 21 00:00:00
29 Filip Daniel cz CKVK 2 20 00:00:00
30 Novotný Jiří cz Lysohlávky 19 00:00:00
31 Pešat Jan cz VK Perun 18 00:00:00
32 Švidernoch Milan cz SK Jiří Team Ostrava 17 00:00:00
33 Balko Peter cz Triskáči FM 1 16 00:00:00
34 Čegan Radim cz Náhorní Karabach 15 00:00:00
35 Jurečka Roman cz CKVK 2 14 00:00:00
36 Krkoška Václav cz Horská Družba 13 00:00:00
37 Haška Ivan cz Horská Družba 12 00:00:00
38 Krejčí Lukáš cz Triskáči FM 1 11 00:00:00
39 Raška František cz CKVK 1 10 00:00:00
40 Vilhelm Václav vk Triskáči FM 1 9 00:00:00
41 Ševčíková Jana cz Bike One 8 00:00:00
42 Kovář Tomáš cz Gruppo Compatto 7 00:00:00
43 Hudeček Petr cz Náhorní Karabach 6 00:00:00
44 Čížová Helena cz CKVK 2 5 00:00:00
45 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 4 00:00:00
46 Šitavancová Ivana cz Lysohlávky 3 00:00:00
47 Konečný František cz Náhorní Karabach 2 00:00:00
48 Klímek Ondřej cz Fan Club CKVK 1 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...