Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2006
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
29. 12. 2005, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m

Porovnat s etapou 19.1.2019 | 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 30.12.2005, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Hudeček Petr cz Náhorní Karabach 43 00:52:05 7,83 1.013 PB
2 Raška Zbyněk cz CKVK 1 40 00:00:00
3 Figura Michal cz Náhorní Karabach 38 00:00:00
4 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 36 00:00:00
5 Krpec Lukáš cz CKVK 1 34 00:00:00
6 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 33 00:00:00
7 Petráš Martin cz CKVK 1 32 00:00:00
8 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 31 00:00:00
9 Čer Tomáš cz Gruppo Compatto 30 00:00:00
10 Blahut Radek cz Gruppo Compatto 29 00:00:00
11 Kamler Josef cz Náhorní Karabach 28 00:00:00
12 Huser Jiří cz Horská Družba 27 00:00:00
13 Rodryč Michal cz Náhorní Karabach 26 00:00:00
14 Ondřejka Míra cz CKVK 1 25 00:00:00
15 Jeřábek Kamil cz VK Perun 24 00:00:00
16 Velička Petr cz Náhorní Karabach 23 00:00:00
17 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 22 00:00:00
18 Krkoška Václav cz Horská Družba 21 00:00:00
19 Pešat Jan cz VK Perun 20 00:00:00
20 Kolesár Radek cz Gruppo Compatto 19 00:00:00
21 Koukal Jan cz X-AIR Ostrava 18 00:00:00
22 Švidernoch Milan cz SK Jiří Team Ostrava 17 00:00:00
23 Jurečka Roman cz CKVK 2 16 00:00:00
24 Lisník Rostislav cz Gruppo Compatto 15 00:00:00
25 Haška Ivan cz Horská Družba 14 00:00:00
26 Balko Peter cz Triskáči FM 1 13 00:00:00
27 Vilhelm Václav vk Triskáči FM 1 12 00:00:00
28 Rechtenberg Karel cz Triskáči FM 1 11 00:00:00
29 Klapec Ondřej cz VK Perun 10 00:00:00
30 Martiňák Zdeněk cz Triskáči FM 1 9 00:00:00
31 Nováková Pavla cz Gruppo Compatto 8 00:00:00
32 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 7 00:00:00
33 Klímek Ondřej cz Fan Club CKVK 6 00:00:00
34 Ševčíková Jana cz Bike One 5 00:00:00
35 Sittková Lucie cz Gruppo Compatto 4 00:00:00
36 Staufčík Radek cz Lysa Race Down 3 00:00:00
37 Koštál Radek cz Lysa Race Down 2 00:00:00
38 Koštál Vítezslav cz Lysa Race Down 1 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...