Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2006
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
14. 1. 2006, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m

Porovnat s etapou 19.1.2019 | 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 15.1.2006, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Hudeček Petr cz Náhorní Karabach 51 00:47:18 8,63 1.115 PB
2 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 48 00:00:00
3 Figura Michal cz Náhorní Karabach 46 00:00:00
4 Baláž Roman cz Baláž Extreme-Team Ostrava 44 00:00:00
5 Raška Zbyněk cz CKVK 1 42 00:00:00
6 Petráš Martin cz CKVK 1 41 00:00:00
7 Kantor Tomáš cz TJ TŽ Třinec 40 00:00:00
8 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 39 00:00:00
9 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 38 00:00:00
10 Čer Tomáš cz Gruppo Compatto 37 00:00:00
11 Kacíř Zdeněk cz Český Těšín 36 00:00:00
12 Krpec Lukáš cz CKVK 1 35 00:00:00
13 Kacíř Vlastimil cz Horská Družba 34 00:00:00
14 Rozkydal Martin cz X-AIR Ostrava 33 00:00:00
15 Groš Štefan vk FOTO Morava 32 00:00:00
16 Ondřejka Míra cz CKVK 1 31 00:00:00
17 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 30 00:00:00
18 Trávníček Rostislav cz Triskáči FM 1 29 00:00:00
19 Pešat Jan cz VK Perun 28 00:00:00
20 Klapec Ondřej cz VK Perun 27 00:00:00
21 Tešnar Marek cz Petřvald 26 00:00:00
22 Greipel Tomáš cz Náhorní Karabach 25 00:00:00
23 Dudis cz Vortex 24 00:00:00
24 Ryška Filip cz Gruppo Compatto 23 00:00:00
25 Václavek Pavel cz Horská Družba 22 00:00:00
26 Velička Petr cz Náhorní Karabach 21 00:00:00
27 Švidernoch Milan cz SK Jiří Team Ostrava 20 00:00:00
28 Krkoška Václav cz Horská Družba 19 00:00:00
29 Vilhelm Václav vk Triskáči FM 1 18 00:00:00
30 Rechtenberg Karel cz Triskáči FM 1 17 00:00:00
31 Ševčíková Jana cz Bike One 16 00:00:00
32 Haška Ivan cz Horská Družba 15 00:00:00
33 Novotný Jiří cz Lysohlávky 14 00:00:00
34 Raška František cz CKVK 1 13 00:00:00
35 Jurečka Roman cz CKVK 2 12 00:00:00
36 Náhlík Marek cz ZOMBIE 11 00:00:00
37 Klímek Ondřej cz Fan Club CKVK 10 00:00:00
38 Lacek Jiří cz Štítina Crashers 9 00:00:00
39 Sigmundová Kateřina cz Fan Club CKVK 8 00:00:00
40 Rozkydalová Katka cz X-AIR Ostrava 7 00:00:00
41 Vančura Luděk cz X-AIR Ostrava 6 00:00:00
42 Vančurová Kateřina cz X-AIR Ostrava 5 00:00:00
43 Charlie Rock cz ZOMBIE 4 00:00:00
44 Kavan Lukáš cz Auto Heller 3 00:00:00
45 Kati Jaroslav cz ZOMBIE 2 00:00:00
46 Šubertová Jana cz RaFaMaZ 1 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...