Malenovice, hotel Petr Bezruč - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2008
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
2. 12. 2007, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m

Porovnat s etapou 8.12.2018 | 25.11.2017 | 25.2.2017 | 4.12.2016 | 21.2.2016 | 6.12.2015 | 7.12.2014 | 8.12.2013 | 16.2.2013 | 15.12.2012 | 10.12.2011 | 22.1.2011 | 5.12.2010 | 16.1.2010 | 6.12.2009 | 1.11.2009 | 20.12.2008 | 7.12.2008 | 2.11.2008 | 9.2.2008 | 19.1.2008 | 22.12.2007 | 4.11.2007 | 10.2.2007 | 20.1.2007 | 6.1.2007 | 3.12.2006 | 5.11.2006 | 18.2.2006 | 28.1.2006 | 7.1.2006 | 27.12.2005 | 4.12.2005 | 6.11.2005 | 19.2.2005 | 29.1.2005 | 8.1.2005 | 28.12.2004 | 5.12.2004 | 6.11.2004 | 14.2.2004 | 31.1.2004 | 27.12.2003 | 7.12.2003 | 2.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 3.12.2007, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Baláž Roman cz Baláž EXTREME- Salomon 150 00:32:18 6,87 1.233
2 Čer Tomáš cz Gruppo Compatto 145 00:00:00
3 Figura Michal cz ZHOR Team- snow face 140 00:00:00
4 Bohatý Tomáš cz Horolezci FM 135 00:00:00
5 Kimla Jan cz NO STRESS 132 00:00:00
6 Trebuna René cz Olympáci 130 00:00:00
7 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 128 00:00:00
8 Šindelek Vladan cz Olympáci 126 00:00:00
9 Kacíř Vlastimil cz Olympáci 124 00:00:00
10 Haitl František cz Baláž EXTREME- Salomon 122 00:00:00
11 Hudeček Petr cz ZHOR Team- snow face 120 00:00:00
12 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 119 00:00:00
13 Svoboda Tomáš cz Olympáci 118 00:00:00
14 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 117 00:00:00
15 Helcel Martin ml. cz M.H. Bike 116 00:00:00
16 Honěk Petr cz NO STRESS 115 00:00:00
17 Gladiš Tomáš cz Baláž EXTREME- Salomon 114 00:00:00
18 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 113 00:00:00
19 Šindelek Daniel cz Olympáci 112 00:00:00
20 Tomeček Lubomír cz ZHOR Team- snow face 111 00:00:00
21 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 110 00:00:00
22 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 109 00:00:00
23 Litvik Miroslav sk Kysucký žabáci 108 00:00:00
24 Zeman Marek cz X-AIR Ostrava 107 00:00:00
25 Šubert Michal cz SUNDANCE 106 00:00:00
26 Kacíř Zdeněk cz Olympáci 105 00:00:00
27 Konečný Lukáš cz Gruppo Compatto 104 00:00:00
28 Ondřejka Míra cz CK Frenštát p.R. 103 00:00:00
29 Greipel Tomáš cz SUNDANCE 102 00:00:00
30 Friedel Jan cz Marathon Team Klimkovice 101 00:00:00
31 Drastich Adam cz X-AIR Ostrava 100 00:00:00
32 Kněžík Roman cz Rubicon 99 00:00:00
33 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 98 00:00:00
34 Škoda Kristián cz Příbor 97 00:00:00
35 Malošík Jan cz MÖLNLYCKE 96 00:00:00
36 Beránek Jakub cz 95 00:00:00
37 Franer Kuba cz SUNDANCE 94 00:00:00
38 Bebčák Josef sk Kysucký žabáci 93 00:00:00
39 Helcel Martin st. cz M.H. Bike 92 00:00:00
40 Chrobok Richard es Džoko sú Kamarati 91 00:00:00
41 Klapka Vlastík cz MADT-sport Klapka Karviná 90 00:00:00
42 Lipták Radim cz Midar team 89 00:00:00
43 Hurník Pavel cz Horolezci FM 88 00:00:00
44 Mrůzek Michal cz SUNDANCE 87 00:00:00
45 Lesák Karel cz Elitní Vrchař 86 00:00:00
46 Javorek Petr cz Dracon Team 85 00:00:00
47 Ševčíková Jana cz Bike One 84 00:00:00
48 Melichárek Martin cz Jiří Team Ostrava 83 00:00:00
49 Koukal Jan cz MÖLNLYCKE 82 00:00:00
50 Malčík Petr cz VZS Ostrava 81 00:00:00
51 Zeman Radek cz Bike One 80 00:00:00
52 Kolařík Pavel cz Horolezci FM 79 00:00:00
53 Zlý Vojtěch cz MTB Konečný 78 00:00:00
54 Koudelka David cz VZS Ostrava 77 00:00:00
55 Pospíšil Zdenek cz Vortex Bike Team 76 00:00:00
56 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 75 00:00:00
57 Konečná Alena cz MTB Konečný 74 00:00:00
58 Kopecký Tomáš cz ZHOR Team- snow face 73 00:00:00
59 Wzientek Tomáš cz MÖLNLYCKE 72 00:00:00
60 Ublanský Adam cz MÖLNLYCKE 71 00:00:00
61 Mindek Tomáš cz Marathon Team Klimkovice 70 00:00:00
62 Blahut Radek cz Gruppo Compatto 69 00:00:00
63 Hurník Ondřej cz Jiří Team Ostrava 68 00:00:00
64 Hejneš Leopold cz Hasiči Stará Bělá 67 00:00:00
65 Groš Štefan vk CK Frenštát p.R. 66 00:00:00
66 Bortel Jaroslav cz Frýdek 65 00:00:00
67 Knopp Petr cz SK Atmosphera frydekmirek 64 00:00:00
68 Kacířová Svatoslava cz Olympáci 63 00:00:00
69 Kolčárek Rostislav cz F-M 62 00:00:00
70 Kaštovský Adam cz TT Boys United 61 00:00:00
71 Macíková Lucie cz SUNDANCE 60 00:00:00
72 Dědek Beskydský cz Klub Důchodců 59 00:00:00
73 Beránek Roman cz EKOFAS Ostrava 58 00:00:00
74 Klimánek Petr cz Utíkejte, bo Vás chytíme 57 00:00:00
75 Balko Peter cz Lístečkar 56 00:00:00
76 Novotný Jiří cz Bikemania 007 Team 55 00:00:00
77 Knébel Radim vk Vlčárna 54 00:00:00
78 Jurečka Vojtěch cz SUNDANCE 53 00:00:00
79 Kokeš Michal cz Vlčárna 52 00:00:00
80 Čupera Petr cz Jiří Team Ostrava 51 00:00:00
81 Herok Vojtěch cz Dracon Team 50 00:00:00
82 Pavlík Víťa cz Bikemania 007 Team 49 00:00:00
83 Javorek Robin cz Dracon Team 48 00:00:00
84 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 47 00:00:00
85 Novotná Alexandra cz Olympáci 46 00:00:00
86 Vilhelm Václav vk Olympáci 45 00:00:00
87 Matalová Jana cz Baláž EXTREME- Salomon 44 00:00:00
88 Cígler Jakub cz Horská služba 43 00:00:00
89 Jeřábek Milan cz MTB Konečný 42 00:00:00
90 Nováková Pavla cz Cinelli Morning Sky 41 00:00:00
91 Raška František cz CK Frenštát p.R. 40 00:00:00
92 Čmelík Ondřej cz SUNDANCE 39 00:00:00
93 Matýsek Vlasta st. cz MTB Konečný 38 00:00:00
94 Lacek Jiří cz Štítina Crashers 37 00:00:00
95 Franer Juraj cz SUNDANCE 36 00:00:00
96 Ublanská Jitka cz MÖLNLYCKE 35 00:00:00
97 Skořepová Eva cz X-AIR Ostrava 34 00:00:00
98 Velička Petr cz ZHOR Team- snow face 33 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...