Malenovice, hotel Petr Bezruč - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2006
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
18. 2. 2006, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m

Porovnat s etapou 8.12.2018 | 25.11.2017 | 25.2.2017 | 4.12.2016 | 21.2.2016 | 6.12.2015 | 7.12.2014 | 8.12.2013 | 16.2.2013 | 15.12.2012 | 10.12.2011 | 22.1.2011 | 5.12.2010 | 16.1.2010 | 6.12.2009 | 1.11.2009 | 20.12.2008 | 7.12.2008 | 2.11.2008 | 9.2.2008 | 19.1.2008 | 22.12.2007 | 2.12.2007 | 4.11.2007 | 10.2.2007 | 20.1.2007 | 6.1.2007 | 3.12.2006 | 5.11.2006 | 28.1.2006 | 7.1.2006 | 27.12.2005 | 4.12.2005 | 6.11.2005 | 19.2.2005 | 29.1.2005 | 8.1.2005 | 28.12.2004 | 5.12.2004 | 6.11.2004 | 14.2.2004 | 31.1.2004 | 27.12.2003 | 7.12.2003 | 2.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 19.2.2006, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Hudeček Petr cz Náhorní Karabach 42 00:44:03 5,04 904
2 Raška Zbyněk cz CKVK 1 39 00:00:00
3 Figura Michal cz Náhorní Karabach 37 00:00:00
4 Zapalač Martin cz X-AIR Ostrava 35 00:00:00
5 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 33 00:00:00
6 Zapalač Dušan cz X-AIR Ostrava 32 00:00:00
7 Adámek Jan cz SDH Stará Bělá 31 00:00:00
8 Holub Aleš cz Kawka a spol. 30 00:00:00
9 Kauer Adam cz Kawka a spol. 29 00:00:00
10 Ondřejka Míra cz CKVK 1 28 00:00:00
11 Groš Štefan vk FOTO Morava 27 00:00:00
12 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 26 00:00:00
13 Greipel Tomáš cz Náhorní Karabach 25 00:00:00
14 Klášterka Tomáš cz Freediving Team Ostrava 24 00:00:00
15 Krpec Lukáš cz CKVK 1 23 00:00:00
16 Ševčíková Jana cz Bike One 22 00:00:00
17 Velička Petr cz Náhorní Karabach 21 00:00:00
18 Repaň Pavel cz X-AIR Ostrava 20 00:00:00
19 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 19 00:00:00
20 Balko Peter cz Triskáči FM 1 18 00:00:00
21 Švidernoch Milan cz SK Jiří Team Ostrava 17 00:00:00
22 Trávníček Rostislav cz Triskáči FM 1 16 00:00:00
23 Ryška Filip cz Gruppo Compatto 15 00:00:00
24 Vilhelm Václav vk Triskáči FM 1 14 00:00:00
25 Václavek Pavel cz Horská Družba 13 00:00:00
26 Ševčík Pavel cz ZOMBIE 12 00:00:00
27 Mrázek Jiří cz UFO Bike 11 00:00:00
28 Nováková Pavla cz Gruppo Compatto 10 00:00:00
29 Wontor Hynek cz Stará Bělá 9 00:00:00
30 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 8 00:00:00
31 Ševčíková Zuzana cz ZOMBIE 7 00:00:00
32 Ševčíková Dana cz ZOMBIE 6 00:00:00
33 Figurová Petra cz LK Mokré Lazce 5 00:00:00
34 Figura Jan cz LK Mokré Lazce 4 00:00:00
35 Mrázek Jiří junior cz UFO Bike 3 00:00:00
36 Mrázková Jana cz UFO Bike 2 00:00:00
37 Kaňák Jan cz Triskáči FM 1 1 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...