Malenovice, hotel Petr Bezruč - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2005
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
6. 11. 2004, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m

Porovnat s etapou 25.11.2017 | 25.2.2017 | 4.12.2016 | 21.2.2016 | 6.12.2015 | 7.12.2014 | 8.12.2013 | 16.2.2013 | 15.12.2012 | 10.12.2011 | 22.1.2011 | 5.12.2010 | 16.1.2010 | 6.12.2009 | 1.11.2009 | 20.12.2008 | 7.12.2008 | 2.11.2008 | 9.2.2008 | 19.1.2008 | 22.12.2007 | 2.12.2007 | 4.11.2007 | 10.2.2007 | 20.1.2007 | 6.1.2007 | 3.12.2006 | 5.11.2006 | 18.2.2006 | 28.1.2006 | 7.1.2006 | 27.12.2005 | 4.12.2005 | 6.11.2005 | 19.2.2005 | 29.1.2005 | 8.1.2005 | 28.12.2004 | 5.12.2004 | 14.2.2004 | 31.1.2004 | 27.12.2003 | 7.12.2003 | 2.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 7.11.2004, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Raška Zbyněk cz CK Valašské Království 61 00:00:00
2 Haman Martin cz SKI Centrum Odry 58 00:00:00
3 Heinrich Lukáš cz Gruppo Compatto 56 00:00:00
4 Šták Daniel cz Přízrak Baník Ostrava 54 00:00:00
5 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 52 00:00:00
6 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 51 00:00:00
7 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 50 00:00:00
8 Kovář Tomáš cz Suchý listí prdel čistí 49 00:00:00
9 Hudeček Petr cz Suchý listí prdel čistí 48 00:00:00
10 Lisník Rostislav cz Gruppo Compatto 47 00:00:00
11 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 46 00:00:00
12 Greipel Tomáš cz V.I.B. 45 00:00:00
13 Choleva Petr cz STS Chvojkovice Brod 44 00:00:00
14 Kapler Radim cz V.I.B. 43 00:00:00
15 Ryška Filip cz Gruppo Compatto 42 00:00:00
16 Petreček Tomáš cz V.I.B. 41 00:00:00
17 Náhlík Marek cz ZOMBIE 40 00:00:00
18 Čer Tomáš cz Gruppo Compatto 39 00:00:00
19 Václavek Pavel cz Horská Družba 38 00:00:00
20 Branž Martin cz V.I.B. 37 00:00:00
21 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 36 00:00:00
22 Wontor Hynek cz Ostrava 35 00:00:00
23 Kubín Jiří cz V.I.B. 34 00:00:00
24 Hejneš Leopold cz Cinelli Morning Sky 33 00:00:00
25 Krkoška Václav cz Pstružáci 32 00:00:00
26 Fefko Miroslav cz Žabka 31 00:00:00
27 Ponek Marian sk Žabka 30 00:00:00
28 Švidernoch Milan cz SK Jiří Team Ostrava 29 00:00:00
29 Haška Ivan cz Pstružáci 28 00:00:00
30 Lacek Jiří cz V.I.B. 27 00:00:00
31 Knopp Petr cz JZD No Fear 26 00:00:00
32 Cígler Jakub cz Pomalu se večer blíží 25 00:00:00
33 Bollo Roman cz Medium Soft Bike Team 24 00:00:00
34 Staufčík Radek cz Pomalu se večer blíží 23 00:00:00
35 Vilhelm Václav vk TiS F-M 22 00:00:00
36 Ševčíková Jana cz Spooki 21 00:00:00
37 Novotná Alexandra cz TiS F-M 20 00:00:00
38 Bártek Jan cz Cinelli Morning Sky 19 00:00:00
39 Kroutilová Zuzana cz V.I.B. 18 00:00:00
40 Rábl Martin cz Medium Soft Bike Team 17 00:00:00
41 Uhlíř Filip cz Paznechti 16 00:00:00
42 Šigut Martin cz Pomalu se večer blíží 15 00:00:00
43 Macura Nikos cz Paznechti 14 00:00:00
44 Babinec Rostislav cz Podivný Burlák 13 00:00:00
45 Ondřejová Jitka cz V.I.B. 12 00:00:00
46 Velička Petr cz Pomalu se večer blíží 11 00:00:00
47 Uhlířová Eva cz Paznechti 10 00:00:00
48 Kaňák Jan junior cz TiS F-M 9 00:00:00
49 Hudeček Nikola cz UFO Bike 8 00:00:00
50 Finsterle Stanislav cz Suchý listí prdel čistí 7 00:00:00
51 Moslerová Marcela cz V.I.B. 6 00:00:00
52 Figura Michal cz Suchý listí prdel čistí 5 00:00:00
53 Linhartová Beáta cz Gruppo Compatto 4 00:00:00
54 Náhlíková Eva cz SKI Centrum Odry 3 00:00:00
55 Kaňák Jan cz TiS F-M 2 00:00:00
56 Chromík Bohuslav cz TiS F-M 1 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...