Malenovice, Rajská bouda - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2005
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
13. 11. 2004, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m

Porovnat s etapou 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 14.11.2004, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Haman Martin cz SKI Centrum Odry 50 00:00:00
2 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 47 00:00:00
3 Šták Daniel cz Přízrak Baník Ostrava 45 00:00:00
4 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 43 00:00:00
5 Hudeček Petr cz Suchý listí prdel čistí 41 00:00:00
6 Lisník Rostislav cz Gruppo Compatto 40 00:00:00
7 Greipel Tomáš cz V.I.B. 39 00:00:00
8 Bednář Jan cz STS Chvojkovice Brod 38 00:00:00
9 Branž Martin cz V.I.B. 37 00:00:00
10 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 36 00:00:00
11 Kovář Tomáš cz Suchý listí prdel čistí 35 00:00:00
12 Hejneš Leopold cz Cinelli Morning Sky 34 00:00:00
13 Náhlík Marek cz ZOMBIE 33 00:00:00
14 Choleva Petr cz STS Chvojkovice Brod 32 00:00:00
15 Čer Tomáš cz Gruppo Compatto 31 00:00:00
16 Matýsek Jiří cz Suchý listí prdel čistí 30 00:00:00
17 Kubín Jiří cz V.I.B. 29 00:00:00
18 Kapler Radim cz V.I.B. 28 00:00:00
19 Rozkydal Martin cz X-AIR Ostrava 27 00:00:00
20 Švidernoch Milan cz SK Jiří Team Ostrava 26 00:00:00
21 Kocur Jan cz Suchý listí prdel čistí 25 00:00:00
22 Václavek Pavel cz Horská Družba 24 00:00:00
23 Krkoška Václav cz Pstružáci 23 00:00:00
24 Likusová Dagmara cz TiS F-M 22 00:00:00
25 Šindler Zbyňek cz Sport Club Opava 21 00:00:00
26 Haška Ivan cz Pstružáci 20 00:00:00
27 Vilhelm Václav vk TiS F-M 19 00:00:00
28 Lacek Jiří cz V.I.B. 18 00:00:00
29 Cígler Jakub cz Pomalu se večer blíží 17 00:00:00
30 Nováková Pavla cz Gruppo Compatto 16 00:00:00
31 Noha cz za4 15 00:00:00
32 Finsterle Stanislav cz Suchý listí prdel čistí 14 00:00:00
33 Heinrich Lukáš cz Gruppo Compatto 13 00:00:00
34 Blahut Radek cz Gruppo Compatto 12 00:00:00
35 Peč Martin cz Cyklo Team H&F 11 00:00:00
36 Hudeček Nikola cz UFO Bike 10 00:00:00
37 Ondřejová Jitka cz V.I.B. 9 00:00:00
38 Moslerová Marcela cz V.I.B. 8 00:00:00
39 Kocur Jan senior cz Suchý listí prdel čistí 7 00:00:00
40 Uhlířová Eva cz Paznechti 6 00:00:00
41 Štěpánek Jan P. cz Paznechti 5 00:00:00
42 Linhartová Beáta cz Gruppo Compatto 4 00:00:00
43 Bártek Jan cz Cinelli Morning Sky 3 00:00:00
44 Chromík Bohuslav cz TiS F-M 2 00:00:00
45 Kaňák Jan cz TiS F-M 1 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...