Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2008
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
8. 12. 2007, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m

Porovnat s etapou 19.1.2019 | 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 9.12.2007, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Figura Michal cz ZHOR Team- snow face 150 00:44:32 9,16 1.184 CR PB
2 Baláž Roman cz Baláž EXTREME- Salomon 145 00:00:00
3 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 140 00:00:00
4 Trebuna René cz Olympáci 135 00:00:00
5 Bohatý Tomáš cz Horolezci FM 132 00:00:00
6 Kimla Jan cz NO STRESS 130 00:00:00
7 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 128 00:00:00
8 Hudeček Petr cz ZHOR Team- snow face 126 00:00:00
9 Haitl František cz Baláž EXTREME- Salomon 124 00:00:00
10 Šindelek Vladan cz Olympáci 122 00:00:00
11 Drastich Adam cz X-AIR Ostrava 120 00:00:00
12 Šindelek Daniel cz Olympáci 119 00:00:00
13 Svoboda Tomáš cz Olympáci 118 00:00:00
14 Litvik Miroslav sk Kysucký žabáci 117 00:00:00
15 Honěk Petr cz NO STRESS 116 00:00:00
16 Kacíř Zdeněk cz Olympáci 115 00:00:00
17 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 114 00:00:00
18 Vondrák Zbyněk cz Dvě sedmy Mělník 113 00:00:00
19 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 112 00:00:00
20 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 111 00:00:00
21 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 110 00:00:00
22 Hejneš Leopold cz Hasiči Stará Bělá 109 00:00:00
23 Gladiš Tomáš cz Baláž EXTREME- Salomon 108 00:00:00
24 Greipel Tomáš cz SUNDANCE 107 00:00:00
25 Helcel Martin ml. cz M.H. Bike 106 00:00:00
26 Trávníček Rostislav cz Olympáci 105 00:00:00
27 Kněžík Roman cz Rubicon 104 00:00:00
28 Friedel Jan cz Marathon Team Klimkovice 103 00:00:00
29 Pešat Jan cz VK Perun 102 00:00:00
30 Zeman Marek cz X-AIR Ostrava 101 00:00:00
31 Ševčíková Jana cz Bike One 100 00:00:00
32 Chrobok Richard es Džoko sú Kamarati 99 00:00:00
33 Oswald Pavel cz Fifejdy 98 00:00:00
34 Škoda Kristián cz Příbor 97 00:00:00
35 Bebčák Josef sk Kysucký žabáci 96 00:00:00
36 Beránek Jakub cz 95 00:00:00
37 Malošík Jan cz MÖLNLYCKE 94 00:00:00
38 Byrtus Ivo cz MADT-sport Klapka Karviná 93 00:00:00
39 Helcel Martin st. cz M.H. Bike 92 00:00:00
40 Pospíšil Zdenek cz Vortex Bike Team 91 00:00:00
41 Malčík Petr cz VZS Ostrava 90 00:00:00
42 Mrůzek Michal cz SUNDANCE 89 00:00:00
43 Kolařík Pavel cz Horolezci FM 88 00:00:00
44 Dudis cz Vortex Bike Team 87 00:00:00
45 Koudelka David cz VZS Ostrava 86 00:00:00
46 Mindek Tomáš cz Marathon Team Klimkovice 85 00:00:00
47 Melichárek Martin cz Jiří Team Ostrava 84 00:00:00
48 Wzientek Tomáš cz MÖLNLYCKE 83 00:00:00
49 Knopp Petr cz SK Atmosphera frydekmirek 82 00:00:00
50 Kolčárek Rostislav cz F-M 81 00:00:00
51 Kempa Jan cz VZS Ostrava 80 00:00:00
52 Klapka Vlastík cz MADT-sport Klapka Karviná 79 00:00:00
53 Čupera Petr cz Jiří Team Ostrava 78 00:00:00
54 Novotný Jiří cz Bikemania 007 Team 77 00:00:00
55 Groš Štefan vk CK Frenštát p.R. 76 00:00:00
56 Bortel Jaroslav cz Frýdek 75 00:00:00
57 Javorek Petr cz Dracon Team 74 00:00:00
58 Zlý Vojtěch cz MTB Konečný 73 00:00:00
59 Dědek Beskydský cz Klub Důchodců 72 00:00:00
60 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 71 00:00:00
61 Žačok Martin cz TJ Rožnov 70 00:00:00
62 Blahut Radek cz Gruppo Compatto 69 00:00:00
63 Raška František cz CK Frenštát p.R. 68 00:00:00
64 Klimánek Petr cz Utíkejte, bo Vás chytíme 67 00:00:00
65 Řepecký Tomáš cz Vortex Bike Team 66 00:00:00
66 Macíková Lucie cz SUNDANCE 65 00:00:00
67 Grepl Radim cz MADT-sport Klapka Karviná 64 00:00:00
68 Pospíšilová Zuzana cz Vortex Bike Team 63 00:00:00
69 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 62 00:00:00
70 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 61 00:00:00
71 Franer Kuba cz SUNDANCE 60 00:00:00
72 Braš Petr cz Džoko sú Kamarati 59 00:00:00
73 Nováková Pavla cz Cinelli Morning Sky 58 00:00:00
74 Vilhelm Václav vk Olympáci 57 00:00:00
75 Skořepová Eva cz X-AIR Ostrava 56 00:00:00
76 Veličková Markéta cz X-AIR Ostrava 55 00:00:00
77 Solczyková Renata cz MÖLNLYCKE 54 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...