Malenovice, hotel Petr Bezruč - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2005
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
5. 12. 2004, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m

Porovnat s etapou 25.2.2017 | 4.12.2016 | 21.2.2016 | 6.12.2015 | 7.12.2014 | 8.12.2013 | 16.2.2013 | 15.12.2012 | 10.12.2011 | 22.1.2011 | 5.12.2010 | 16.1.2010 | 6.12.2009 | 1.11.2009 | 20.12.2008 | 7.12.2008 | 2.11.2008 | 9.2.2008 | 19.1.2008 | 22.12.2007 | 2.12.2007 | 4.11.2007 | 10.2.2007 | 20.1.2007 | 6.1.2007 | 3.12.2006 | 5.11.2006 | 18.2.2006 | 28.1.2006 | 7.1.2006 | 27.12.2005 | 4.12.2005 | 6.11.2005 | 19.2.2005 | 29.1.2005 | 8.1.2005 | 28.12.2004 | 6.11.2004 | 14.2.2004 | 31.1.2004 | 27.12.2003 | 7.12.2003 | 2.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 6.12.2004, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Haman Martin cz SKI Centrum Odry 64 00:31:48 6,98 1.253 TR CR
2 Mikulenka Petr cz Šnek SSSR 61 00:00:00
3 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 59 00:00:00
4 Raška Zbyněk cz CK Valašské Království 57 00:00:00
5 Hudeček Petr cz Suchý listí prdel čistí 55 00:00:00
6 Šták Daniel cz Přízrak Baník Ostrava 54 00:00:00
7 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 53 00:00:00
8 Lisník Rostislav cz Gruppo Compatto 52 00:00:00
9 Greipel Tomáš cz V.I.B. 51 00:00:00
10 Kovář Tomáš cz Suchý listí prdel čistí 50 00:00:00
11 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 49 00:00:00
12 Bednář Jan cz STS Chvojkovice Brod 48 00:00:00
13 Hejneš Leopold cz Cinelli Morning Sky 47 00:00:00
14 Lepíček Mirek cz Šnek SSSR 46 00:00:00
15 Choleva Petr cz STS Chvojkovice Brod 45 00:00:00
16 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 44 00:00:00
17 Rozkydal Martin cz X-AIR Ostrava 43 00:00:00
18 Ryška Filip cz Gruppo Compatto 42 00:00:00
19 Náhlík Marek cz ZOMBIE 41 00:00:00
20 Václavek Pavel cz Horská Družba 40 00:00:00
21 Kapler Radim cz V.I.B. 39 00:00:00
22 Kubín Jiří cz V.I.B. 38 00:00:00
23 Fefko Miroslav cz Žabka 37 00:00:00
24 Ponek Marian sk Žabka 36 00:00:00
25 Krkoška Václav cz Pstružáci 35 00:00:00
26 Haška Ivan cz Pstružáci 34 00:00:00
27 Švidernoch Milan cz SK Jiří Team Ostrava 33 00:00:00
28 Novotný Jiří cz Vysot Sport MTB 32 00:00:00
29 Harabiš Radim vk CK Valašské Království 31 00:00:00
30 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 30 00:00:00
31 Rábl Martin cz Medium Soft Bike Team 29 00:00:00
32 Matýsek Vlasta cz Suchý listí prdel čistí 28 00:00:00
33 Bollo Roman cz Medium Soft Bike Team 27 00:00:00
34 Bebčák Martin cz Žabka 26 00:00:00
35 Rechtenberg Karel cz PJR Frenštát p/R. 25 00:00:00
36 Figura Michal cz Suchý listí prdel čistí 24 00:00:00
37 Ševčíková Jana cz Spooki 23 00:00:00
38 Šigut Martin cz Pomalu se večer blíží 22 00:00:00
39 Hruška Martin cz UFO Bike 21 00:00:00
40 Lacek Jiří cz V.I.B. 20 00:00:00
41 Luzar Daniel cz UFO Bike 19 00:00:00
42 Šotola Karel cz UFO Bike 18 00:00:00
43 Velička Petr cz Pomalu se večer blíží 17 00:00:00
44 Babinec Zdeněk cz Podivný Burlák 16 00:00:00
45 Babinec Rostislav cz Podivný Burlák 15 00:00:00
46 Kaňák Jan junior cz TiS F-M 14 00:00:00
47 Uhlířová Eva cz Paznechti 13 00:00:00
48 Macurová Petra cz Paznechti 12 00:00:00
49 Wágner Petr cz Dukla Frydek aj ten Mirek 11 00:00:00
50 Moslerová Marcela cz V.I.B. 10 00:00:00
51 Luzumová Soňa cz Lokomotiva Sudice 9 00:00:00
52 Kavan Lukáš cz OPM Devils 8 00:00:00
53 Kaňák Jan cz TiS F-M 7 00:00:00
54 Chromík Bohuslav cz TiS F-M 6 00:00:00
55 Cígler Jakub cz Pomalu se večer blíží 5 00:00:00
56 Staufčík Radek cz Pomalu se večer blíží 4 00:00:00
57 Váleček Kamil cz UFO Bike 3 00:00:00
58 Sobková Silva cz TiS F-M 2 00:00:00
59 Nogolová Veronika cz TiS F-M 1 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...