Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2005
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
18. 12. 2004, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m

Porovnat s etapou 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 19.12.2004, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Mikulenka Petr cz Šnek SSSR 52 00:47:30 8,59 1.110
2 Šták Daniel cz Přízrak Baník Ostrava 49 00:00:00
3 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 47 00:00:00
4 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 45 00:00:00
5 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 43 00:00:00
6 Hejneš Leopold cz Cinelli Morning Sky 42 00:00:00
7 Greipel Tomáš cz V.I.B. 41 00:00:00
8 Lisník Rostislav cz Gruppo Compatto 40 00:00:00
9 Ševčík Pavel cz ZOMBIE 39 00:00:00
10 Hudeček Petr cz Suchý listí prdel čistí 38 00:00:00
11 Holec Pavel cz X-AIR Ostrava 37 00:00:00
12 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 36 00:00:00
13 Choleva Petr cz STS Chvojkovice Brod 35 00:00:00
14 Ryška Filip cz Gruppo Compatto 34 00:00:00
15 Rozkydal Martin cz X-AIR Ostrava 33 00:00:00
16 Václavek Pavel cz Horská Družba 32 00:00:00
17 Kocur Jan cz Suchý listí prdel čistí 31 00:00:00
18 Náhlík Marek cz ZOMBIE 30 00:00:00
19 Lepíček Mirek cz Šnek SSSR 29 00:00:00
20 Melčák Tomáš cz MK Kopřivnice 28 00:00:00
21 Bártek Jan cz Cinelli Morning Sky 27 00:00:00
22 Krkoška Václav cz Pstružáci 26 00:00:00
23 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 25 00:00:00
24 Kapler Radim cz V.I.B. 24 00:00:00
25 Haška Ivan cz Pstružáci 23 00:00:00
26 Novotný Jiří cz Vysot Sport MTB 22 00:00:00
27 Fefko Miroslav cz Žabka 21 00:00:00
28 Ponek Marian sk Žabka 20 00:00:00
29 Knápek Martin cz Vysot Sport MTB 19 00:00:00
30 Rábl Martin cz Medium Soft Bike Team 18 00:00:00
31 Bebčák Martin cz Žabka 17 00:00:00
32 Bollo Roman cz Medium Soft Bike Team 16 00:00:00
33 Novotná Alexandra cz TiS F-M 15 00:00:00
34 Rechtenberg Karel cz PJR Frenštát p/R. 14 00:00:00
35 Balko Peter cz TiS F-M 13 00:00:00
36 Ševčíková Jana cz Spooki 12 00:00:00
37 Vilhelm Václav vk TiS F-M 11 00:00:00
38 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 10 00:00:00
39 Geoff William gb SK Jiří Team Ostrava 9 00:00:00
40 Figura Michal cz Suchý listí prdel čistí 8 00:00:00
41 Moslerová Marcela cz V.I.B. 7 00:00:00
42 Kocur Jan senior cz Suchý listí prdel čistí 6 00:00:00
43 Blažek Tomáš cz TiS F-M 5 00:00:00
44 Chromík Bohuslav cz TiS F-M 4 00:00:00
45 Kaňák Jan cz TiS F-M 3 00:00:00
46 Staufčík Radek cz Pomalu se večer blíží 2 00:00:00
47 Velička Petr cz Pomalu se večer blíží 1 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...