Malenovice, Rajská bouda - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2005
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
5. 2. 2005, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m

Porovnat s etapou 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 6.2.2005, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Hudeček Petr cz Suchý listí prdel čistí 44 00:47:50 7,15 1.017
2 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 41 00:00:00
3 Čer Tomáš cz Gruppo Compatto 39 00:00:00
4 Adámek Jan cz Cinelli Morning Sky 37 00:00:00
5 Ivanov Nikola bg Bulharská Národní Repre 35 00:00:00
6 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 34 00:00:00
7 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 33 00:00:00
8 Hejneš Leopold cz Cinelli Morning Sky 32 00:00:00
9 Greipel Tomáš cz V.I.B. 31 00:00:00
10 Rozkydal Martin cz X-AIR Ostrava 30 00:00:00
11 Ryška Filip cz Gruppo Compatto 29 00:00:00
12 Lisník Rostislav cz Gruppo Compatto 28 00:00:00
13 Václavek Pavel cz Horská Družba 27 00:00:00
14 Náhlík Marek cz ZOMBIE 26 00:00:00
15 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 25 00:00:00
16 Krkoška Václav cz Pstružáci 24 00:00:00
17 Fefko Miroslav cz Žabka 23 00:00:00
18 Ponek Marian sk Žabka 22 00:00:00
19 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 21 00:00:00
20 Balko Peter cz TiS F-M 20 00:00:00
21 Švidernoch Milan cz SK Jiří Team Ostrava 19 00:00:00
22 Haška Ivan cz Pstružáci 18 00:00:00
23 Ševčíková Jana cz Spooki 17 00:00:00
24 Vilhelm Václav vk TiS F-M 16 00:00:00
25 Davídek Petr cz TiS F-M 15 00:00:00
26 Bednář Jan cz STS Chvojkovice Brod 14 00:00:00
27 Rohel Břetislav cz KMP 13 00:00:00
28 Figura Michal cz Suchý listí prdel čistí 12 00:00:00
29 Rohel Břetislav jun. cz KMP 11 00:00:00
30 Švidernoch Jakub cz SK Jiří Team Ostrava 10 00:00:00
31 Rohelová Liba cz KMP 9 00:00:00
32 Konečný František cz KMP 8 00:00:00
33 Konečná Veronika cz KMP 7 00:00:00
34 Moslerová Marcela cz V.I.B. 6 00:00:00
35 Kapler Radim cz V.I.B. 5 00:00:00
36 Misař Petr cz KMP 4 00:00:00
37 Mazur Jiří cz KMP 3 00:00:00
38 Kaňák Jan cz TiS F-M 2 00:00:00
39 Hulva Radek cz KMP 1 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...