Malenovice, hotel Petr Bezruč - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2004
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
2. 11. 2003, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m

Porovnat s etapou 8.12.2018 | 25.11.2017 | 25.2.2017 | 4.12.2016 | 21.2.2016 | 6.12.2015 | 7.12.2014 | 8.12.2013 | 16.2.2013 | 15.12.2012 | 10.12.2011 | 22.1.2011 | 5.12.2010 | 16.1.2010 | 6.12.2009 | 1.11.2009 | 20.12.2008 | 7.12.2008 | 2.11.2008 | 9.2.2008 | 19.1.2008 | 22.12.2007 | 2.12.2007 | 4.11.2007 | 10.2.2007 | 20.1.2007 | 6.1.2007 | 3.12.2006 | 5.11.2006 | 18.2.2006 | 28.1.2006 | 7.1.2006 | 27.12.2005 | 4.12.2005 | 6.11.2005 | 19.2.2005 | 29.1.2005 | 8.1.2005 | 28.12.2004 | 5.12.2004 | 6.11.2004 | 14.2.2004 | 31.1.2004 | 27.12.2003 | 7.12.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 3.11.2003, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Čer Tomáš cz Tazmania 46 00:00:00
2 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 40 00:00:00
3 Hudeček Petr cz YOGi Racing 38 00:00:00
4 Kovář Tomáš cz 1.FC Mosting 38 00:00:00
5 Matýsek Jiří cz YOGi Racing 34 00:00:00
6 Lepíček Mirek cz Šnek 33 00:00:00
7 Matýsek Vlasta cz Palermo 32 00:00:00
8 Náhlík Marek cz ZOMBIE 31 00:00:00
9 Krysta Michal cz Lagarta Team 30 00:00:00
10 Lisník Rostislav cz JOKO Velamos 30 00:00:00
11 Kapler Radim cz RB 28 00:00:00
12 Figura Michal cz YOGi Racing 27 00:00:00
13 Hájek Michal cz BSC Opava 26 00:00:00
14 Boček Michal cz Lagarta Team 25 00:00:00
15 Hartmann Roman cz Stevens 24 00:00:00
16 Kubín Jiří cz RB 23 00:00:00
17 Kocur Jan cz YOGi Racing 22 00:00:00
18 Trčka Petr cz Vostříž Racing Team 21 00:00:00
19 Trčka Karel cz Vostříž Racing Team 20 00:00:00
20 Davídek Petr cz Cinelli Morning Sky 19 00:00:00
21 Velička Petr cz 1.FC Mosting 18 00:00:00
22 Greipel Tomáš cz RB 17 00:00:00
23 Radev Alexander cz Lagarta Team 16 00:00:00
24 Šigut Michal cz Pink Panther 15 00:00:00
25 Zygmont Pavel cz 1.FC Mosting 14 00:00:00
26 Janovský Radim cz Důl Paskov 13 00:00:00
27 Vilhelm Václav vk TiS F-M 12 00:00:00
28 Peč Martin cz Cyklosport H&F 11 00:00:00
29 Ševčíková Jana cz Spooki 10 00:00:00
30 Matýsek Vlasta st. cz Palermo 9 00:00:00
31 Filáková Ivana cz Důl Paskov 8 00:00:00
32 Kocur Jan st. cz Kobeřice 7 00:00:00
33 Kocurová Jana cz Kobeřice 6 00:00:00
34 Kati Jaroslav cz ZOMBIE 5 00:00:00
35 Světlíková Vendula cz Spooki 4 00:00:00
36 Hudeček Nikola cz UFO Bike 3 00:00:00
37 Rabinská Irena cz Cyklosport H&F 2 00:00:00
38 Schelte Katharine cz Německo 1 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...