Malenovice, Rajská bouda - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2004
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
22. 11. 2003, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m

Porovnat s etapou 31.12.2018 | 24.2.2018 | 31.12.2017 | 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 23.11.2003, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Čer Tomáš cz Tazmania 56 00:42:02 8,14 1.158 TR CR PB
2 Šták Daniel cz Sokol Žabeň 52 00:00:00
3 Heinrich Lukáš cz Cyklosport H&F 49 00:00:00
4 Velička Zdeněk cz 1.FC Mosting 46 00:00:00
5 Hejneš Leopold cz Cinelli Morning Sky 44 00:00:00
6 Blahut Radek cz JOKO Velamos 43 00:00:00
7 Lisník Rostislav cz JOKO Velamos 42 00:00:00
8 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 41 00:00:00
9 Kovář Tomáš cz 1.FC Mosting 40 00:00:00
10 Náhlík Marek cz ZOMBIE 39 00:00:00
11 Berková Renata cz RB 38 00:00:00
12 Vysocký Vladimír cz Cinelli Morning Sky 37 00:00:00
13 Hudeček Petr cz YOGi Racing 36 00:00:00
14 Rodryč Michal cz Palermo 35 00:00:00
15 Kapler Radim cz RB 34 00:00:00
16 Wontor Hynek cz Ostrava 33 00:00:00
17 Kubín Jiří cz RB 32 00:00:00
18 Hartmann Roman cz Stevens 31 00:00:00
19 Greipel Tomáš cz RB 30 00:00:00
20 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 29 00:00:00
21 Zygmont Pavel cz 1.FC Mosting 28 00:00:00
22 Matýsek Jiří cz YOGi Racing 27 00:00:00
23 Hruška Martin cz UFO Bike 26 00:00:00
24 Šigut Michal cz Pink Panther 25 00:00:00
25 Šigut Martin cz Pink Panther 24 00:00:00
26 Velička Ivan cz 1.FC Mosting 23 00:00:00
27 Lacek Jiří cz Štítina Crashers 22 00:00:00
28 Vilhelm Václav vk TiS F-M 21 00:00:00
29 Ševčíková Jana cz Spooki 20 00:00:00
30 Knopp Petr cz JZD Palkovice s.r.o. 19 00:00:00
31 Peč Martin cz Cyklosport H&F 18 00:00:00
32 Velička Petr cz 1.FC Mosting 17 00:00:00
33 Janovský Radim cz Důl Paskov 16 00:00:00
34 Ondřejová Jitka cz RB 15 00:00:00
35 Světlíková Vendula cz Spooki 14 00:00:00
36 Moslerová Marcela cz RB 13 00:00:00
37 Hradil Roman cz 1.FC Mosting 12 00:00:00
38 Luzumová Soňa cz Lokomotiva Sudice 11 00:00:00
39 Náhlíková Eva cz Spooki 10 00:00:00
40 Skála Šimon cz Opava 9 00:00:00
41 Skálová Bětka cz Spooki 8 00:00:00
42 Skála Karel cz ZOMBIE 7 00:00:00
43 Linhartová Beáta cz JOKO Velamos 6 00:00:00
44 Uhlířová Eva cz JOKO Velamos 5 00:00:00
45 Mrázková Simona cz havýřov 4 00:00:00
46 Wágner Petr cz Dukla Frydek aj ten Mirek 3 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...