Malenovice, hotel Petr Bezruč - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2008
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
22. 12. 2007, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m

Porovnat s etapou 8.12.2018 | 25.11.2017 | 25.2.2017 | 4.12.2016 | 21.2.2016 | 6.12.2015 | 7.12.2014 | 8.12.2013 | 16.2.2013 | 15.12.2012 | 10.12.2011 | 22.1.2011 | 5.12.2010 | 16.1.2010 | 6.12.2009 | 1.11.2009 | 20.12.2008 | 7.12.2008 | 2.11.2008 | 9.2.2008 | 19.1.2008 | 2.12.2007 | 4.11.2007 | 10.2.2007 | 20.1.2007 | 6.1.2007 | 3.12.2006 | 5.11.2006 | 18.2.2006 | 28.1.2006 | 7.1.2006 | 27.12.2005 | 4.12.2005 | 6.11.2005 | 19.2.2005 | 29.1.2005 | 8.1.2005 | 28.12.2004 | 5.12.2004 | 6.11.2004 | 14.2.2004 | 31.1.2004 | 27.12.2003 | 7.12.2003 | 2.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 23.12.2007, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz X-AIR Ostrava 150 00:27:40 8,02 1.440 TR CR
2 Figura Michal cz ZHOR Team- snow face 145 00:00:00
3 Baláž Roman cz Baláž EXTREME- Salomon 140 00:00:00
4 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 135 00:00:00
5 Bohatý Tomáš cz Horolezci FM 132 00:00:00
6 Haitl František cz Baláž EXTREME- Salomon 130 00:00:00
7 Sventek Ladislav sk Baláž EXTREME- Salomon 128 00:00:00
8 Kacíř Vlastimil cz Olympáci 126 00:00:00
9 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 124 00:00:00
10 Konečný Lukáš cz Gruppo Compatto 122 00:00:00
11 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 120 00:00:00
12 Šindelek Vladan cz Olympáci 119 00:00:00
13 Čer Tomáš cz Gruppo Compatto 118 00:00:00
14 Najvert Stanislav cz I-TEC TRI Team 117 00:00:00
15 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 116 00:00:00
16 Kimla Jan cz NO STRESS 115 00:00:00
17 Litvik Miroslav sk Kysucký žabáci 114 00:00:00
18 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 113 00:00:00
19 Kacíř Zdeněk cz Olympáci 112 00:00:00
20 Gladiš Tomáš cz Baláž EXTREME- Salomon 111 00:00:00
21 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 110 00:00:00
22 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 109 00:00:00
23 Svoboda Tomáš cz Olympáci 108 00:00:00
24 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 107 00:00:00
25 Žniva Ondřej cz Žniva Team 106 00:00:00
26 Choleva Petr cz Horolezci FM 105 00:00:00
27 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 104 00:00:00
28 Michna Roman vk CK Frenštát p.R. 103 00:00:00
29 Honěk Petr cz NO STRESS 102 00:00:00
30 Míl Petr cz Horolezci FM 101 00:00:00
31 Friedel Jan cz Marathon Team Klimkovice 100 00:00:00
32 Malošík Jan cz MÖLNLYCKE 99 00:00:00
33 Beránek Jakub cz 98 00:00:00
34 Kněžík Roman cz Rubicon 97 00:00:00
35 Drastich Adam cz X-AIR Ostrava 96 00:00:00
36 Hudeček Petr cz ZHOR Team- snow face 95 00:00:00
37 Jeřábek Kamil cz VK Perun 94 00:00:00
38 Ryšková Barbora cz X-AIR Ostrava 93 00:00:00
39 Klapka Vlastík cz MADT-sport Klapka Karviná 92 00:00:00
40 Franer Kuba cz SUNDANCE 91 00:00:00
41 Knébel Radim vk Vlčárna 90 00:00:00
42 Trávníček Rostislav cz Olympáci 89 00:00:00
43 Pešat Jan cz VK Perun 88 00:00:00
44 Ševčíková Jana cz Bike One 87 00:00:00
45 Pospíšil Zdenek cz Vortex Bike Team 86 00:00:00
46 Hurník Pavel cz Horolezci FM 85 00:00:00
47 Bebčák Josef sk Kysucký žabáci 84 00:00:00
48 Tešnar Hynek cz YOGi Racing Ostrava 83 00:00:00
49 Dudis cz Vortex Bike Team 82 00:00:00
50 Greipel Tomáš cz SUNDANCE 81 00:00:00
51 Koudelka David cz VZS Ostrava 80 00:00:00
52 Hurník Ondřej cz Jiří Team Ostrava 79 00:00:00
53 Byrtus Ivo cz MADT-sport Klapka Karviná 78 00:00:00
54 Groš Štefan vk CK Frenštát p.R. 77 00:00:00
55 Žačok Martin cz TJ Rožnov 76 00:00:00
56 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 75 00:00:00
57 Koukal Jan cz MÖLNLYCKE 74 00:00:00
58 Wzientek Tomáš cz MÖLNLYCKE 73 00:00:00
59 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 72 00:00:00
60 Helcel Martin st. cz M.H. Bike 71 00:00:00
61 Lesák Karel cz Elitní Vrchař 70 00:00:00
62 Hudečková Tamara cz VZS Ostrava 69 00:00:00
63 Kempa Jan cz VZS Ostrava 68 00:00:00
64 Mindek Tomáš cz Marathon Team Klimkovice 67 00:00:00
65 Štýbnarová Ráďa cz Zábřeh 66 00:00:00
66 Škoda Kristián cz Příbor 65 00:00:00
67 Dědek Beskydský cz Klub Důchodců 64 00:00:00
68 Macíková Lucie cz SUNDANCE 63 00:00:00
69 Javorek Petr cz Dracon Team 62 00:00:00
70 Bortel Jaroslav cz Frýdek 61 00:00:00
71 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 60 00:00:00
72 Raška František cz CK Frenštát p.R. 59 00:00:00
73 Strakoš Vilem cz 58 00:00:00
74 Lepšík Mirek cz MADT-sport Klapka Karviná 57 00:00:00
75 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 56 00:00:00
76 Kacířová Svatoslava cz Olympáci 55 00:00:00
77 Javorek Robin cz Dracon Team 54 00:00:00
78 Veličková Markéta cz X-AIR Ostrava 53 00:00:00
79 Kolář Honza cz Horolezci FM 52 00:00:00
80 Matalová Jana cz Baláž EXTREME- Salomon 51 00:00:00
81 Pospíšilová Zuzana cz Vortex Bike Team 50 00:00:00
82 Vilhelm Václav vk Olympáci 49 00:00:00
83 Hruška Martin cz UFO Bike 48 00:00:00
84 Groš Jakub cz TJ Sokol Frenštát 47 00:00:00
85 Řepecký Tomáš cz Vortex Bike Team 46 00:00:00
86 Schwarz Jindřich cz Beskyd Bike Team Č. Těšín 45 00:00:00
87 Čupová Jana cz CK Frenštát p.R. 44 00:00:00
88 Herodes André cz Kopřivnice 43 00:00:00
89 Pavlíček Dan cz MÖLNLYCKE 42 00:00:00
90 Solczyková Renata cz MÖLNLYCKE 41 00:00:00
91 Mrůzek Michal cz SUNDANCE 40 00:00:00
92 Pargač Dušan cz Bikemania 007 Team 39 00:00:00
93 Novotný Jiří cz Bikemania 007 Team 38 00:00:00
94 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 37 00:00:00
95 Ryška Filip cz Gruppo Compatto 36 00:00:00
96 Ševčík Pavel cz ZOMBIE 35 00:00:00
97 Ševčíková Dana cz ZOMBIE 34 00:00:00
98 Velička Petr cz ZHOR Team- snow face 33 00:00:00
99 Kaňák Jan cz Elitní Vrchař 32 00:00:00
100 Velička Ivan cz 1.FC Mošting 31 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...