Malenovice, hotel Petr Bezruč - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2004
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
7. 12. 2003, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m

Porovnat s etapou 8.12.2018 | 25.11.2017 | 25.2.2017 | 4.12.2016 | 21.2.2016 | 6.12.2015 | 7.12.2014 | 8.12.2013 | 16.2.2013 | 15.12.2012 | 10.12.2011 | 22.1.2011 | 5.12.2010 | 16.1.2010 | 6.12.2009 | 1.11.2009 | 20.12.2008 | 7.12.2008 | 2.11.2008 | 9.2.2008 | 19.1.2008 | 22.12.2007 | 2.12.2007 | 4.11.2007 | 10.2.2007 | 20.1.2007 | 6.1.2007 | 3.12.2006 | 5.11.2006 | 18.2.2006 | 28.1.2006 | 7.1.2006 | 27.12.2005 | 4.12.2005 | 6.11.2005 | 19.2.2005 | 29.1.2005 | 8.1.2005 | 28.12.2004 | 5.12.2004 | 6.11.2004 | 14.2.2004 | 31.1.2004 | 27.12.2003 | 2.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 8.12.2003, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Velička Zdeněk cz 1.FC Mosting 45 00:33:13 6,68 1.199
2 Konečný Lukáš cz CK Konečný 45 00:34:18 6,47 1.162
3 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 40 00:34:37 6,41 1.151
4 Kovář Tomáš cz 1.FC Mosting 40 00:35:13 6,30 1.131
5 Lisník Rostislav cz JOKO Velamos 36 00:35:43 6,22 1.115
6 Heinrich Lukáš cz Cyklosport H&F 35 00:36:14 6,13 1.100
7 Čer Tomáš cz Tazmania 34 00:37:58 5,85 1.049
8 Matýsek Jiří cz YOGi Racing 33 00:38:14 5,81 1.042
9 Hudeček Petr cz YOGi Racing 33 00:38:31 5,76 1.034
10 Náhlík Marek cz ZOMBIE 31 00:38:42 5,74 1.029
11 Berková Renata cz RB 30 00:38:59 5,69 1.022
12 Figura Michal cz YOGi Racing 29 00:39:21 5,64 1.012
13 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 28 00:39:47 5,58 1.001
14 Blahut Radek cz JOKO Velamos 27 00:40:25 5,49 986
15 Ručka Richard cz Palermo 26 00:40:46 5,45 977
16 Kubín Jiří cz RB 25 00:41:06 5,40 969
17 Hartmann Roman cz Stevens 24 00:41:31 5,35 960
18 Rodryč Michal cz Palermo 23 00:42:48 5,19 931
19 Kapler Radim cz RB 22 00:42:57 5,17 928
20 Velička Petr cz 1.FC Mosting 21 00:43:41 5,08 912
21 Greipel Tomáš cz RB 20 00:43:49 5,07 909
22 Zygmont Pavel cz 1.FC Mosting 19 00:46:26 4,78 858
23 Hruška Martin cz UFO Bike 18 00:46:32 4,77 856
24 Matýsek Vlasta st. cz Palermo 17 00:46:44 4,75 852
25 Konečná Alena cz CK Konečný 16 00:46:53 4,74 850
26 Žarlok Zdeněk cz CK Konečný 15 00:47:43 4,65 835
27 Lacek Jiří cz Štítina Crashers 14 00:49:01 4,53 813
28 Vilhelm Václav vk TiS F-M 13 00:50:14 4,42 793
29 Peč Martin cz Cyklosport H&F 12 00:57:25 3,87 694
30 Ondřejová Jitka cz RB 11 00:00:00
31 Hudeček Nikola cz UFO Bike 10 00:00:00
32 Velička Ivan cz 1.FC Mosting 9 00:00:00
33 Rabinská Irena cz Cyklosport H&F 8 00:00:00
34 Luzumová Soňa cz Lokomotiva Sudice 7 00:00:00
35 Skála Karel cz ZOMBIE 6 00:00:00
36 Kaňák Jan cz TiS F-M 5 00:00:00
37 Chromík Bohuslav cz TiS F-M 4 00:00:00
38 Linhartová Beáta cz JOKO Velamos 3 00:00:00
39 Uhlířová Eva cz JOKO Velamos 2 00:00:00
40 Linhart Kryštof cz Paznechti 1 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...