Malenovice, Rajská bouda - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2004
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
13. 12. 2003, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m

Porovnat s etapou 31.12.2018 | 24.2.2018 | 31.12.2017 | 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 14.12.2003, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Velička Zdeněk cz 1.FC Mosting 60 00:00:00
2 Blahut Radek cz JOKO Velamos 54 00:00:00
3 Raška Zbyněk cz CK Valašské Království 54 00:00:00
4 Čer Tomáš cz Tazmania 51 00:00:00
5 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 48 00:00:00
6 Haman Martin cz Hokor Rožnov 47 00:00:00
7 Matýsek Jiří cz YOGi Racing 46 00:00:00
8 Kovář Tomáš cz 1.FC Mosting 45 00:00:00
9 Hudeček Petr cz YOGi Racing 44 00:00:00
10 Najser Tomáš cz Bike One 43 00:00:00
11 Náhlík Marek cz ZOMBIE 42 00:00:00
12 Rozkydal Martin cz HC Kvičok 41 00:00:00
13 Kubín Jiří cz RB 40 00:00:00
14 Ševčík Pavel cz ZOMBIE 39 00:00:00
15 Rodryč Michal cz Palermo 38 00:00:00
16 Ručka Richard cz Palermo 37 00:00:00
17 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 36 00:00:00
18 Kapler Radim cz RB 35 00:00:00
19 Berková Renata cz RB 34 00:00:00
20 Greipel Tomáš cz RB 33 00:00:00
21 Velička Petr cz 1.FC Mosting 32 00:00:00
22 Zygmont Pavel cz 1.FC Mosting 31 00:00:00
23 Hartmann Roman cz Stevens 30 00:00:00
24 Figura Michal cz YOGi Racing 29 00:00:00
25 Cígler Jakub cz Bike 2000 28 00:00:00
26 Vilhelm Václav vk TiS F-M 27 00:00:00
27 Lacek Jiří cz Štítina Crashers 26 00:00:00
28 Janovský Radim cz Důl Paskov 25 00:00:00
29 Velička Ivan cz 1.FC Mosting 24 00:00:00
30 Matýsek Vlasta cz Palermo 23 00:00:00
31 Šigut Martin cz Pink Panther 22 00:00:00
32 Peč Martin cz Cyklosport H&F 21 00:00:00
33 Heinrich Lukáš cz Cyklosport H&F 20 00:00:00
34 Ševčíková Jana cz Spooki 19 00:00:00
35 Blažek Tomáš cz Štítina Crashers 18 00:00:00
36 Uhlíř Tomáš cz Paznechti 17 00:00:00
37 Kati Jaroslav cz ZOMBIE 16 00:00:00
38 Ondřejová Jitka cz RB 15 00:00:00
39 Moslerová Marcela cz RB 14 00:00:00
40 Ligocký Rudolf cz Paznechti 13 00:00:00
41 Macura Nikos cz Paznechti 12 00:00:00
42 Nogolová Věra cz TiS F-M 11 00:00:00
43 Tomis Martin cz 1.FC Mosting 10 00:00:00
44 Hudeček Nikola cz UFO Bike 9 00:00:00
45 Wágner Petr cz Dukla Frydek aj ten Mirek 8 00:00:00
46 Náhlíková Eva cz Spooki 7 00:00:00
47 Chromík Bohuslav cz TiS F-M 6 00:00:00
48 Kaňák Jan cz TiS F-M 5 00:00:00
49 Horká Kateřina cz Patologie 4 00:00:00
50 Vrzgula Martin cz Janovský kostel 3 00:00:00
51 Hlosta Martin cz Čeladná Ultras 2 00:00:00
52 Babinec Rostislav cz Čeladná Ultras 1 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...