Malenovice, Rajská bouda - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2004
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
22. 12. 2003, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m

Porovnat s etapou 31.12.2018 | 24.2.2018 | 31.12.2017 | 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 23.12.2003, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Velička Zdeněk cz 1.FC Mosting 47 00:00:00
2 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 43 00:00:00
3 Raška Zbyněk cz CK Valašské Království 39 00:00:00
4 Blahut Radek cz JOKO Velamos 37 00:00:00
5 Matýsek Jiří cz YOGi Racing 35 00:00:00
6 Bohatý Tomáš cz Jump Sport-Moira 34 00:00:00
7 Kovář Tomáš cz 1.FC Mosting 33 00:00:00
8 Heinrich Lukáš cz Cyklosport H&F 33 00:00:00
9 Kamler Josef cz MIRO 2 31 00:00:00
10 Rozkydal Martin cz HC Kvičok 30 00:00:00
11 Rodryč Michal cz Palermo 29 00:00:00
12 Náhlík Marek cz ZOMBIE 28 00:00:00
13 Ručka Richard cz Palermo 27 00:00:00
14 Hudeček Petr cz YOGi Racing 26 00:00:00
15 Zygmont Pavel cz 1.FC Mosting 25 00:00:00
16 Bártek Jan cz Cinelli Morning Sky 24 00:00:00
17 Figura Michal cz YOGi Racing 23 00:00:00
18 Greipel Tomáš cz RB 22 00:00:00
19 Hartmann Roman cz Stevens 21 00:00:00
20 Ryšková Barbora cz Jump Sport-Moira 20 00:00:00
21 Jurča Josef cz TJ Rožnov 19 00:00:00
22 Čer Tomáš cz Tazmania 18 00:00:00
23 Kapler Radim cz RB 17 00:00:00
24 Hejneš Leopold cz Cinelli Morning Sky 16 00:00:00
25 Václavek Pavel cz Horská Družba 15 00:00:00
26 Vilhelm Václav vk TiS F-M 14 00:00:00
27 Bohatá Kateřina cz Jump Sport-Moira 13 00:00:00
28 Matýsek Vlasta cz Palermo 12 00:00:00
29 Velička Petr cz 1.FC Mosting 11 00:00:00
30 Peč Martin cz Cyklosport H&F 10 00:00:00
31 Lupík Josef cz MIRO 2 9 00:00:00
32 Pilčík Adam cz RB 8 00:00:00
33 Ševčíková Jana cz Spooki 7 00:00:00
34 Široký Ondřej cz Sundance Opava 6 00:00:00
35 Lisník Rostislav cz JOKO Velamos 5 00:00:00
36 Janošcová Monika cz 4 00:00:00
37 Světlíková Vendula cz Spooki 3 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...