Malenovice, hotel Petr Bezruč - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2004
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
27. 12. 2003, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m

Porovnat s etapou 8.12.2018 | 25.11.2017 | 25.2.2017 | 4.12.2016 | 21.2.2016 | 6.12.2015 | 7.12.2014 | 8.12.2013 | 16.2.2013 | 15.12.2012 | 10.12.2011 | 22.1.2011 | 5.12.2010 | 16.1.2010 | 6.12.2009 | 1.11.2009 | 20.12.2008 | 7.12.2008 | 2.11.2008 | 9.2.2008 | 19.1.2008 | 22.12.2007 | 2.12.2007 | 4.11.2007 | 10.2.2007 | 20.1.2007 | 6.1.2007 | 3.12.2006 | 5.11.2006 | 18.2.2006 | 28.1.2006 | 7.1.2006 | 27.12.2005 | 4.12.2005 | 6.11.2005 | 19.2.2005 | 29.1.2005 | 8.1.2005 | 28.12.2004 | 5.12.2004 | 6.11.2004 | 14.2.2004 | 31.1.2004 | 7.12.2003 | 2.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 28.12.2003, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 64 00:00:00
2 Velička Zdeněk cz 1.FC Mosting 60 00:00:00
3 Bohatý Tomáš cz Jump Sport-Moira 56 00:00:00
4 Raška Zbyněk cz CK Valašské Království 54 00:00:00
5 Matýsek Jiří cz YOGi Racing 53 00:00:00
6 Kopřiva Petr cz RB 51 00:00:00
7 Rodryč Michal cz Palermo 50 00:00:00
8 Čer Tomáš cz Tazmania 49 00:00:00
9 Rozkydal Tomáš cz HC Kvičok 48 00:00:00
10 Kamler Josef cz MIRO 2 47 00:00:00
11 Náhlík Marek cz ZOMBIE 46 00:00:00
12 Ručka Richard cz Palermo 45 00:00:00
13 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 44 00:00:00
14 Václavek Pavel cz Horská Družba 43 00:00:00
15 Hudeček Petr cz YOGi Racing 42 00:00:00
16 Kovář Tomáš cz 1.FC Mosting 41 00:00:00
17 Magnusek Tomáš cz ČOS Race Taem 40 00:00:00
18 Lisník Rostislav cz JOKO Velamos 39 00:00:00
19 Magnusek Jakub cz ČOS Race Taem 38 00:00:00
20 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing 37 00:00:00
21 Zygmont Pavel cz 1.FC Mosting 36 00:00:00
22 Latavovy Matěj cz CK Turzovka 35 00:00:00
23 Lacek Jiří cz Štítina Crashers 34 00:00:00
24 Hartmann Roman cz Stevens 33 00:00:00
25 Fefko Miroslav cz Česká Spořitelna MTB 32 00:00:00
26 Velička Petr cz 1.FC Mosting 31 00:00:00
27 Kapler Radim cz RB 30 00:00:00
28 Blahut Radek cz JOKO Velamos 29 00:00:00
29 Greipel Tomáš cz RB 28 00:00:00
30 Vilhelm Václav vk TiS F-M 27 00:00:00
31 Figura Michal cz YOGi Racing 26 00:00:00
32 Davídek Petr cz Cinelli Morning Sky 25 00:00:00
33 Šigut Michal cz Pink Panther 24 00:00:00
34 Šigut Martin cz Pink Panther 23 00:00:00
35 Tobík Tomáš cz Opavské Obrny 22 00:00:00
36 Špaček Martin cz Opavské Obrny 21 00:00:00
37 Vilč Martin cz Opavské Obrny 20 00:00:00
38 Velička Ivan cz 1.FC Mosting 19 00:00:00
39 Cígler Jakub cz Bike 2000 18 00:00:00
40 Peč Martin cz Cyklosport H&F 17 00:00:00
41 Ševčíková Jana cz Spooki 16 00:00:00
42 Kubánek Daniel cz Opavské Obrny 15 00:00:00
43 Hromádka Jakub cz Pink Panther 14 00:00:00
44 Babinec Rostislav cz Čeladná Ultras 13 00:00:00
45 Ondřejová Jitka cz RB 12 00:00:00
46 Bebčák Dušan cz JOKO Velamos 11 00:00:00
47 Moslerová Marcela cz RB 10 00:00:00
48 Figurová Petra cz Orlik Racing Team 9 00:00:00
49 Kati Jaroslav cz ZOMBIE 8 00:00:00
50 Uhlířová Eva cz JOKO Velamos 7 00:00:00
51 Hradil Roman cz 1.FC Mosting 6 00:00:00
52 Luzumová Soňa cz Lokomotiva Sudice 5 00:00:00
53 Rabinská Irena cz Cyklosport H&F 4 00:00:00
54 Skála Karel cz ZOMBIE 3 00:00:00
55 Hájka Tomáš cz Opavské Obrny 2 00:00:00
56 Sedláček Vít cz Opavské Obrny 1 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...