Malenovice, Rajská bouda - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2008
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
31. 12. 2007, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m

Porovnat s etapou 23.2.2019 | 31.12.2018 | 24.2.2018 | 31.12.2017 | 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 1.1.2008, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Figura Michal cz ZHOR Team- snow face 150 00:41:10 8,31 1.182 PB
2 Čer Tomáš cz Gruppo Compatto 145 00:00:00
3 Kacíř Vlastimil cz Olympáci 140 00:00:00
4 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 135 00:00:00
5 Bohatý Tomáš cz Horolezci FM 132 00:00:00
6 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 130 00:00:00
7 Vlček Tomáš cz Baláž EXTREME- Salomon 128 00:00:00
8 Litvik Miroslav sk Kysucký žabáci 126 00:00:00
9 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 124 00:00:00
10 Haitl František cz Baláž EXTREME- Salomon 122 00:00:00
11 Hudeček Petr cz ZHOR Team- snow face 120 00:00:00
12 Šindelek Vladan cz Olympáci 119 00:00:00
13 Uher Libor cz Horolezci FM 118 00:00:00
14 Ponek Marian sk Kysucký žabáci 117 00:00:00
15 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 116 00:00:00
16 Kimla Jan cz NO STRESS 115 00:00:00
17 Šindelek Daniel cz Olympáci 114 00:00:00
18 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 113 00:00:00
19 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 112 00:00:00
20 Ševčík Pavel cz ZOMBIE 111 00:00:00
21 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 110 00:00:00
22 Friedel Jan cz Marathon Team Klimkovice 109 00:00:00
23 Helcel Martin ml. cz M.H. Bike 108 00:00:00
24 Beránek Jakub cz 107 00:00:00
25 Lipták Radim cz Midar team 106 00:00:00
26 Pospíšil Zdenek cz Vortex Bike Team 105 00:00:00
27 Javorek Petr cz Dracon Team 104 00:00:00
28 Žniva Ondřej cz Žniva Team 103 00:00:00
29 Tešnar Hynek cz YOGi Racing Ostrava 102 00:00:00
30 Greipel Tomáš cz SUNDANCE 101 00:00:00
31 Goláň Tomáš cz Žniva Team 100 00:00:00
32 Škoda Kristián cz Příbor 99 00:00:00
33 Byrtus Ivo cz MADT-sport Klapka Karviná 98 00:00:00
34 Franer Kuba cz SUNDANCE 97 00:00:00
35 Žondra Milan cz VZS Ostrava 96 00:00:00
36 Herbert David cz SUNDANCE 95 00:00:00
37 Ryšková Barbora cz X-AIR Ostrava 94 00:00:00
38 Ryška Filip cz Gruppo Compatto 93 00:00:00
39 Kolařík Pavel cz Horolezci FM 92 00:00:00
40 Dudis cz Vortex Bike Team 91 00:00:00
41 Klapka Vlastík cz MADT-sport Klapka Karviná 90 00:00:00
42 Koudelka David cz VZS Ostrava 89 00:00:00
43 Javorek Robin cz Dracon Team 88 00:00:00
44 Hejneš Leopold cz Hasiči Stará Bělá 87 00:00:00
45 Groš Štefan vk CK Frenštát p.R. 86 00:00:00
46 Wzientek Tomáš cz MÖLNLYCKE 85 00:00:00
47 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 84 00:00:00
48 Zlý Vojtěch cz MTB Konečný 83 00:00:00
49 Kacířová Svatoslava cz Olympáci 82 00:00:00
50 Knopp Petr cz SK Atmosphera frydekmirek 81 00:00:00
51 Žačok Martin cz TJ Rožnov 80 00:00:00
52 Koukal Jan cz MÖLNLYCKE 79 00:00:00
53 Bortel Jaroslav cz Frýdek 78 00:00:00
54 Novotný Jiří cz Bikemania 007 Team 77 00:00:00
55 Václavek Pavel cz Horská družba-jelita Beskyd 76 00:00:00
56 Jurečka Roman cz CK Frenštát p.R. 75 00:00:00
57 Rojíček Radim cz 74 00:00:00
58 Mrůzek Martin cz SUNDANCE 73 00:00:00
59 Kohut Petr cz Orlováci 72 00:00:00
60 Wontor Hynek cz Stará Bělá 71 00:00:00
61 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 70 00:00:00
62 Goláň Lumír cz Žniva Team 69 00:00:00
63 Matalová Jana cz Baláž EXTREME- Salomon 68 00:00:00
64 Nováková Pavla cz Cinelli Morning Sky 67 00:00:00
65 Pospíšilová Zuzana cz Vortex Bike Team 66 00:00:00
66 Guziur Dalibor cz Racing Olešná 65 00:00:00
67 Mrůzek Michal cz SUNDANCE 64 00:00:00
68 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 63 00:00:00
69 Ševčíková Jana cz Bike One 62 00:00:00
70 Raška František cz CK Frenštát p.R. 61 00:00:00
71 Kohutová Veronika cz Orlováci 60 00:00:00
72 Dědek Beskydský cz Klub Důchodců 59 00:00:00
73 Havlíček Václav cz MÖLNLYCKE 58 00:00:00
74 Veličková Markéta cz X-AIR Ostrava 57 00:00:00
75 Solczyková Renata cz MÖLNLYCKE 56 00:00:00
76 Herodes André cz Kopřivnice 55 00:00:00
77 Čupová Jana cz CK Frenštát p.R. 54 00:00:00
78 Procházková Kamila cz MAX Cursor 53 00:00:00
79 Groš Jakub cz TJ Sokol Frenštát 52 00:00:00
80 Ševčíková Dana cz ZOMBIE 51 00:00:00
81 Velička Petr cz ZHOR Team- snow face 50 00:00:00
82 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 49 00:00:00
83 Kati Jaroslav cz ZOMBIE 48 00:00:00
84 Náhlík Marek cz ZOMBIE 47 00:00:00
85 Skálová cz ZOMBIE 46 00:00:00
86 Skála Karel cz ZOMBIE 45 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...