Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2004
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
24. 1. 2004, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m

Porovnat s etapou 19.1.2019 | 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 25.1.2004, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Velička Zdeněk cz 1.FC Mosting 42 00:00:00
2 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 38 00:00:00
3 Šták Daniel cz Sokol Žabeň 35 00:00:00
4 Kovář Tomáš cz 1.FC Mosting 32 00:00:00
5 Matýsek Jiří cz YOGi Racing 30 00:00:00
6 Ručka Richard cz Palermo 29 00:00:00
7 Hudeček Petr cz YOGi Racing 28 00:00:00
8 Ševčík Pavel cz ZOMBIE 27 00:00:00
9 Náhlík Marek cz ZOMBIE 26 00:00:00
10 Čer Tomáš cz Tazmania 25 00:00:00
11 Rozkydal Martin cz HC Kvičok 24 00:00:00
12 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 23 00:00:00
13 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing 22 00:00:00
14 Hejneš Leopold cz Cinelli Morning Sky 21 00:00:00
15 Blahut Radek cz JOKO Velamos 20 00:00:00
16 Nováková Pavla cz Rostex Vyškov 19 00:00:00
17 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 18 00:00:00
18 Greipel Tomáš cz RB 17 00:00:00
19 Lisník Rostislav cz JOKO Velamos 16 00:00:00
20 Davídek Petr cz Cinelli Morning Sky 15 00:00:00
21 Wontor Hynek cz Ostrava 14 00:00:00
22 Václavek Pavel cz Horská Družba 13 00:00:00
23 Velička Petr cz 1.FC Mosting 12 00:00:00
24 Lacek Jiří cz Štítina Crashers 11 00:00:00
25 Kapler Radim cz RB 10 00:00:00
26 Vilhelm Václav vk TiS F-M 9 00:00:00
27 Ševčíková Jana cz Spooki 8 00:00:00
28 Rodryč Michal cz Palermo 7 00:00:00
29 Nedopílek Vít cz BSC Opava 6 00:00:00
30 Šigut Michal cz Pink Panther 5 00:00:00
31 Hartmann Roman cz Stevens 4 00:00:00
32 Ondřejová Jitka cz RB 3 00:00:00
33 Moslerová Marcela cz RB 2 00:00:00
34 Hudeček Nikola cz UFO Bike 1 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...