Malenovice, Rajská bouda - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2004
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
28. 2. 2004, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m

Porovnat s etapou 23.2.2019 | 31.12.2018 | 24.2.2018 | 31.12.2017 | 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 29.2.2004, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Mališ Petr cz Cinelli Morning Sky 51 00:00:00
2 Ručka Richard cz Palermo 47 00:00:00
3 Adámek Jan cz Cinelli Morning Sky 43 00:00:00
4 Haman Martin cz Hokor Rožnov 41 00:00:00
5 Blahut Radek cz JOKO Velamos 40 00:00:00
6 Kovář Tomáš cz 1.FC Mosting 38 00:00:00
7 Čer Tomáš cz Tazmania 37 00:00:00
8 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 36 00:00:00
9 Rozkydal Martin cz HC Kvičok 35 00:00:00
10 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing 34 00:00:00
11 Kubín Jiří cz RB 33 00:00:00
12 Hudeček Petr cz YOGi Racing 32 00:00:00
13 Kapler Radim cz RB 31 00:00:00
14 Greipel Tomáš cz RB 30 00:00:00
15 Hartmann Roman cz Stevens 29 00:00:00
16 Likusová Dagmara cz Orlík Orlová 28 00:00:00
17 Velička Petr cz 1.FC Mosting 27 00:00:00
18 Vilhelm Václav vk TiS F-M 26 00:00:00
19 Knopp Petr cz JZD Palkovice s.r.o. 25 00:00:00
20 Rodryč Michal cz Palermo 24 00:00:00
21 Šigut Martin cz Pink Panther 23 00:00:00
22 Hromádka Jakub cz Pink Panther 22 00:00:00
23 Ševčíková Jana cz Spooki 21 00:00:00
24 Kati Jaroslav cz ZOMBIE 20 00:00:00
25 Náhlík Marek cz ZOMBIE 19 00:00:00
26 Ševčíková Dana cz ZOMBIE 18 00:00:00
27 Ševčík Pavel cz ZOMBIE 17 00:00:00
28 Babinec Rostislav cz Čeladná Ultras 16 00:00:00
29 Velička Ivan cz 1.FC Mosting 15 00:00:00
30 Lacek Jiří cz Štítina Crashers 14 00:00:00
31 Janovský Radim cz Důl Paskov 13 00:00:00
32 Filáková Ivana cz Důl Paskov 12 00:00:00
33 Figura Michal cz YOGi Racing 11 00:00:00
34 Ondřejová Jitka cz RB 10 00:00:00
35 Moslerová Marcela cz RB 9 00:00:00
36 Hudeček Nikola cz UFO Bike 8 00:00:00
37 Lisník Rostislav cz JOKO Velamos 7 00:00:00
38 Linhartová Beáta cz JOKO Velamos 6 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...