Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - týmy

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2018
Trasa:
Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - Lysá hora
Datum:
6. 1. 2018, 10:00
Délka:
8,0 km
Převýšení:
922 m
Teplota:
2 °C
Množství sněhu:
56 cm
Rychlost větru:
11 km/h
Tisk
Aktualizováno: 11.1.2018, 21:04:20
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Tým Body Závodníci
1 AVA 1.280 4. Horák Ondřej 5. Blaha Tomáš 18. Kovář Roman 39. Lachnit Jan 40. Richter Ondřej 63. Frank Pavel 92. Vynikal Bedřich 225. Durčáková Dominika
2 vinotéka u Karla Frenštát p. R. 1.274 6. Ambros Jakub 8. Lysák Vlastimil 13. Flaša David 14. Zemánek Vojtěch 22. Kostka Tomáš 96. Ožanová Zuzana
3 Jump Sport 1.242 9. Škuca Zbyněk 17. Hlavatík Jan 27. Škrabánek Petr 33. Ručka Richard
4 Olympáci 1.240 12. Šindelek Pavel 15. Šindelek Vladan 26. Blabla Tomáš 41. Svoboda Tomáš 48. Šindelek Daniel 69. Kimla Jan 195. Kimla Martin 235. Svobodová Veronika
5 Beskydští nomádi 1.236 7. Peter Tomáš 23. Sobek Lumír 31. Mikloš Martin 83. Fluksa Jiří 228. Sobková Lucie
6 TOBI Sport Frenštát p.R. 1.210 10. Kantor Miroslav 16. Juračák Erik 58. Píša Martin 137. Ondřejka Jan
7 VZS Ostrava 1.203 25. Kosek Štěpán 29. Stoszek Jan 36. Krejčiříková Denisa 44. Krejčiříková Ivona 72. Letko Miroslav 107. Orlíková Pavla 166. Koudelka David 180. Hájková Lenka 183. Homola Filip 186. Koudelka Vilém Fridrich 193. Paříková Eva 230. Janko Dalibor 243. Schwarzová Petra 266. Beremlijski Petr
8 Manín Považská Bystrica 1.194 3. Martinka Lukáš 37. Hatňančík Martin 71. Líšková Ivana
9 JAPAsport.cz 1.191 20. Chrobák Radek 28. Grimm Martin 54. Vrubel Lukáš 111. Černý Viktor
10 SALOMON-RUN 1.184 2. Otevřel Vít 24. Tuharský Erik 99. Pĕgřìm René
11 ŠANTÁNEK 1.178 30. Stopka Ivan 35. Žilavý Květoslav 50. Stres Marián 138. Krulikovský Vít 145. Klimeš Michal 154. Esterházy Ladislav 162. Porwisz Jiří 179. Bojczuk Roman
12 Splašení goroli 1.172 21. Žajdlík Filip 32. Kaleta Daniel 68. Cienciala Tomáš 101. Kaluža Luboš
13 MH bike - někdy prostě musíš 1.144 38. Benda Jiří 55. Kubala Janusz 56. Labuz Martin 106. Benda Jaroslav 165. Klus Daniel 263. Helcel Martin st. 264. Lepšík Mirek 267. Helcelová Romana
14 Matrix Team 1.137 34. Gregor František 49. Levinský Lukáš 73. Oswald Pavel 97. Velebil Lukáš
15 Neběžecký kroužek 1.091 53. Kouřil Jaroslav 60. Šubert Pavel 89. Viej Radomír 270. Tyleček Václav 271. Machová Zdenka
16 Team LightBIKE 1.060 42. Ondruch Adam 86. Kvapulinský Martin 105. Stöcker Kamil 173. Štěpánek Václav 190. Zechová Kateřina
17 Pivovar Koníček 1.059 11. Žídek Jan 93. Kozelský René 130. Mazur Martin
18 CK Continental Frenštát p.R. 1.051 66. Filip Daniel 76. Jurečka Roman 100. Chýlek Patrik
19 SK Černé plíce 973 67. Černý Filip 77. Smékal Venca 176. Reček Petr 229. Stachová Michaela
20 Trek 1324 942 62. Jasiok Přemysl 117. Kaplan Jiří 172. Jasiok Lumír 234. Ficeková Klára
21 X-Trail Orlová 938 75. Ševčíková Petra 139. Tešnar Marek 141. Hradil Pavel 168. Pařík Richard 175. Wasserbauer Lukáš 209. Sedláček Luděk 223. Sejkorová Nela 224. Sejkora David 250. Podolák Karel 251. Sikorová Dagmar 261. Tomanová Marie 272. Knapík Štěpán
22 Nahuhňané dupy 935 1. Hudeček Petr 120. Beneš Pavel 257. Franer Kuba
23 Team GB!!! 915 112. Collen Malcolm 113. Frost Gary 153. Novák Marek 174. Mayer Matthew
24 Ostrava Factory Racing 906 74. Veselý Ondřej 152. Staněk Dušan 161. Matúš Ondřej 227. Staňková Tereza 252. Mooc Filip
25 X-AIR Ostrava 887 52. Škapa Marek 170. Koukal Jan 184. Švidernoch Milan 260. Bednarz Luděk 269. Koukalová Viktorie
26 lepus.cz 855 109. Przeczek Marek 121. Nutil Tomáš 208. Merta Miroslav 239. Wróbel Marek
27 PwC 831 127. Smreček Tomáš 148. Halfar Jan 187. Orság Lukáš 220. Přecechtělová Zuzana 221. Rabiec Jiří
28 Přátelé zeleného údolí 779 59. Lukeš Tomáš 199. Mindek Tomáš 256. Otevřelová Kristýna
29 SK Valašského království 754 169. Groš Štefan 181. Harabiš Radim 189. Říčný Petr 205. Cypra Zdeněk
30 NVPP & BsvČT 747 128. Puczok Radek 200. Walaská Anna 218. Kollarczyková Monika
31 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 736 61. Nepraš Karel 65. Janečka Jakub
32 Racing Olešná 726 46. Lach Alan 90. Maršálek Tomáš
33 TeddyBeer team 680 159. Beseda Jiří 216. Bačáková Nikol 238. Musilová Veronika 247. Knápek Jan 248. Gašperik Martin 249. Gašperiková Andrea
34 Janys Extreme Racing 676 57. Beránek Jakub 129. Pokluda Jiří
35 REV 58 Nový Jičín 673 81. Mrklovský Ondřej 108. Mrklovský Petr
36 Tymphany 659 87. Černoch Ondřej 116. Lauterbach David
37 Karpatrio 640 104. Rybiář Michal 118. Doležal Filip
38 FC-B7 TÝM!!! 632 79. Liška Petr 151. Král Mirek
39 GO!GO! 624 19. Pavlík Víťa 219. Pavlíková Vendula
40 VYSLOUŽILÍSOBI 619 80. Sobek Martin 163. Vysloužil Jan
41 Duke Corporation 601 114. Magdon Roman 147. Marek Martin
42 Alpsport - Ježek na kopci 527 102. Wrona Tomáš 233. Wronová Eva
43 L.A.Ryby 470 182. Rybář Andrej 210. Rybářová Ludmila
44 Pepa Team F-M 441 204. Šokalová Ludmila 217. Trávníčková Ludmila
45 Cyklosport Martin Přikryl Stará Ves nad Ondřejnicí 415 201. Musil Jan 246. Sasín Martin
46 ŽABKA ČADCA 388 43. Ponek Tibor
47 Šilheřovice 386 45. Vařecha Lukáš
48 Tři křížky 384 47. Mazánek Vladimír
49 ED6U ELEMIC RACING 380 51. Knopp Petr
50 Mountain Felt Aropec 367 64. Pavlík Miroslav
51 BESKYD - NATURAL 361 70. Pospíšil Daniel
52 Total sport Ostrava 349 82. Svarovský Richard
53 Opavské dupy 348 255. Franerová Katarína 259. Vančurová Lenka
54 HYUNDAI SKY TEAM 346 85. Karpeta Jan
55 Čisté Beskydy 343 88. Klím Tomáš
56 synci z Kateřinek 340 91. Prokš Jiří
57 MK Seitl Ostrava 337 94. Kováček Stanislav
58 Team Forman Cinelli 328 103. Chmura Petr
59 SK Stanislavice 321 110. Smejkal Petr
60 Vivatsport 312 119. Gromus Petr
61 BNP crossbikecz 309 122. Konvička Adam
62 TT Opava 308 123. Hurník Pavel
63 ULTRASTA Frýdek-Místek 307 124. Anděl Milan
64 Iz 40,31 306 125. Pražák Petr
65 The cooling birds 305 126. Mikunda Miloš
66 Běžecký klub České spořitelny 299 132. Černý Tomáš
67 EPO Machinery 298 133. Slovák Vladimír
68 CK FESO Petřvald 296 135. Fierla Jan St.
69 PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 291 140. Bordovský Pavel
70 Telebridge Team 288 143. Reimer Petr
71 Porubští Rafani 287 144. Janas Karel
72 Běžím nebo lezu 285 146. Robin Sedlář
73 MK Seitl 282 149. Wágner Robert
74 Veřovice 281 150. Sedláčková Petra
75 KILPI Triatlon Team Opav 274 157. Šimková Barbora
76 TWIKO Ostrava 271 160. Juřica Pavel
77 AK Olomouc 260 171. Sýkora Lukáš
78 BIKE2000 254 177. Dubský Zbyněk
79 RunSport / Orli Ostrava 253 178. Hlavica Pavel
80 MBMM 243 188. Martynková Marcela
81 Třanovičtí přespolní žraloci 240 191. Nekarda Ladislav
82 cykloblahut.cz 239 192. Blahut Radek
83 SK Hranice 237 194. Prusek Martin
84 TH74 235 196. Hrubý Tomáš
85 První ročník 234 197. Otevřel František
86 Fialové kobry 233 198. Ryška Martin
87 Genesis 228 203. Marťák Miroslav
88 Potatoes 219 212. Fagan Neil
89 SK Oceláci Ostrava 218 213. Pavlorek Adam
90 Apréski Pro 217 214. Pavlorek Michal
91 Valašská Polanka 216 215. Sýkora Josef
92 Tady je Nezmarovo 205 226. Morcinková Tereza
93 Milujeme Prosecco!!! 200 231. Smutná Kateřina
94 Klub Důchodců 199 232. Dědek Beskydský
95 STRYK team 194 237. Stryková Tereza
96 MD- Pržno 191 240. Danisz Martin
97 Beskydský pivovárek Ostravice 190 241. Poledník Saša
98 Bělarus 189 242. Tamara Bělarus
99 Vsacan Tour Vsetín 187 244. Gromusova Alexandra
100 HUHU Mega Racing Team 177 254. Hudeček Karel
# Tým Body Závodníci
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »