Lysacup

Za 20 let jsme uběhli 391.815 km a nastoupali 45.776.207 metrů.

O nás
Frenštát p. R., skokanské můstky - 2x!
Ročník:
Lysacup 2023
Trasa:
Frenštát p. R., skokanské můstky - 2x!
Datum:
6.11.2022
Délka:
7.5 km
Převýšení:
667 m
Teplota:
1.5 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
18 km/h
Aktualizováno: 13.11.2022, 19:49:27
# Tým Body Závodníci
1 AVA 1.282 2. Gogela Martin, 10. Ondřej Horák, 16. Jan Lachnit, 50. Stanislav Krajča, 79. Svatoslav Běhůnek, 82. Libuše Horáčková, 94. Roman Kovář, 110. Ondřej Richter, 125. Pavel Frank, 172. Alžběta Dirnerová, 261. Adam Dirner
2 vinotéka u Karla Frenštát p. R. 1.278 3. Marek Minář, 11. Martin Holiš, 13. Jakub Ambros, 15. David Flaša, 59. Dušan Olajoš, 71. Vlastimil Lysák
3 MH bike - někdy prostě musíš 1.243 8. Viktor Klos, 21. Jiří Benda, 24. Petr Hudeček, 169. Jaroslav Benda, 178. Janusz Kubala, 261. Radim Chmiel, 261. Martin Helcel st., 261. Martin Labuz
4 PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 1.209 19. Eliška Říhová, 26. Petr Filipec, 39. Pavel Říha, 91. Adam Bernard, 174. Pavel Bordovský, 209. Adam Muras
5 Japasport.cz - Kavárna Libuška 1.204 6. Jan Žídek, 20. Martin Grimm, 68. Lukáš Vrubel, 153. Ondřej Muroň, 219. Jiří Slíva
5 Pálenice U Libora - Poličná 1.204 25. Daniel Čaň, 30. Libor Bublík, 34. Veronika Hanko
7 Jump Sport 1.201 5. Jiří Pytlík, 33. Richard Ručka, 60. Petr Škrabánek, 106. Martin Mazur, 131. Jan Mráz, 165. Tereza Kulštejnová, 213. Kamila Hiľovská, 261. Martin Otevřel, 261. Lucy Ševčíková, 261. Vít Otevřel
8 Jahůdky 1.189 7. Jakub Cieslar, 47. Lukáš Košut, 54. Filip Košut, 141. Vojtěch Marosz
9 CK Frenštát p.R. 1.171 22. Jiří Kvita, 35. Jaroslav Glogar, 65. Alois Melnar, 70. Martin Pivoňka, 207. Marta Juríčková
10 VZS Ostrava 1.157 31. Radim Pokorný, 44. Denisa Krejčiříková, 61. Jan Stoszek, 72. Danny Drechsel, 96. Jaromír Wojtyla, 154. Filip Stoszek, 192. Filip Homola, 261. Michaela Böhmová, 261. Ivona Drechsel
11 Olympáci 1.134 14. Vladan Šindelek, 46. Jan Kimla, 99. Tomáš Svoboda
12 Manín Považská Bystrica 1.113 43. Miroslav Bednárik, 48. Martin Hatňančík, 89. Miroslav Letko, 163. Peter Vaneček
13 TOBI Sport Frenštát p.R. 1.107 45. Martin Píša, 53. Lukáš Bordovský, 88. Hector Perez, 175. Filip Rek
14 LightBIKE Havířov 1.105 49. Karel Brudný, 62. Roman Kučera, 77. Eliška Kaniová, 105. Richard Stöcker, 158. Miroslav Pavlík, 230. Rostislav Farana
15 SK ZaFaR Frenštát p.R 1.102 23. Jiří Květoň, 57. Radovan Jašek, 111. Július Pšenica, 142. Zbyněk Raška, 189. Petra Sedláčková, 206. Tereza Šenková, 210. Štefan Groš, 225. Petr Říčný, 237. Marta Benáčková
16 Tři křížky 1.101 37. David Sejkora, 58. Jakub Kolář, 97. Vladimír Mazánek, 261. Kolářová Sabina, 261. Lucie Muchová, 261. Vlasta Martausová
17 ŠANTÁNEK 1.098 40. Květoslav Žilavý, 69. Ivan Stopka, 86. Marián Stres, 102. David Belej, 136. Martin Novák
18 X-Trail Orlová 1.091 36. Petra Ševčíková, 81. Martin Ryzí, 85. Tomáš Klím, 223. Richard Pařík, 238. Nela Sejkorová, 260. Vlasta Biskupová, 261. Luděk Sedláček, 261. Marie Tomanová
19 masazprozeny.cz 1.067 18. Petr Swaczyna, 84. Petr Javorek, 124. Patrik Swaczyna, 250. Lea Holubcikova
20 Sportguides Rožnov/Salomon Beskydy 1.056 4. Pavel Cimbálník, 113. Schmidt Denis, 128. Jozef Šimon, 133. Vojtěch Goláň, 183. Marek Halamíček, 221. Iva Hapalová
21 Baláž EXTREME-TEAM Frenštát p.R. 1.039 17. Anna Balážová, 115. Romana Balážová, 122. Roman Baláž
22 PřeciFyzio 1.006 78. Tomáš Věnsek, 83. Jan Halfar, 126. Tomáš Smreček, 170. Lukáš Marek, 177. Petra Kravalová, 185. Matěj Vrána, 208. Dita Richterová, 211. Jiří Rabiec, 242. Zuzana Zádrapová
23 Neběžecký kroužek 1.004 76. Pavel Hradil, 95. Jaroslav Kouřil, 118. Radomír Viej, 135. Václav Tyleček, 187. Tadeáš Pliska, 191. Pavel Šubert, 195. Tomáš Koželuh, 261. Jaroslav Kouřil Jr., 261. Tereza Hlisnikovská, 261. Markéta Vajdová
24 Team International!!! 960 63. Jakub Němec, 66. Collin Rymer, 204. Malcolm Collen
25 FC-B7 TÝM!!! 938 41. Lukáš Bystřičan, 150. Petr Liška, 164. Mirek Král, 184. Aneta Lorková
26 Noradrenalin 930 107. Daniel Martínek, 117. Ozner Marek, 139. Simona Bojtošová
27 Sachasport Dynafit 904 12. Oldřich Kokošek, 116. Michal Michalík, 261. Lenka Kokošková
28 Beskydští nomádi 895 73. Lumír Sobek, 152. Jakub Sobek, 173. Jan Sobek, 179. Jakub Larysz, 229. Lucie Sobková
28 KILPI RACING TEAM 895 104. Tomáš Přibylka, 108. Kateřina Hollá, 186. Luděk Štýbar
30 Čadečka v pohybe 881 80. Daniela Vorková, 138. Martin Capek, 194. Lukáš Rafaj, 261. Jan Slivka
31 Matrix Team 851 92. Lukáš Levinský, 148. Pavel Oswald, 202. Radmila Michalová
32 Tymphany 845 38. David Lauterbach, 149. Ondřej Černoch, 261. Jana Lauterbachová
33 Racing Olešná 840 74. David Maršálek, 162. Tomáš Maršálek, 217. Roman Kvarda
34 Trek 1324 822 98. Lumír Jasiok, 112. Petr Misiarz, 261. David Jasiok, 261. Adam Jasiok, 261. Martin Mokroš
35 SK Oceláci Ostrava 816 32. Martin Hořínek, 218. Dalibor Janko, 227. Radovan Rudický, 233. Marcela Petrušková
36 RUN99 Havířov 810 100. Robert Szotkowski, 190. Václav Mareš, 193. Jiří Porwisz, 228. Tomáš Lipina, 231. Vladimíra Vonsová, 256. Michaela Keclíková, 259. Zuzana Lastovičková
37 Hasiči Kopřivnice 767 109. David Hanke, 156. Tomáš Melčák, 261. Zuzana Hyvnarová, 261. Antonín Votýpka, 261. Marika Hanke, 261. Martin Hrnčárek
38 Beskydské Bratrstvo Chmelové Šišky 756 159. Jiří Pokluda, 182. Eva Kocichová, 196. Jiří Kepka, 261. Saša Poledník, 261. Igor Mihalčík
39 SALOMON-RUN 720 67. Martin Tuharský, 75. Erik Tuharský
40 Janys Extreme Racing 703 134. Zdeněk Kašpar, 199. Dalibor Genzer, 257. Tomáš Genzer
41 Třanovičtí přespolní žraloci 646 181. Ladislav Nekarda, 205. David Bernacik, 261. Milan Pěgřimek, 261. Dominik Nekarda
42 Team Forman Cinelli 645 51. Ondřej Fierla, 166. Petr Chmura
43 Běhkomplex 641 101. Jiří Toman, 120. Adéla Tomanová
44 Iz 40,31 558 55. Petr Pražák, 249. Gabriela Konečná
45 Beskydské Bestie 518 132. Michaela Krakovská, 212. Martin Ryška
46 Hujerovi 510 261. Tadeaš Franer, 261. Kuba Franer, 261. Katarína Franerová, 261. Míša Franerová, 261. Viktorie Franerová
47 DIGISFERA 507 157. Iveta Matušková, 198. Karel Matušek
48 SALOMON 450 1. Marek Causidis
49 Petrovci 443 180. Michal Petr, 239. Petra Strnadlová
50 Skialp Dolní Morava 424 9. Pavel Skalický
# Tým Body Závodníci

Kontakty | O nás | Kalendář | Trasy | Čipiště

(c) 2007-2022 Luďa :-)