Malenovice, hotel Petr Bezruč - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2010
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
6. 12. 2009, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m

Porovnat s etapou 25.2.2017 | 4.12.2016 | 21.2.2016 | 6.12.2015 | 7.12.2014 | 8.12.2013 | 16.2.2013 | 15.12.2012 | 10.12.2011 | 22.1.2011 | 5.12.2010 | 16.1.2010 | 1.11.2009 | 20.12.2008 | 7.12.2008 | 2.11.2008 | 9.2.2008 | 19.1.2008 | 22.12.2007 | 2.12.2007 | 4.11.2007 | 10.2.2007 | 20.1.2007 | 6.1.2007 | 3.12.2006 | 5.11.2006 | 18.2.2006 | 28.1.2006 | 7.1.2006 | 27.12.2005 | 4.12.2005 | 6.11.2005 | 19.2.2005 | 29.1.2005 | 8.1.2005 | 28.12.2004 | 5.12.2004 | 6.11.2004 | 14.2.2004 | 31.1.2004 | 27.12.2003 | 7.12.2003 | 2.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 7.12.2009, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz X-AIR Ostrava 250 00:29:11 7,61 1.365 CR
2 Čer Tomáš cz MADT Sport Klapka 245 00:00:00
3 Hudeček Petr cz Forman Cycling Team 240 00:00:00
4 Šindelek Vladan cz Olympáci 235 00:00:00
5 Zapalač Martin cz X-AIR Ostrava 232 00:00:00
6 Zemaník Jan cz Olympáci 230 00:00:00
7 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 228 00:00:00
8 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 226 00:00:00
9 Bebčák Josef sk PONEK.SK 224 00:00:00
10 Ručka Richard cz Jump Sport-Moira 222 00:00:00
11 Kaleta Daniel cz Jump Sport-Moira 220 00:00:00
12 Pácha Zdeněk cz Olympáci 219 00:00:00
13 Kauer Adam cz Hasiči Bag Bike 218 00:00:00
14 Staniek Martin cz YOGi Racing Ostrava 217 00:00:00
15 Svoboda Tomáš cz Olympáci 216 00:00:00
16 Krupa Tomáš cz Olympáci 215 00:00:00
17 Bezunk Ondřej cz Forman Cycling Team 214 00:00:00
18 Kimla Jan cz Olympáci 213 00:00:00
19 Hlavatík Jan cz Přátelé zeleného údolí 212 00:00:00
20 Tomeček Lubomír cz Forman Cycling Team 211 00:00:00
21 Trebuna René cz Jump Sport-Moira 210 00:00:00
22 Krysta Michal cz Eurofoam 209 00:00:00
23 Najdek Rasťo sk PONEK.SK 208 00:00:00
24 Bohatý Tomáš cz Jump Sport-Moira 207 00:00:00
25 Michna Roman vk studiosolaris.cz/TiS 206 00:00:00
26 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 205 00:00:00
27 Lukasik Zbigniew pl KW Jastrzebie 204 00:00:00
28 Litvik Miroslav sk PONEK.SK 203 00:00:00
29 Macíček Miroslav cz KHB Radegast 202 00:00:00
30 Michna Jan cz Olympáci 201 00:00:00
31 Lach Alan cz Racing Olešná 200 00:00:00
32 Ondřejka Míra cz CK Frenštát p.R. 199 00:00:00
33 Javorek Petr cz Jump Sport-Moira 198 00:00:00
34 Hejneš Leopold cz Hasiči Bag Bike 197 00:00:00
35 Naruszewicz Arkadiusz pl Speedy Gonzales 196 00:00:00
36 Klapka Vlastík cz MADT Sport Klapka 195 00:00:00
37 Baran Petr cz Hasiči Bag Bike 194 00:00:00
38 Trubač David vk SK Valašského království 193 00:00:00
39 Šindelek Pavel cz Olympáci 192 00:00:00
40 Křenek Radek cz Groš Team 191 00:00:00
41 Beneš Petr cz Jump Sport-Moira 190 00:00:00
42 Žuška Marcel cz Abadzikra Team 189 00:00:00
43 Pavlát Vojta cz Groš Team 188 00:00:00
44 Merta Miroslav cz Abadzikra Team 187 00:00:00
45 Franer Kuba cz Servisáci 186 00:00:00
46 Čech Radek cz Benkovice 185 00:00:00
47 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 184 00:00:00
48 Levinský Lukáš cz Matrix Team 183 00:00:00
49 Chrobok Richard es Přátelé zeleného údolí 182 00:00:00
50 Koníček Marek cz ED6U Palermo Elemik 181 00:00:00
51 Bieryt Zbyszek pl Speedy Gonzales 180 00:00:00
52 Friedel Jan cz Přátelé zeleného údolí 179 00:00:00
53 Pukovec Tomáš cz inSPORTline TT 178 00:00:00
54 Mališ Petr cz Hasiči Bag Bike 177 00:00:00
55 Pavlík Víťa cz Forman Cycling Team 176 00:00:00
56 Pešat Jan cz veslařský klub Ostrava 175 00:00:00
57 Berger Jiří cz B-F-M 174 00:00:00
58 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 173 00:00:00
59 Vavroš Jiří cz Fialové kobry 172 00:00:00
60 Goláň Josef cz Gogy Team 171 00:00:00
61 Stach Martin cz Ošler Team 170 00:00:00
62 Oswald Pavel cz Matrix Team 169 00:00:00
63 Kocián Daniel cz Fialové kobry 168 00:00:00
64 Střebovský Tomáš cz 167 00:00:00
65 Klapec Ondřej cz veslařský klub Ostrava 166 00:00:00
66 Byrtus Ivo cz MADT Sport Klapka 165 00:00:00
67 Javorek Robin cz Jump Sport-Moira 164 00:00:00
68 Tyleček Václav cz Kondor 163 00:00:00
69 Harabiš Radim vk SK Valašského království 162 00:00:00
70 Ponek Marian sk PONEK.SK 161 00:00:00
71 Wasserbauer Lukáš cz Servisáci 160 00:00:00
72 Neugebauer Erich cz MADT Sport Klapka 159 00:00:00
73 Wzientek Tomáš cz Abadzikra Team 158 00:00:00
74 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 157 00:00:00
75 Vojkůvka Jan cz EKOFAS Ostrava 156 00:00:00
76 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 155 00:00:00
77 Knopp Petr cz ED6U Palermo Elemik 154 00:00:00
78 Pigula Jaromír cz Fialové kobry 153 00:00:00
79 Davídek Petr cz Olympáci 152 00:00:00
80 Bortel Jaroslav cz Olympáci 151 00:00:00
81 Body Marcel cz MADT Sport Klapka 150 00:00:00
82 Skomorowski Stanislaw pl SBD Energetyk Rybnik 149 00:00:00
83 Bartoš Roman cz 148 00:00:00
84 Vlach Oldřich cz VZS Ostrava 147 00:00:00
85 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 146 00:00:00
86 Kolčárek Ladislav cz Donghee Czech 145 00:00:00
87 Mik Lubomír cz 144 00:00:00
88 Kolčárek Rostislav cz Deva Team 143 00:00:00
89 Varady Jan cz Abadzikra Team 142 00:00:00
90 Šnajder Roman cz Racing Olešná 141 00:00:00
91 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 140 00:00:00
92 Mik Lubomír st. cz 139 00:00:00
93 Zeman Vojtěch cz Ošler Team 138 00:00:00
94 Toman Jiří cz Forman Cycling Team 137 00:00:00
95 Krčmář Pavel cz Vřesina 136 00:00:00
96 Balko Peter cz Paprika Lysá hora 135 00:00:00
97 Kaleta Karel cz Hrádek ve SL. 134 00:00:00
98 Kořistka Tomáš cz Fialové kobry 133 00:00:00
99 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 132 00:00:00
100 Kotek Martin cz VZS Ostrava 131 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...