Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2011
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
21. 11. 2010, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m
Teplota:
8 °C
Množství sněhu:
0 cm

Porovnat s etapou 19.1.2019 | 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 22.11.2010, 00:00:00
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz X-COBRAS 300 00:00:00
2 Holiš Martin cz Olympáci 295 00:00:00
3 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 290 00:00:00
4 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 285 00:00:00
5 Šindelek Vladan cz Olympáci 282 00:00:00
6 Kaleta Daniel cz Jump sport- Moira 280 00:00:00
7 Kasalík Radim cz X-IONT Fachmani 278 00:00:00
8 Sventek Ladislav sk PONEK.SK 276 00:00:00
9 Šindelek Pavel cz Olympáci 274 00:00:00
10 Zátopek Jiří cz X-COBRAS 272 00:00:00
11 Najvert Stanislav cz X-COBRAS 270 00:00:00
12 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 269 00:00:00
13 Krejčí Vladislav cz Bikesport Uničov 268 00:00:00
14 Trebuna René cz Jump sport- Moira 267 00:00:00
15 Zemaník Jan cz Olympáci 266 00:00:00
16 Ponek Marian sk PONEK.SK 265 00:00:00
17 Vlček Tomáš cz Gumárny Zubří 264 00:00:00
18 Bednarz Libor cz X-COBRAS 263 00:00:00
19 Litvik Miroslav sk PONEK.SK 262 00:00:00
20 Michna Pavel vk SK Valašského království 261 00:00:00
21 Macíček Miroslav cz KHB Radegast 260 00:00:00
22 Šták Daniel cz Hasiči Bag Bike 259 00:00:00
23 Javorek Petr cz Jump sport- Moira 258 00:00:00
24 Staniek Martin cz VZS Ostrava 257 00:00:00
25 Čer Tomáš cz MADT Sport Klapka 256 00:00:00
26 Antczuk Robert cz Ujek 255 00:00:00
27 Velička Zdeněk cz Jump sport- Moira 254 00:00:00
28 Naruszewicz Arkadiusz pl Speedy Gonzales 253 00:00:00
29 Kimla Jan cz Olympáci 252 00:00:00
30 Cypra Zbyněk vk SK Valašského království 251 00:00:00
31 Hejneš Leopold cz Hasiči Bag Bike 250 00:00:00
32 Velička Aleš cz X-COBRAS 249 00:00:00
33 Žniva Ondřej cz 2 248 00:00:00
34 Šilar Filip cz Jump sport- Moira 247 00:00:00
35 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 246 00:00:00
36 Lipták Radim cz Pepa Team F-M 245 00:00:00
37 Beneš Petr cz YOGi Racing 244 00:00:00
38 Křenek Radek cz Groš Team 243 00:00:00
39 Žajdlík Filip cz K Sport 242 00:00:00
40 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 241 00:00:00
41 Škapa Marek cz X-COBRAS 240 00:00:00
42 Ondřejka Míra cz CK Frenštát p.R. 239 00:00:00
43 Grycman Kazimir pl UJA 238 00:00:00
44 Svoboda Tomáš cz Olympáci 237 00:00:00
45 Duleba Lukáš sk Manín Považská Bystrica 236 00:00:00
46 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 235 00:00:00
47 Bieryt Zbyszek pl Speedy Gonzales 234 00:00:00
48 Filipec Petr cz Groš Team 233 00:00:00
49 Pácha Zdeněk cz Olympáci 232 00:00:00
50 Hlubina Jozef cz Manín Považská Bystrica 231 00:00:00
51 Maršálek Nikolas cz Assholes 230 00:00:00
52 Lach Alan cz Racing Olešná 229 00:00:00
53 Filgas Ondřej cz Fouká vítr 228 00:00:00
54 Knopp Petr cz ED6U ELEMIC RACING 227 00:00:00
55 Jurák Tomáš cz MK Kopřivnice 226 00:00:00
56 Krhut Martin cz Hasiči Bag Bike 225 00:00:00
57 Salaj Tomáš cz Assholes 224 00:00:00
58 Sýkora Lukáš cz AK Olomouc 223 00:00:00
59 Šindelek Daniel cz Olympáci 222 00:00:00
60 Ponek Tibor sk PONEK.SK 221 00:00:00
61 Vyhnička Peter sk Manín Považská Bystrica 220 00:00:00
62 Sobek Miroslav cz Manín Považská Bystrica 219 00:00:00
63 Franer Kuba cz X-IONT Fachmani 218 00:00:00
64 Oswald Pavel cz Matrix Team 217 00:00:00
65 Bohatý Tomáš cz Jump sport- Moira 216 00:00:00
66 Mrozek Robert cz Speedy Gonzales 215 00:00:00
67 Škoda Kristián cz CK Frenštát p.R. 214 00:00:00
68 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 213 00:00:00
69 Koníř Vojtěch cz Groš Team 212 00:00:00
70 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 211 00:00:00
71 Trubač David vk SK Valašského království 210 00:00:00
72 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 209 00:00:00
73 Goláň Josef cz Gogy Team 208 00:00:00
74 Michna Jan cz Olympáci 207 00:00:00
75 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 206 00:00:00
76 Levinský Lukáš cz Matrix Team 205 00:00:00
77 Kowalík Karel cz Ob Basy 204 00:00:00
78 Marák Jakub cz SDH Mniší 203 00:00:00
79 Kokošek Oldřich cz Opaváci 202 00:00:00
80 Bárta Lukáš cz Ova 201 00:00:00
81 Kempa Jan cz X-COBRAS 200 00:00:00
82 Helcel Martin st. cz MH Bike klub 199 00:00:00
83 Šrajer Jan cz X-IONT Fachmani 198 00:00:00
84 Wasserbauer Lukáš cz Servisáci 197 00:00:00
85 Ručka Richard cz Jump sport- Moira 196 00:00:00
86 Zeman Radek cz Hasiči Bag Bike 195 00:00:00
87 Filip Jakub cz Assholes 194 00:00:00
88 Šotola Roman cz Porubští Rafani 193 00:00:00
89 Blabla Tomáš cz 192 00:00:00
90 Adamove Jano sk PONEK.SK 191 00:00:00
91 Karásek Libor cz 190 00:00:00
92 Chvostek Pavel cz F-M bajkeři 189 00:00:00
93 Filip Richard cz Backaldrin Team 188 00:00:00
94 Baran Petr cz Hasiči Bag Bike 187 00:00:00
95 Wajda Janusz cz Bomberos 186 00:00:00
96 Střebovský Tomáš cz Ostrava- Poruba 185 00:00:00
97 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 184 00:00:00
98 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 183 00:00:00
99 Uher Libor cz Horolezci FM 182 00:00:00
100 Melčák Tomáš cz MK Kopřivnice 181 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...