Malenovice, Rajská bouda - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2008
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
26. 1. 2008, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m

Porovnat s etapou 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 27.1.2008, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz X-AIR Ostrava 150 00:38:42 8,84 1.257
2 Baláž Roman cz Baláž EXTREME- Salomon 145 00:00:00
3 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 140 00:00:00
4 Čer Tomáš cz Gruppo Compatto 135 00:00:00
5 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 132 00:00:00
6 Šindelek Vladan cz Olympáci 130 00:00:00
7 Helcel Martin ml. cz M.H. Bike 128 00:00:00
8 Litvik Miroslav sk Kysucký žabáci 126 00:00:00
9 Kimla Jan cz NO STRESS 124 00:00:00
10 Svoboda Tomáš cz Olympáci 122 00:00:00
11 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 120 00:00:00
12 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 119 00:00:00
13 Ševčík Pavel cz ZOMBIE 118 00:00:00
14 Kacíř Zdeněk cz Olympáci 117 00:00:00
15 Šindelek Daniel cz Olympáci 116 00:00:00
16 Honěk Petr cz NO STRESS 115 00:00:00
17 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 114 00:00:00
18 Javorek Petr cz Dracon Team 113 00:00:00
19 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 112 00:00:00
20 Ryška Filip cz Gruppo Compatto 111 00:00:00
21 Choleva Petr cz Horolezci FM 110 00:00:00
22 Beránek Jakub cz 109 00:00:00
23 Zapalač Martin cz X-AIR Ostrava 108 00:00:00
24 Kněžík Roman cz Rubicon 107 00:00:00
25 Škoda Kristián cz Příbor 106 00:00:00
26 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 105 00:00:00
27 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 104 00:00:00
28 Bebčák Josef sk Kysucký žabáci 103 00:00:00
29 Ševčíková Jana cz Bike One 102 00:00:00
30 Helcel Martin st. cz M.H. Bike 101 00:00:00
31 Tešnar Hynek cz YOGi Racing Ostrava 100 00:00:00
32 Javorek Robin cz Dracon Team 99 00:00:00
33 Franer Kuba cz SUNDANCE 98 00:00:00
34 Groš Štefan vk CK Frenštát p.R. 97 00:00:00
35 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 96 00:00:00
36 Repaň Pavel cz X-AIR Ostrava 95 00:00:00
37 Wzientek Tomáš cz MÖLNLYCKE 94 00:00:00
38 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 93 00:00:00
39 Kohut Petr cz Orlováci 92 00:00:00
40 Novotný Jiří cz Bikemania 007 Team 91 00:00:00
41 Kolčárek Rostislav cz F-M 90 00:00:00
42 Raška František cz CK Frenštát p.R. 89 00:00:00
43 Balko Peter cz Lístečkar 88 00:00:00
44 Křižák Petr cz Darkovice 87 00:00:00
45 Kotek Martin cz VZS Ostrava 86 00:00:00
46 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 85 00:00:00
47 Dědek Beskydský cz Klub Důchodců 84 00:00:00
48 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 83 00:00:00
49 Vilhelm Václav vk Olympáci 82 00:00:00
50 Klimánek Petr cz Utíkejte, bo Vás chytíme 81 00:00:00
51 Hradecká Helena cz Lemry 80 00:00:00
52 Juřica Pavel cz Lemry 79 00:00:00
53 Matalová Jana cz Baláž EXTREME- Salomon 78 00:00:00
54 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 77 00:00:00
55 Nováková Pavla cz Cinelli Morning Sky 76 00:00:00
56 Hruška Martin cz UFO Bike 75 00:00:00
57 Kohutová Veronika cz Orlováci 74 00:00:00
58 Varga Leonard cz F-M 73 00:00:00
59 Klus Daniel cz M.H. Bike 72 00:00:00
60 Stein Martin cz Bike One 71 00:00:00
61 Solczyková Renata cz MÖLNLYCKE 70 00:00:00
62 Veličková Markéta cz X-AIR Ostrava 69 00:00:00
63 Medvec Jiří cz UFO Bike 68 00:00:00
64 Ševčíková Dana cz ZOMBIE 67 00:00:00
65 Hruška Tomáš cz UFO Bike 66 00:00:00
66 Váleček Kamil cz UFO Bike 65 00:00:00
67 Goldie Kokot cz Beskydský vořech 1 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...