Malenovice, Rajská bouda - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2014
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
30. 11. 2013, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
-5 °C
Množství sněhu:
40 cm
Rychlost větru:
20 km/h

Porovnat s etapou 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 27.12.2013, 11:07:28
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Čer Tomáš cz X-Trail Orlová 450 00:40:20 8,48 1.206 PB
2 Ďurmek Ján sk Manín Považská Bystrica 445 00:40:28 8,45 1.202
3 Lichý Tomáš cz Splašení goroli 440 00:40:45 8,39 1.194
4 Pytlík Jiří cz Jump Sport 435 00:41:07 8,32 1.183 PB
5 Dedek Aleš cz ZAPRO AD Team 432 00:41:57 8,15 1.160
6 Maceček Tomáš cz Young Life 430 00:42:01 8,14 1.158 PB
7 Kokošek Oldřich cz (mo)mentálně Opavské dupy 428 00:42:07 8,12 1.155 PB
8 Šindelek Pavel cz Olympáci 426 00:42:17 8,09 1.151 PB
9 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 424 00:42:23 8,07 1.148
10 Chrascina Marek cz Splašení goroli 422 00:42:34 8,03 1.143
11 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 420 00:42:49 7,99 1.136
12 Šindelek Vladan cz Olympáci 419 00:43:03 7,94 1.130
13 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 418 00:43:06 7,94 1.129
14 Ondruch Adam cz X-Trail Orlová 417 00:43:10 7,92 1.127
15 Otevřel Vít cz Jump Sport 416 00:43:15 7,91 1.125 PB
16 Swaczyna Petr cz www.masazprozeny.cz 415 00:43:23 7,88 1.122 PB
17 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 414 00:43:38 7,84 1.115 PB
18 Zemaník Jan cz Jump Sport 413 00:43:52 7,80 1.109
19 Helcel Richard cz MH BIKE 412 00:44:09 7,75 1.102 PB
20 Žuska Marcel cz lepus.cz 411 00:44:13 7,73 1.100
21 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 410 00:44:14 7,73 1.100 CR PB
22 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 409 00:44:17 7,72 1.099 PB
23 Fierla Ondřej cz Team Forman Cinelli 408 00:44:26 7,70 1.095
24 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 407 00:44:34 7,67 1.092
25 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 406 00:44:46 7,64 1.087
26 Martinec Václav cz The cooling birds 405 00:44:49 7,63 1.086 PB
27 Kowalík Karel cz 404 00:44:51 7,63 1.085 PB
28 Velička Aleš cz JulboWay 403 00:45:22 7,54 1.073 PB
29 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 402 00:45:26 7,53 1.071 PB
30 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 401 00:45:27 7,52 1.071 PB
31 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN.CZ 400 00:45:29 7,52 1.070
32 Koníř Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 399 00:45:30 7,52 1.069 PB
33 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 398 00:45:32 7,51 1.069
34 Hlaváč Lumír cz Sk Fuga CYKLOKRÁM 397 00:45:35 7,50 1.067 PB
35 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 396 00:45:37 7,50 1.067
36 Žniva Ondřej cz Jump Sport 395 00:46:00 7,43 1.058
37 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 394 00:46:13 7,40 1.053 PB
38 Damek Milan cz Splašení goroli 393 00:46:19 7,38 1.051
39 Glonek Jakub cz O' team 392 00:46:22 7,38 1.049 PB
40 Škrabánek Petr cz Jump Sport 391 00:46:25 7,37 1.048
41 Kubín Jakub cz (mo)mentálně Opavské dupy 390 00:46:29 7,36 1.047 PB
42 Sventek Ladislav sk Goral marathon Team 389 00:46:37 7,34 1.044
43 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 388 00:46:47 7,31 1.040
44 Šindelek Daniel cz Olympáci 387 00:47:00 7,28 1.035 PB
45 Lupiezowiec Piotr pl MKS Centrum Dziegielos 386 00:47:04 7,27 1.034
46 Kocurek Jaroslav cz 385 00:47:18 7,23 1.029
47 Sobek Lumír cz 384 00:47:19 7,23 1.028 PB
48 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 383 00:47:21 7,22 1.028 PB
49 Bartošová Denisa cz X-Trail Orlová 382 00:47:25 7,21 1.026 PB
50 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 381 00:47:37 7,18 1.022
51 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 380 00:47:40 7,17 1.021
52 Zeman Marek cz X-AIR Ostrava 379 00:47:41 7,17 1.020 PB
53 Lukáš Jakub cz JulboWay 378 00:47:53 7,14 1.016 PB
54 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 377 00:47:56 7,13 1.015
55 Lach Alan cz Racing Olešná 376 00:48:00 7,13 1.014
56 Pavlík Víťa cz GO!GO! 375 00:48:05 7,11 1.012
57 Navrátil Michal cz The cooling birds 374 00:48:15 7,09 1.008 PB
58 Martikán Jiří cz Horolezci FM 373 00:48:18 7,08 1.007 PB
59 Glombek Štěpán cz JAPA outdoor team 372 00:48:22 7,07 1.006 PB
60 Navrátil Jaroslav cz Horolezci FM 371 00:48:26 7,06 1.005
61 Žákovský Petr cz Horolezci FM 370 00:48:28 7,06 1.004
62 Michna Roman vk Studiosolaris.cz 369 00:48:36 7,04 1.001 PB
63 Liška Andrej sk Manín Považská Bystrica 368 00:49:06 6,97 991 PB
64 Píša Martin vk SK Valašského království 367 00:49:13 6,95 989
65 Maniš Martin cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 366 00:49:13 6,95 989 PB
66 Holas Tomáš cz O' team 365 00:49:30 6,91 983
67 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 364 00:49:33 6,90 982 PB
68 Strnadel Kuba cz TOBI SPORT INOV-8 363 00:50:00 6,84 973
69 Nutil Tomáš cz lepus.cz 362 00:50:02 6,84 973
70 Kimla Jan cz Olympáci 361 00:50:04 6,83 972
71 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 360 00:50:06 6,83 971 PB
72 Ponek Tibor sk Goral marathon Team 359 00:50:08 6,82 971 PB
73 Przeczek Marek cz lepus.cz 358 00:50:09 6,82 970 PB
74 Černoch Ondřej cz 357 00:50:13 6,81 969 PB
75 Mazur Martin cz www.masazprozeny.cz 356 00:50:15 6,81 968
76 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 355 00:50:18 6,80 967
77 Blabla Tomáš cz Olympáci 354 00:50:32 6,77 963
78 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 353 00:50:36 6,76 962
79 Géryk Jaromír cz SK Bagbike 352 00:50:37 6,76 961
80 Oswald Pavel cz Matrix Team 351 00:50:39 6,75 961 PB
81 Fluksa Jiří cz Beskydští nomádi 350 00:50:40 6,75 960
82 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 349 00:50:44 6,74 959
83 Ručka Richard cz Jump Sport 348 00:50:50 6,73 957
84 Görlich Petr cz SK Bagbike 347 00:50:55 6,72 956 PB
85 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 346 00:50:59 6,71 954
86 Vrubel Lukáš cz JAPA outdoor team 345 00:51:01 6,70 954
87 Hrubý Daniel cz VZS Ostrava 344 00:51:07 6,69 952
88 Janas Karel cz Porubští Rafani 343 00:51:08 6,69 952 PB
89 Swaczyna Patrik cz www.masazprozeny.cz 342 00:51:18 6,67 949 PB
90 Gajdoš Peter sk Goral marathon Team 341 00:51:25 6,65 946
91 Pácha Zdeněk cz Olympáci 340 00:51:27 6,65 946
92 Cooney Drew us Team GB!!! 339 00:51:29 6,64 945
93 Benesz Radomir cz 338 00:51:38 6,62 942
94 Štverák Tomáš cz The cooling birds 337 00:51:43 6,61 941 PB
95 Benda Jiří cz Někdy prostě musíš 336 00:51:54 6,59 938 PB
96 Wasserbauer Lukáš cz synci z Kateřinek 335 00:52:04 6,57 935 PB
97 Blažek Jiří cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 334 00:52:10 6,56 933
98 Stach Václav cz 333 00:52:11 6,55 932
99 Collen Malcolm gb Team GB!!! 332 00:52:16 6,54 931 PB
100 Kubala Janusz cz 331 00:52:21 6,53 930
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...