Ostravice, hráz přehrady Šance - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2014
Trasa:
Ostravice, hráz přehrady Šance - Lysá hora
Datum:
5. 1. 2014, 10:00
Délka:
7,1 km
Převýšení:
821 m
Teplota:
3 °C
Množství sněhu:
15 cm
Rychlost větru:
40 km/h

Porovnat s etapou 9.1.2016 | 8.11.2015 | 22.2.2015 | 10.1.2015 | 15.2.2014 | 9.2.2013 | 18.11.2012 | 28.1.2012 | 20.11.2011 | 8.1.2011 | 13.11.2010 | 9.1.2010 | 8.11.2009 |

Tisk
Aktualizováno: 7.1.2014, 11:28:24
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Bartošová Denisa cz X-Trail Orlová 416 00:47:37 8,95 1.035 CR PB
2 Hudečková Tamara cz Fialové kobry 399 00:49:52 8,54 988 PB
3 Delingerová Marie cz 375 00:52:29 8,12 939
4 Holoubková Hana cz Beskydští nomádi 320 00:58:00 7,34 849
5 Kuklová Andrea cz Janys Extreme Racing 296 00:59:18 7,18 831
6 Kotalová Veronika cz SK Fighter Inside 259 01:02:26 6,82 789
7 Odehnalová Lucie cz SK Oceláci Ostrava 255 01:02:42 6,79 786
8 Hájková Lenka cz VZS Ostrava 239 01:03:44 6,68 773
9 Orlíková Pavla cz VZS Ostrava 211 01:06:35 6,40 740 PB
10 Sikorová Dagmar cz X-Trail Orlová 209 01:06:41 6,39 739 PB
11 Rampírová Klára cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 208 01:06:48 6,38 737
12 Juríčková Marta cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 199 01:07:17 6,33 732 PB
13 Ševčíková Petra cz 198 01:07:29 6,31 730
14 Dirnerová Alžběta cz AVA 191 01:08:39 6,21 718
15 Trávníčková Ludmila cz Pepa Team F-M 184 01:09:20 6,14 710
16 Kubínová Klára cz Novatop Lapiere 177 01:10:38 6,03 697
17 Kubínová Eliška cz Malbery Opava 166 01:12:42 5,86 678 PB
18 Opolkova Dagmar cz 163 01:13:18 5,81 672
19 Kühtreiberová Naďa cz SK Oceláci Ostrava 162 01:13:23 5,81 671
20 Schwarzová Petra cz VZS Ostrava 159 01:14:19 5,73 663
21 Vývodová Jana cz Gymnázium - Hrabůvka 157 01:14:23 5,73 662
22 Nepovímová Kateřina cz Beskyd People 148 01:15:49 5,62 650
23 Mrázová Jana cz 147 01:16:07 5,60 647
24 Vlachová Tereza cz O' team 146 01:16:57 5,54 640
25 Prejdová Maruška cz SK Jiří Team 144 01:17:09 5,52 638 CR
26 Fukalová Hana cz Gymnázium - Hrabůvka 142 01:18:22 5,44 629
27 Gromusova Alexandra cz 141 01:21:24 5,23 605
28 Vraníková Lenka cz VZS Ostrava 137 01:23:17 5,12 591
29 Pavlíková Vendula cz GO!GO! 136 01:23:35 5,10 589
30 Tomanová Marie cz X-Trail Orlová 135 01:23:54 5,08 587
31 Rajská Lenka cz Mike Bike 134 01:25:18 4,99 577
32 Havránková Tereza cz 130 01:27:56 4,84 560
33 Debra Philip au Team GB!!! 129 01:45:16 4,05 468
34 Knězková Jana cz Abadzikra 124 00:00:00
35 Šedinová Adriána sk Neběžecký kroužek 122 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...