Frenštát p. R., skokanské můstky - 2x! - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2020
Trasa:
Frenštát p. R., skokanské můstky - 2x! - Velký Javorník
Datum:
3. 11. 2019, 10:00
Délka:
7,5 km
Převýšení:
667 m
Teplota:
7 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
76 km/h

Porovnat s etapou 4.11.2018 | 5.11.2017 | 6.11.2016 | 1.11.2015 | 2.11.2014 | 3.11.2013 | 4.11.2012 |

Tisk
Aktualizováno: 18.12.2019, 18:35:40
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz AVA 450 00:41:41 10,80 960
2 Ponek Tibor sk ŽABKA ČADCA 440 00:42:21 10,63 945 PB
3 Holiš Martin cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 430 00:43:30 10,34 920
4 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 410 00:46:54 9,59 853
5 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 403 00:47:56 9,39 835
6 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 402 00:48:00 9,38 834
7 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 401 00:48:03 9,37 833
8 Ondřejka Míra cz TOBI Sport Frenštát p.R. 400 00:48:20 9,31 828
9 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 393 00:49:08 9,16 815
10 Velička Aleš cz Columbia Montrail 391 00:49:30 9,09 808
11 Mráz Jan cz Jump Sport 389 00:49:34 9,08 807
12 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 388 00:49:35 9,08 807
13 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 386 00:49:44 9,05 805
14 Togni Paolo it Lowellpro Racing Team 384 00:49:49 9,03 803 PB
15 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 383 00:49:53 9,02 802
16 Sejkora David cz X-Trail Orlová 378 00:50:29 8,91 793
17 Levinský Lukáš cz Matrix Team 375 00:50:47 8,86 788 PB
18 Pavlík Víťa cz Modrý gang 373 00:51:00 8,82 785
19 Ručka Richard cz Jump Sport 371 00:51:13 8,79 781
20 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 363 00:51:41 8,71 774
21 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 353 00:52:44 8,53 759
22 Lauterbach David cz Tymphany 352 00:52:48 8,52 758
23 Skorčík Ján sk CK Turzovka 351 00:52:51 8,51 757
24 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 348 00:53:07 8,47 753
25 Gula Roman cz Tymphany 345 00:53:12 8,46 752 PB
26 Oswald Pavel cz Matrix Team 340 00:53:38 8,39 746
27 Rada Martin cz Salomon Beskydy Fanclub 335 00:53:57 8,34 742 PB
28 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 334 00:54:00 8,33 741
29 Goláň Josef cz Gogy Team 327 00:54:27 8,26 735
30 Raška Zbyněk cz SK ZaFaR Frenštát p.R 323 00:54:40 8,23 732 PB
31 Baletka Stanislav cz Funny team 319 00:55:00 8,18 728
32 Wita Radim cz Team LightBIKE 318 00:55:02 8,18 727 PB
33 Melčák Tomáš cz Hasiči Kopřivnice 311 00:55:23 8,13 723
34 Konvička Adam cz 306 00:55:34 8,10 720
35 Jirka Kuba cz Abadzikra 301 00:56:07 8,02 713
36 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 292 00:56:27 7,97 709
37 Misiarz Petr cz Trek 1324 286 00:56:42 7,94 706
38 Waloszek Vlastislav cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 283 00:56:58 7,90 703
39 Klím Tomáš cz X-Trail Orlová 280 00:57:15 7,86 699
40 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 279 00:57:18 7,85 698
41 Přibylka Tomáš cz KILPI RACING TEAM 277 00:57:47 7,79 693
42 Juřica Pavel cz TWIKO Ostrava 276 00:57:50 7,78 692
43 Chytřínský Radim cz Chytrous.cz 272 00:58:10 7,74 688
44 Vančura Martin cz KKZ 262 00:58:53 7,64 680
45 Tic Jan cz Běžím nebo lezu 259 00:58:57 7,63 679
46 Horáček Vít cz 254 00:59:20 7,58 674
47 Viej Radomír cz Neběžecký kroužek 253 00:59:22 7,58 674
48 Boháč Břetislav cz Team LightBIKE 252 00:59:24 7,58 674
49 Benesz Radomir cz lepus.cz 249 00:59:51 7,52 669
50 Wilczynski Petr cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 243 01:00:16 7,47 664
51 Král Mirek cz FC-B7 TÝM!!! 237 01:00:49 7,40 658
52 Ryška Martin cz Beskydské Bestie 234 01:00:58 7,38 656
53 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 230 01:01:23 7,33 652
54 Koukal Jan cz X-AIR Ostrava 228 01:01:29 7,32 651
55 Jasiok Lumír cz Trek 1324 227 01:01:30 7,32 651
56 Štěpán Miroslav cz 224 01:01:48 7,28 648
57 Tomčík Petr cz BR2DY 221 01:01:54 7,27 647 PB
58 Hrnčárek Martin cz 215 01:02:15 7,23 643
59 Magdon Roman cz Duke Corporation 213 01:02:21 7,22 642
60 Morong Libor cz Beskydské Bestie 212 01:02:24 7,21 641 PB
61 Harabiš Radim vk SK Valašského království 206 01:03:00 7,14 635
62 Janko Dalibor cz VZS Ostrava 202 01:03:38 7,07 629
63 Rek Filip vk TOBI Sport Frenštát p.R. 201 01:03:42 7,06 628
64 Kopýtko Michal cz runningman71 198 01:03:56 7,04 626
65 Sobotka Kamil cz DYNEDGAR 194 01:04:05 7,02 624
66 Říčný Petr vk SK ZaFaR Frenštát p.R 192 01:04:26 6,98 621 PB
67 Reček Petr cz SK Černé plíce 191 01:04:35 6,97 620
68 Rybář Andrej cz L.A.Ryby 186 01:05:17 6,89 613
69 Slíva Marek cz SK Lapačka 181 01:05:37 6,86 610
70 Angus Paul gb Team International!!! 180 01:05:40 6,85 609
71 Bōhm Petr cz ŠANTÁNEK 176 01:06:35 6,76 601
72 Dubový Jiří cz synci z Kateřinek 172 01:07:05 6,71 597
73 Raszka Zdeněk cz WORMS 168 01:07:16 6,69 595
74 Jasiok Přemysl cz Trek 1324 165 01:07:29 6,67 593
75 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 156 01:08:42 6,55 583
76 Karban Miloš cz Ježek na kopci/ Milujeme hory… 154 01:08:46 6,54 582
77 Zajíc Josef cz lepus.cz 141 01:10:20 6,40 569
78 Kotek Jiří cz runningman71 138 01:11:04 6,33 563
79 Bochňák Zbyněk cz lepus.cz 105 01:31:03 4,94 440
80 Zeman Radek cz Opavské dupy 104 chodec
80 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 104 chodec
80 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 104 chodec
80 Gavlas Libor cz AVA 104 chodec
80 Klimeš Michal cz ŠANTÁNEK 104 chodec
80 Marek Martin cz Duke Corporation 104 chodec
80 Matula Vít cz synci z Kateřinek 104 chodec
80 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 104 chodec
80 Morávek Aleš cz synci z Kateřinek 104 chodec
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...