Janovice - Bystré - mistrovství - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2022
Trasa:
Janovice - Bystré - Lysá hora
Datum:
21. 11. 2021, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
892 m
Teplota:
7 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
18 km/h

Porovnat s etapou 16.11.2019 | 24.11.2018 | 2.12.2017 | 26.11.2016 | 28.11.2015 | 23.11.2014 | 23.11.2013 | 11.11.2012 | 14.1.2012 |

Tisk
Aktualizováno: 29.11.2021, 14:43:40
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Petr Jiří cz SALOMON/SUUNTO 450 00:45:57 10,32 1.165
2 Horák Ondřej cz AVA 440 00:47:07 10,06 1.136
3 Ponek Tibor sk Čadečka v pohybe 422 00:50:20 9,42 1.063
4 Tretera Marek cz Salomon Beskydy Fanclub 415 00:52:38 9,01 1.017
5 Sejkora David cz X-Trail Orlová 410 00:53:23 8,88 1.003 PB
6 Říha Pavel cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 407 00:53:37 8,84 998
7 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 406 00:53:44 8,82 996
8 Ručka Richard cz Jump Sport 402 00:54:34 8,69 981
9 Jašek Radovan cz 399 00:55:38 8,52 962
10 Krhut Martin cz Neběžecký kroužek 398 00:55:44 8,50 960 PB
11 Jurč Michal cz MOUNTAINTIME team 388 00:57:04 8,31 938
12 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 385 00:57:17 8,27 934
13 Hořínek Martin cz SK Oceláci Ostrava 380 00:57:46 8,21 926 PB
14 Hejneš Leopold cz SK Bagbike 376 00:58:16 8,14 919 PB
15 Votýpka Antonín cz Hasiči Kopřivnice 375 00:58:21 8,12 917 PB
16 Lauterbach David cz Tymphany 372 00:58:31 8,10 915 PB
17 Gula Roman cz Tymphany 369 00:58:36 8,09 913
18 Přibylka Tomáš cz KILPI RACING TEAM 364 00:58:47 8,06 910 PB
19 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 356 00:59:43 7,94 896
20 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 353 00:59:51 7,92 894
21 Olajoš Dušan cz KPNP Rybí 345 01:00:57 7,78 878 PB
22 Lach Tomáš cz Beskydský pivovárek Ostravice 344 01:01:05 7,76 876
23 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 341 01:01:24 7,72 872
24 Linhart Jiří cz Atletický klub Emila Zátopka… 340 01:01:33 7,70 870 PB
25 Boháč Břetislav cz Team LightBIKE 339 01:01:36 7,69 869
26 Glůza Roman cz RUBIC 333 01:02:04 7,64 862
27 Krnac Radek cz Beskydské Bestie 332 01:02:08 7,63 861
28 Misiarz Petr cz Trek 1324 330 01:02:14 7,62 860
29 Slivka Milan sk ŽABKA ČADCA 319 01:03:15 7,49 846
30 Czylok Pavel cz SPK Český Těšín 315 01:03:23 7,48 844
31 Sasín Martin cz Cyklosport Martin Přikryl… 313 01:03:28 7,47 843
32 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 311 01:03:36 7,45 842
33 Mráz Jan cz Jump Sport 308 01:03:58 7,41 837
34 Levinský Lukáš cz Matrix Team 306 01:04:11 7,39 834
35 Goláň Josef cz Gogy Team 304 01:04:14 7,38 833
36 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 296 01:04:46 7,32 826
37 Rada Martin cz Salomon Beskydy Fanclub 285 01:05:44 7,21 814
38 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 279 01:06:26 7,13 806
39 Velebil Lukáš cz Matrix Team 278 01:06:27 7,13 805
40 Novák Martin cz ŠANTÁNEK 277 01:06:28 7,13 805
41 Hlaušek Roman cz Racing Olešná 272 01:07:04 7,07 798
42 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 271 01:07:10 7,06 797
43 Tišl Mirek cz 269 01:07:11 7,06 797
44 Liška Petr cz FC-B7 TÝM!!! 267 01:07:13 7,05 796
45 Raška Zbyněk cz SK ZaFaR Frenštát p.R 262 01:07:59 6,97 787
46 Oswald Pavel cz Matrix Team 257 01:08:23 6,93 783
47 Tic Jan cz Běžím nebo lezu 256 01:08:27 6,92 782
48 Jasiok Lumír cz Trek 1324 252 01:08:46 6,89 778
49 Cieńciała Jerzy cz Jahůdky 247 01:09:18 6,84 772
50 Horáček Vít cz 242 01:10:00 6,77 765
51 Janas Karel cz Porubští Rafani 238 01:10:13 6,75 762
52 Marcinčák Branislav sk BR2DY 235 01:10:39 6,71 758
53 Kempa Jan cz Kempinator fans team 234 01:10:55 6,68 755
54 Petr Michal cz Petrovci 231 01:11:12 6,66 752
55 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 226 01:11:37 6,62 747
56 Homola Filip cz VZS Ostrava 223 01:12:13 6,56 741 PB
57 Hrnčárek Martin cz 218 01:12:52 6,51 734 PB
58 Reček Petr cz SK Černé plíce 216 01:13:40 6,43 727
59 Janko Dalibor cz VZS Ostrava 214 01:13:51 6,42 725
60 Viej Radomír cz Neběžecký kroužek 210 01:14:13 6,39 721
61 Říčný Petr vk SK ZaFaR Frenštát p.R 200 01:16:06 6,23 703
62 Dohnal Petr cz ŠANTÁNEK 193 01:17:19 6,13 692
63 Harabiš Radim vk SK Valašského království 192 01:17:32 6,11 690
64 Koukal Jan cz X-AIR Ostrava 187 01:18:10 6,06 685
65 Pavlorek Michal cz Apréski Pro 171 01:22:32 5,74 648
66 Pařík Richard cz X-Trail Orlová 162 01:25:58 5,51 623
67 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 148 00:00:00
67 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 148 00:00:00
67 Sup Daniel cz Tři křížky 148 00:00:00
67 Kulštejn Petr cz 148 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...